Chroma

Chroma ATE Inc. on test- ja mõõtesüsteemide tuntud tarnija.

Võtke meiega ühendust

Tiimijuht / Müügiinsener

Holger Migur
+372 5363 6144

Tüüpilised kasutusvaldkonnad:

 • Jõuelektroonika rakendused
 • LED-valgustite ja toiteplokkide testimine
 • Akude testimine ja automaatika
 • Elektriohutuse testimine
 • Optiliste seadmete testimine
 • Pooljuhtide ja integraallülituste testimine
 • Elektrisõidukite testimine
 • Passiivelementide testimine
 • Päikeseenergia süsteemide testimine

Chroma asutati 1984. aastal ja ettevõtte peakontor asub Taiwanis. Ettevõttel on 6 piirkondlikku müügiesindust ja ligikaudu 65 turustajat Euroopas, USAs, Jaapanis ja Hiinas.

Võtke meiega ühendust!

YEInternational on Chroma ametlik edasimüüja Eestis. Kõiki Chroma test- ja mõõtesüsteeme ning seadmeid saate tellida firmalt YEInternational. Lisaks saate küsida proovimiseks näidistooteid ja leppida kokku kohtumise tootespetsialistiga, et saada toodete kohta põhjalikumat teavet.

NB! YE veebipoes on näha ainult osa tarnija tootevalikust.

Chroma testi- ja mõõtelahendused jõuelektroonikale

Chroma mõõteseadmed

Chroma testilahendused jõuelektroonikale võimaldavad testida tööstuslikke, side-, lennundus- ja militaarsüsteeme. Lisaks saate testida uusi energialahendusi, nt päikeseenergiasüsteeme.

Tüüpilised jõuelektroonika testisüsteemid:

 • AC- ja DC-toiteallikad,
 • AC- ja DC-koormusplokid,
 • elektrienergia analüsaatorid.

 

Chroma pakub elektrienergia sisendite/väljundite testimiseks ja dünaamiliste simulatsioonide tegemiseks laias valikus seadmeid, sh AC-toiteallikaid, DC-toiteplokke, elektroonilisi DC- ja AC-koormusplokke, digitaalseid voolumõõtjaid ning automaatseid testisüsteeme.

Chroma tarkvara Softpanel koos firma National Instruments LabView draiveritega võimaldab seadmete kaugjuhtimist ja mitmesuguste testijadade koostamist.

Suuremate ja keerukamate testisüsteemide jaoks on Chroma välja töötanud tõhusa tarkvaraprogrammi, mis võimaldab kasutajatel rakendada kohandatud testrežiime ja koguda vajalikke andmeid.

Chroma AC-toiteallikad

Chroma AC

Chroma AC-toiteallikad võimaldavad simuleerida elektrivõrgu talitlust ja erinevaid rikkeid, nt toitepinge äkilist kõikumist ja elektrivõrgust lähtuvaid häireid.

Paljude AC-toiteallikate puhul on võimalik programmeerida erinevaid testijadasid, nt toiteliini häirete simulatsioone ja IEC standarditel põhinevaid teste.

Chroma AC-toiteallikad on varustatud standardsete või lisavarustusse kuuluvate USB-, RS 232- ja GPIB-liidestega. Võimsusvahemik on 500 VA kuni 90 kVA. Võrguliides on 1- või 3-faasiline ja väljund on 1- või 3-faasiline, olenevalt mudelist.

Chroma DC-koormusplokid

Chroma DC

Chroma elektroonilised DC-koormusplokid võimaldavad simuleerida toiteallikate erinevaid staatilisi ja dünaamilisi koormusi ning talitlusolukordi, näiteks digi- ja induktiivseadmete põhjustatud koormustippe ja LED-valgustite põhjustatud mittelineaarseid koormuseid.

DC-koormusplokkidele saab programmeerida erinevaid koormusprofiile (nt CC *, CV *, CR * ja CP *), samuti dünaamilisi ja mittelineaarseid koormusjadasid.

Chroma elektrooniliste DC-koormusplokkide võimsusvahemik on 100 W–93,6 kW. Suuremate koormuste saavutamiseks võib paralleelselt paigaldada mitu DC-koormusplokki.

Chroma voolumõõturid ja elektrienergia analüsaatorid

Chroma voolumõõturid ja elektrienergia analüsaatorid

Chroma voolumõõturid ja elektrienergia analüsaatorid annavad usaldusväärset teavet võrku ühendatud 1–3-faasiliste seadmete pinge, voolu ja võimsusteguri kohta.

Võimalik on mõõta selliseid näitajaid nagu pinge (Vrms, Vpeak+, Vpeak-), voolutugevus (Irms, Ipeak+, Ipeak-), võimsus (W, võimsustegur, väljundvõimsus, reaktiivvõimsus) ja CF** (harjategur), sagedus, harmoonilised lained ja kasutegur.

Seadmeid saab juhtida puutepaneeli abil või Softpaneli tarkvaraga kaugjuhtimise teel. Tarkvara Softpanel võimaldab üles laadida testijadasid või teha talitlussobivuse (GO/No GO) teste. Voolumõõtjad / elektrienergia analüsaatorid on varustatud USB- ja GPIB-liidestega.

Chroma voolumõõtjatel ja elektrienergia analüsaatoritel on 1–4 voolusisendit (voolusisend = 1*U, 1*I, 1*harusisend).

Soovite rohkem infot Chroma toodete kohta?
Võtke ühendust meie tootejuhiga!

Marja Putkisaari

Holger Migur

+372 5363 6144
holger.migur@yeint.ee