Teltonika uus Wi-Fi Access Point

08.09.2023
 

Rohkem kui lihtsalt seade...

... see uus Teltonika Access Point on värav uuele juhtmevaba ühenduvuse ajastule. Tänu erakordsele kiirusele, levialale ja turvafunktsioonidele on TAP100 valmis muutma meie digitaalse maailma kogemust - olgu see siis töö, meelelahutuse või suhtluse jaoks. PoE-in pääsupunkt saab oma RJ45 pordi kaudu toite aktiivsetest PoE-seadmetest ning on disainitud lihtsust ja paigaldusmugavust silmas pidades. 
 
Peamised omadused, mis muudavad selle turul eriliseks:
Välkkiire kiirus
Tänu täiustatud tehnoloogiale pakub TAP100 välkkiiret kiirust, tagades sujuva voogedastuse, kiire allalaadimise ja viivitusteta veebikogemuse.

Laiendatud leviala
TAP100 on varustatud võimsate antennidega, mis laiendavad leviala, kõrvaldades surnud tsoonid ja tagades tugeva ühenduse isegi suurtes ruumides.

Täiustatud turvalisus
Turvalisus on esmatähtis ja TAP100 ei valmista pettumust. See on varustatud tugevate krüpteerimisprotokollide ja täiustatud turvaelementidega, mis kaitsevad teie võrku võimalike ohtude eest.

Lihtne seadistamine ja haldamine
TAP100 seadistamine on tänu kasutajasõbralikule kasutajaliidesele lihtne. Lisaks pakub see kaugjuhtimisvõimalusi, mis teeb võrgu jälgimise ja juhtimise mugavaks ükskõik kust.

 
 
 
 
OSTA SIIT
Vaata videot Teltonika uuest Wi-Fi Access Pointist
Instagram YEInternational AS
Webshop
Source: YE International marketing registry. Privacy Policy.

Update your preferences or unsubscribe.

YEInternational AS
Sõpruse pst 259, Tallinn, 13414
Telefon +372 659 3600
Faks +372 659 3601
Email:
info@yeint.ee
Internet: yeint.ee
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid