Advantechi Ja Getaci Tööstuslikud Seadmed

21.02.2020
*|MC:SUBJECT|*
IT&MULTIMEEDIA  |  ELEKTROONIKA  |  TOOTMISTEHNIKA  |  MÕÕTERIISTAD  |  TÖÖVAHENDID

Tööstuslikud seadmed 

Advantech ja Getac

 Advantech

Olles eeskujuks terves maailmas oma tööstuslike lahenduste ja toodetega sealhulgas ka arvutitega, pakub Advantech “ühe peatuse” teenusemudelit, kus kasutatakse integreeritud raudvara, tarkvara, ekraane ja lisaseadmeid kliendikeskse disainiteenusena erinevatesse tööstusharudesse.
IoT-lahenduste turu käsitlemiseks saab kõik lahendused integreerida igat tüüpi juhtmevaba andmete, WISE-PaaS-i haldustarkvara, turbefunktsiooni ja sensor-pilve-ühendus lahendusega. 

 

Advantech’i tööstuslikud arvutid on Mini-ITX emaplaatide ja 3,5-tolliste läbimõeldud täiskomplektid karbisüsteemiga, millel on optimeeritud mehaaniline disain ja paindlik I / O-liidese võimalus, tagades maksimaalse paindlikkuse disaini tõhususe osas.
Tutvu Advantechi erinevate seadmetega siin

Getac 

Getac on viimased 25 aastat olnud innovaatiline ning oma järjekindlusega paistnud silma tööstuslike süle -ja tahvelarvutitega karmides tingimustes.
Tihedas koostöös klientide ja partneritega arendab ja täiendab pidevalt Getac oma tehnoloogiat vastavalt lõpptarbija vajadustele.
Getaci tooteid kasutatakse terves maailmas ekstreemsetes tingimustes ning Getaci tooted on kvaliteedi ja vastupidavuse osas standardiks ja eeskujuks tööstusele. Kõik Getaci seadmed on väga tuntud oma töökindluse ja vastupidavuse poolest igas keskkonnas.
Tööstuslikud tahvelarvutid

 

Auhinnatud F110 on tõeline revolutsioon tööstuslike tahvelarvutite seas. F110 on tuntud olles oma klassis parima jõudlusega, tööstuses juhtiva turvalisusega, suure 11,6-tollise laiekraaniga ning õhukese ja kerge kujundusega, mis sõnastab ümber mobiilse vastupidavuse karmides tingimustes.
Getac tahvelarvutid leiad siit
Tööstuslikud sülearvutid

 

Getaci kõige vastupidavamat sülearvutit B300 on nimetatud turu parimaks tööstuslikuks sülearvutiks, mis on tuntud oma jõudluse, turvalisuse ja eluea poolest. Karmides tingimustes on B300 kõige vastupidavam sülearvuti, mida võite omada ning selge valik töötamiseks kõige ekstreemsemates tingimustes.

 
Sülearvutitega saab tutvuda siinOtt-Kaarel Purru
Jaetiimi juht /
IT ja multimeedia tootejuht
ott-kaarel.purru@yeint.ee
Source: YE International marketing registry. Privacy Policy.

Update your preferences or unsubscribe.

YEInternational AS
Sõpruse pst 259, Tallinn, 13414
Telefon +372 659 3600
Faks +372 659 3601
Email:
info@yeint.ee
Internet: yeint.ee
Webshop
Email
Website
Email
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid

Lühendatud lahtiolekuaeg