Workswell Medicas – Inimeste termopildistamine on nüüd võimalik

18.05.2020
*|MC:SUBJECT|*
IT&MULTIMEEDIA  |  ELEKTROONIKA  |  TOOTMISTEHNIKA  |  MÕÕTERIISTAD  |  TÖÖVAHENDID
Workswell Medicas – inimeste termopildistamine on nüüd täpsem
Viimastel kuudel on mitmesugustel tegevusaladel tekitanud muret töötajate tervis ja see, kuidas muuta ettevõtetes ja haiglates elutähtsad tegevused toimivaks valitsevale viiruseolukorrale vaatamata. Haigestunud töötaja on oht nii iseendale kui ka kõigile teistele, kes temaga koos töötavad. Probleemi üheks lahenduseks on proovida tuvastada võimalikke haigestunud isikuid. Varem oli see väga keeruline.

Täiesti asümptomaatilisi töötajaid ei ole ka praegu võimalik töölt koju saata, kuid uus tehnoloogia võimaldab seda nüüd teha nende suhtes, kellel on kerge palavik, kuigi enesetunne on veel hea. Selleks pakub lahendust termokaamera Workswell Medicas, mis on võimeline kiiresti ja usaldusväärselt mõõtma täpsusega kuni 0,3 kraadi.
Workswell Medicas – lihtne, kiire ja täpne

Workswell Medicas mõõdab temperatuuri ainult piiratud vahemikus 0–50 °C, tänu millele on tegemist turu kõige täpsema termokaameraga. IR-termomeetreid ei saa kasutada kehatemperatuuri mõõtmiseks, vaid nendega saab mõõta ainult temperatuurierinevusi. Seevastu Workswell Medicas on selleks võimeline ja selle 0,3-kraadine täpsus eristab ka kõigest veidi kõrgenenud temperatuuri.

Termokaamera Medicas kasutamine on äärmiselt lihtne ja pakend sisaldab kõike, mida on kehatemperatuuri mõõtmiseks vaja. Termokaameraga on kaasas etalon keha, mis võimaldab kaamera pidevat automaatset kalibreerimist.

Termokaamera on varustatud väga mugava häirefunktsiooniga ja kaamerapildil annavad häiret ainult haiged inimesed, muidu on inimkujutised hallid. Termokaamera pilt filtreerib välja temperatuurid, mis on alla 35 °C ja üle 42 °C. See muudab tuvastamise lihtsamaks, sest tavaline värviküllastunud pilt võib põhjustada tõlgendamisvigu.

Kõiki inimesi saab mõõta reaalajas ja üheaegselt. Inimene ei pea kaamera ees peatuma ega liikumist aeglustama. Peatumine tekitab järjekordi ja viivitusi.

Kaamerat on lihtne paigaldada. Selgete juhistega Plug & Play paigaldus võtab umbes 5 minutit. Kaamerat saab ühendada otse HDMI-kaabli abil tavalise kuvariga. Termokaamera Workswell Medicas toetab vajadusel süsteemiintegratsiooni (SDK). Kaamera kalibreerib ennast iga kahe sekundi tagant ja selle mõõtetundlikkus on 0,03 °C. Praktikas tähendab see seda, et kaamera temperatuurimõõtmised on tõesti usaldusväärsed.

Termokaamera Workswell Medicas ei vaja töötamiseks isegi eraldi lauaarvutit, sest seadmel on sisseehitatud tarkvara. Kaamera on väga kompaktne, kaalub vähem kui 500 g ja selle mõõtmed on 83 mm x 85 mm x 68 mm. Workswell Medicas esindab tõeliselt uut tehnoloogiat, milles on ühendatud täpne pilt, täpsed mõõtmised ja uutmoodi töökohtade turvalisemaks muutmise võimalus.

Lisateavet termokaamera Workswell Medicas kohta küsi meie tootejuhilt.

Tooteid puudutavate lisaküsimuste korral pöördu meie tootejuhi poole:

Holger Migur
mõõteriistade müügiinsener

Keeled:   
holger.migur@yeint.ee
Telefon +372 659 3609
Mobiil +372 53636144
Source: YE International marketing registry. Privacy Policy.

Update your preferences or unsubscribe.

YEInternational AS
Sõpruse pst 259, Tallinn, 13414
Telefon +372 659 3600
Faks +372 659 3601
Email:
info@yeint.ee
Internet: yeint.ee
Webshop
Email
Facebook
Instagram
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid