Välista ekstreemsed börsihinnad - Celeoniga!

07.09.2022
 
 

Välista ekstreemsed börsihinnad

Celeoniga kütad nutikalt!
 
Maksa kütmisel elektri eest vähem! Celeoni tooted ja tarkvara aitavad vähendada elektrile kuluvaid arveid, suunates kütteseadmete elektritarbimist automaatselt soodsa elektrihinnaga tundidele. Nutikas elektriseadmete juhtimine on kõrgete elektrihindade ning -turu suurte kõikumiste juures vajalik lahendus neile, kes kasutavad börsipõhist elektripaketti. Arvestades börsielektri väga suuri kõikumisi (ligi 0 EUR/MWh kuni 5000 EUR/MWh) on äärmiselt oluline välistada väga kallid tarbimistunnid ning leida üles tarbimisperiood, kus elekter on sisuliselt tasuta. Celeoni toodetega on see võimalik!

Kuidas see toimib? Nutikas juhtimise algoritm hoiab järjepidevalt elektrituru börsihinna muutustel silma peal ning arvestades kliendi määratud seadistust, reguleerib automaatselt elektriseadme tööd. Regulatsioon toimub kas elektriseadet sisse ja välja lülitades (tark pistikupesa või tark elektrivoolu lüliti) või küttetemperatuuri tõstes- ja langetades (õhksoojuspumba juhtimise seade AiO). Eesmärk on suunata intensiivsem elektri tarbimine soodsatele tundidele ja vähendada elektri tarbimist kõrgema tunnihinnaga perioodil.
Celeoni tooted ja telefonirakendus tagavad Sulle oma elektriseadmete kaugjuhtimise võimekuse kõikjal, kus on olemas interneti levi.

 
NB! Tarneaeg on kuni nädal, kui toode on meie laost otsa saanud.
 
TARGA KODU TOOTED LEIAD SIIT
 
Tark õhksoojuspumba kaugjuhtimise seade – ideaalne lahendus juhtida oma õhk-õhk tüüpi soojuspumba tööd distantsilt ning välistada kõrge tunnihinnaga tarbimine. KLIKI SIIA
 


Tark elektrivoolulüliti – taimeri funktsiooniga relee, mis võimaldab juhtida erinevaid elektriseadmeid. KLIKI SIIA
 

Tark pistikupesa voolumõõdikuga – lihtne lahendus olemasolevad kütteseadmed (näiteks boiler või elektriradiaator) ühendamiseks otse seinakontakti. KLIKI SIIA
Tooteid puudutavate lisaküsimuste tekkimisel võta meiega ühendust:

Lauri Kivil
Kliendihaldur

Telefon: +372 659 3623
lauri.kivil@yeint.ee

 
Facebook YEInternational AS
Instagram YEInternational AS
Webshop
 
Source: YE International marketing registry. Privacy Policy.

Update your preferences or unsubscribe.

YEInternational AS
Sõpruse pst 259, Tallinn, 13414
Telefon +372 659 3600
Faks +372 659 3601
Email:
info@yeint.ee
Internet: yeint.ee
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid