Camdenboss – uusim tipptehnoloogia

31.01.2020

*|MC:SUBJECT|*

IT&MULTIMEEDIA  |  ELEKTROONIKA  |  TOOTMISTEHNIKA  |  MÕÕTERIISTAD  |  TÖÖVAHENDID
 
Camdenboss – uusim tipptehnoloogia
Camdenboss on UK’s suurim innovaator kõrgkvaliteetsete karpide ja elektroonikakomponentide valdkonnas üle 50-aasta pikkuse kogemusega. Nad valmistavad tooteid erinevatesse keskkonnatingimustesse.
Nende järjepidev pühendumine kvaliteedile ja innovatsioonile võimaldab klientidel hallist massist esile tõusta, tagades projekteeritud lahendused ja modernsed tooted vastavalt vajadustele. Nad on üks väheseid tootjaid, kes pakuvad mitmeid industriaaltooteid (terminalplokid, kaitsmed, konnektorid) koos kliendile kohandatud plastikust või metallist karpidega.
 
Camdenboss arendab pidevalt uusi kliendipõhiseid lahendusi. Nad valmistavad plastmassist, metallist ja lehtmetallist karpe vastavalt kliendi soovidele ning pakuvad nendele kujundamisteenust. Arenduskulud on minimaalsed ning lahendused sobivad ka kõige unikaalsema toote stiili ja funktsionaalsusega. Kujundamisteenuse tellides valib klient ise värvid, pinnakatte ja RFI varjestuse, graveeringud, sildid ja vajadusel membraaniklahvistiku.
 
Tutvu kogu Camdenbossi valikuga
Erinevad kujundamise võimalused, mida Camdenboss pakub:
 
- Mehaanilised teenused: Freesimine, puurimine ja lõikamine.

- Pindade katmine ja RFI varjestamine: Pulbervärvimine, värvimine ja EMC kattekihid keskkonnakaitseks, tellimuse põhjal valmistatud värvid, pindade viimistlus ja RFI varjestamine.

- Printimine ja graveerimine: Digitaalne printimine, siiditrükk ja CNC graveerimine, mis võimaldab toodetele oma brändi logo lisada või elektroonikakomponentide ja funktsioonide tuvastamiseks täpsustavat teksti lisada.

- Materjalid: Tellimuse põhjal valmistatud värvid, materjalitüübid ja nende tuleohtutus eritingimuste ning keskkondade jaoks.
 
Camdenboss YE e-poes
 
 
 
Tooteid puudutavate lisaküsimuste korral pöörduge julgelt meie tootejuhi poole:


Marion Tamberg
Telefon +372 659 3623
marion.tamberg@yeint.ee
Keeled:   
 
Source: YE International marketing registry. Privacy Policy.

Update your preferences or unsubscribe.

YEInternational AS
Sõpruse pst 259, Tallinn, 13414
Telefon +372 659 3600
Faks +372 659 3601
Email:
info@yeint.ee
Internet: yeint.ee
Website
Email
Instagram
Facebook
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid

Lühendatud lahtiolekuaeg