WX-smart - Soldering station T0053451699 2 channels 300W
Pilt on illustratiivne
T0053451699
Tootekood: T0053451699
Ribakood: 4003019444588
Tootja: WELLER TOOLS GMBH
Ühik: tk
Müügipakend: 1
Kaal: 7.20 kg
Saadavus: Laos
Mahub pakiautomaati: Jah
Hind ilma km: 1199.00€
Kogus:
Tallinn: 1
Kokku: 1
Lisa ostukorvi
Kogus:

* Kõik-ühes jootejaam igaks jootetööks ja väljakutseks: esimene käepärane jootejaam, mis pakub maksimaalset ühenduvust, kõik liidesed on sisseehitatud (nt tehas), ilma et oleks vaja mingeid lisakulusid riistvarale.

 

*Kõik sisseehitatud ühendusvõimalused: Esimene käepärane jootejaam, mis pakub maksimaalset ühenduvust, kõik liidesed on sisseehitatud (nt: tehas), ilma et oleks vaja täiendavaid riistvarakulusid.

 

*Jootmisprotsessi täielik jälgitavus: Käsijootmisprotsessi jälgimine WXsmart platvormi abil tagab täieliku läbipaistvuse, täieliku protsessi dokumenteerimise ja kõrge protsessikontrolli. See vähendab oluliselt tõrkeid jootmistootmises, tagades lõpptulemuse toodete ja toodangu kõrgema kvaliteedi.

 

*Täielik protsessikontroll koos uue kasutajahalduse, sealhulgas paroolikaitsega (PIN): WXsmart annab administraatorile täieliku protsessikontrolli üksiku operaatori konto üle koos paroolikaitsega, nii et toimingud on kaitstud volitamata juurdepääsu eest.

 

*Kaitse küberrünnakute eest: Esimene käsijootmisjaam, millel on sisseehitatud kaitse küberrünnakute vastu.

 

*Kõige võimsam IOT jootmis- ja ümbertöötlusjaam - kogu maailmas! 2-kanaliline suure võimsusega jaam, mille jõudlus on kuni 300 W, sealhulgas jootmis- ja kuumaõhutööriistade tugi.

 

*Täielik protsessi ja tööriista juhtimine läbi 1 seadme: WXsmart on tsentraliseeritud töölaua juhtimisseade, mis toimib töölaua ajuna, juhtides korraga mitut seadet. WXair Rework Module, Fume Extraction Units ja Automatic Valve, Auto-Calibration Unit ja Pre-Heating Plates - kõiki saab hõlpsasti juhtida WXsmartist, kusjuures kõik tööriistad on omavahel kooskõlas.

 

*Täpsed tööprotsessid koos võimsuse ja temperatuuri graafikutega reaalajas: Uus integreeritud jaama ekraan võimaldab operaatoril vaadata reaalajas nii võimsuse kui ka temperatuuri graafikuid oma jootmisprotsessi kohta täisvärviliselt.

 

*Suurepärane nähtavus suure värvilise, kuumakindla ESD-kindla klaasist puuteekraaniga: Ainult Weller pakub täielikult ESD-kindlat käsijootmisplatvormi. Suur patenteeritud, värvilisest klaasist 4,3-tolline TFT puuteekraan on ainus ekraan käsijootmise turul, mis on tõeliselt ESD-kindel ja kuumakindel.

 

*Väga intuitiivne kasutajaliides (UI): Weller WXsmart tutvustab täiesti uut, väga intuitiivset kasutajaliidest. Operaator saab 4 kiire liigutusega hõlpsasti jaamades navigeerida, säästes nii aega ja kulusid.

Võtmesõnad: WXsmart, Weller,
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid