Uued Goobay TV-kinnitused

31.08.2022
 
Uued statsionaarsed ja teisaldatavad
TV-kinnitused

 Praktiliste funktsioonide ja paljude lisadega

Teleri paigaldamiseks on mitmeid võimalusi: seinale, lauale või teisaldatavale seadmele. Meil on igale vajadusele sobiv kinnitus olemas ning 6 neist täiesti uued mudelid. Teisaldatav esitlusstatiiv on ideaalne lahendus, kui ekraani soovitakse kasutada erinevates ruumides. Tänu kvaliteetsetele ratastele saab teler kiiresti kasutuskohta vahetada, see on kiiresti kokku pandav ja kohe kasutusvalmis. Loe lähemat
 
 
Teisaldatav stend ratastel

Telerite ja monitoride jaoks vahemikus 37-70" (94-178cm) kuni 50kg, kallutatav. 4 rattaga seade on liikuv ja sobib ideaalselt telerite kasutamiseks kodus, kontoris või konverentsidel. Kaks lukustatavat ratast tagavad turvalise statiivi. Kinnitusplaadi 4 kõrgustasandit ja tööriistavaba kallutamine võimaldavad statiivi optimaalselt reguleerida.
 
OSTA SIIT
 

TV alus lauale

Sobilik telerite ja monitoride jaoks vahemikus 32-70" (81-178cm) kuni 50kg, kallutatav. Minimalistliku disaini ja tugeva teraskonstruktsiooniga telerialus säästab ruumi, pakkudes samal ajal turvalist tuge kuni 70-tollistele teleritele ja monitoridele. Tänu maksimaalsele 6° kallutusnurgale ja 3-le kõrgusastmele saate statiivi kohandada vastavalt oma vajadustele. Telerikaablid saate varjata diskreetselt statiivi kaasasoleva katte taha.
 
OSTA SIIT

Teisaldatav stend

Sobilik kuni 40kg kaaluvatele teleritele ja monitoridele vahemikus 37-70" (94-178cm), pööratav.  Tänu 35° pöörlemisulatusele pakub statiiv suuremat paindlikkust kui tavalised telerihoidikud. Praktilist hoiulauda saate kasutada ka puldi, sülearvuti ja muude tarvikute jaoks. Paindlik kõrguse reguleerimine, keskmisest suurem pöörlemisvahemik, telerikaablid saab statiivi sisse peita.
 
OSTA SIIT
 
SIIT LEIAD KÕIK UUED TV-KINNITUSED
GOOBAY KINNITUSTE KATALOOG
 
Facebook YEInternational AS
Instagram YEInternational AS
Webshop
Source: YE International marketing registry. Privacy Policy.

Update your preferences or unsubscribe.

YEInternational AS
Sõpruse pst 259, Tallinn, 13414
Telefon +372 659 3600
Faks +372 659 3601
Email:
info@yeint.ee
Internet: yeint.ee
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid