RS

RS Components Ltd

RS Components on juhtiv elektroonika, elektromehaanika ja tööstustoodete tarnija, pakkudes üle 200 000 toote turu juhtivatelt tootjatelt.
RS Components elektroonikatoodete valikusse kuuluvad sellised juhtivad kaubamärgid nagu Vishay, Tyco, Radiall, Epcos ja Microchip, automaatika ning protsessijuhtimise valdkonnast on esindatud Schneider group, Siemens, SMC, ABB, Omron Electronics ja Facom. Kõik RS’i tooted on testitud tuntud rahvusvaheliste standardite järgi.


Üle 1,5 miljoni inseneri üle kogu maailma usaldab RS'i. Üle 70 aasta kõrgtasemel teenuse osautamise kogemust, RS'i tellimuse täitmise koefitsent on 99,7%, sealjuures üle 160 000 toote on saadaval otse kesklaost. See annab suurepärase võimaluse meie klientidele vähendada oma laoseisu.

Electrocomponents plc

Electrocomponents plc on üks suurimaid globaalseid kataloogi ja veebipõhiseid elektroonika, elektromehaanika ja tööstustoodete.
Tegutsedes erinevate brändide all nagu RS Components, Radiospares, Radionics ja Allied Electronics U.S.A's, teenindab grupp ligi 1,6 miljonit klienti üle maaima. Läbi esinduste 27 riigis ning 19 lao, RS pakub 450 000 toodet 2300 tarnijalt.
Grupi aastane käive on üle 924 millioni naela.
Rohkem infot Grupi kohta leiad kontserni kodulehelt (www.electrocomponents.com).

RS Components ja YEInternationali koostöö

YEInternational, asukohaga Tallinnas ning Tartus on turustanud RS tooteid Eestis juba üle 10 aasta. Kui te soovite kiirelt hankida elektroonikakomponente, elektritööriistu, automaatikat, transistoreid, ostsilloskoopi, veevärgi tarvikuid ja kaitserõivaid – peaaegu mida iganes, tuleme koostöös RS Components’iga kõigi nende tarnimisega toime.

Juba 70 aastat on RS seadnud endale eesmärgiks pakkuda iga töö jaoks midagi, alates uurimistegevusest ja arendamisest kuni eeltootmise, hoolduse ja parandamiseni välja. RS teeninduse võtmeteguriks on kiire tarne ja toodete olemasolu. RS töötab läbi suures koguses väikseid, sagedasi tellimusi ja et sellega toime tulla peab efektiivsuse ja professionaalsuse tase olema kõrge. RS vastab rahvusvaheliselt tunnustatud ISO 9001:2000 kvaliteedistandardile ja investeerib inventari ning kiiretesse, usaldusväärsetesse süsteemidesse, et säilitada 98 protsendilist toodete olemasolu, võimaldamaks meil pakkuda kiiret ja usaldusväärset teenust üle kogu Eesti Vabariigi.

Tarneaeg RS toodetele on üldjuhul 1-2tööpäeva. Tellimine on väga lihtne. Lihtsalt vali tooted RS-kataloogist või CD-lt ja võta meiega ühendust või telli otse internetikataloogist www.rsestonia.com

Hinnad kataloogis ja CD-l on EURO’des, lisandub käibemaks.

Transpordikulu lisandub vaid saadetistele, mida oma kauplusest edasi saadame ning ohtlikele toodetele, mis nõuavad eritransporti.
Tellida võib telefoni, faksi või e-maili teel ning samuti internetist.
Suuremahulised, ohtlikud ning rasked tooted (üle 30kg) toimetame kohale hetkel sobivaimal moel. Tarneaeg sel juhul võib olla ka kuni nädal.

Tutvuge kindlasti ka meie online-kataloogiga,
mis sisaldab üle 400 tuhande toote koos tellimisvõimalusega.
Lisaks suurele valikule veebis, on siin sinu kasutuses ka:
- Üle 90,000 tehnilise andmelehe
- Saadavuse informatsioon
- Eripakkumised
- Minu Konto – nii saad juhtida kõiki aspekte oma online tellimuste protsessis

Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid