Nippon Chemi-Con

 

 

 

Nippon Chemi-Con – maailma juhtiv alumiinium-elektrolüütkondensaatorite tootja

Nippon Chemi-Con pakub suures valikus eri tüüpi kondensaatoreid mitmesuguste kõrgtehnoloogiliste rakenduste ja seadmete jaoks.

NCCle kuulub tuntud kaubamärk United Chemi-Con ning YEInternational AS saab tellida kõiki UCC ja Nippon Chemi-Coni tooteid.

Nippon Chemi-Con on tööstuslikult kasutatavaid kvaliteetseid elektromehaanilisi komponente arendanud ja tootnud alates 1931. aastast. Tootevalikus leidub nii keerulisteks rakendusteks sobivaid kui ka autotööstuse nõuetele vastavaid kondensaatoreid.

Nippon Chemi-Con on maailma juhtiv elektroodide alumiiniumfooliumi tootja. Sellest materjalist sõltuvad kondensaatori omadused.

Nippon Chemi-Coni kondensaatorid:

·         Pindpaigaldatavad (SMD) kondensaatorid

·         Radiaalsed alumiinium-elektrolüütkondensaatorid

·         Kiirkinnitusega alumiinium-elektrolüütkondensaatorid

·         Kruvikinnitusega kondensaatorid

·         Kuperkondensaatorid (kahekihilised kondensaatorid, keskkonnasõbralikud)

·         Kruvikinnitusega kondensaatorid

 

 

 

Pindpaigaldatavad (SMD) kondensaatorid

Nippon Chemi-Coni pindpaigaldatavad (SMD) alumiinium-elektrolüütkondensaatorid

NCC pakub suures valikus pindpaigaldatavaid alumiinium-elektrolüütkondensaatoreid, standardseid kondensaatoreid, pika kasutuseaga kondensaatoreid, kõrgepingekondensaatoreid, temperatuurikindlaid kondensaatoreid ja madala impedantsiga kondensaatoreid. Madala impedantsiga kondensaatorite valikus on näiteks digirakendustesse sobiv seeria MZA (105 °C 2000 h / 5000 h).

Näiteid pika kasutuseaga pindpaigaldatavate alumiinium-elektrolüütkondensaatorite seeriatest: MHL, MLA, MZE, MZF, MZK, MVL, MLE, MLF, MVJ ja MLK.

Nippon Chemi-Coni pindpaigaldatavad (SMD) polümeerkondensaatorid

Pindpaigaldatavate kondensaatorite valikus on näiteks seeria PXA (105 °C 3000 h / 15 000 h), mida saab kasutada nt alalis-/vahelduvvoolu muundurites ja lülitites/pingeregulaatorites. Seeria PXA pindpaigaldatavatel polümeerkondensaatoritel on äärmiselt madal sisetakistus (ESR) ja madal impedants.

Seeria PXS alumiinium-polümeerkondensaatoritel on pikk kasutusiga.

Nippon Chemi-Coni pindpaigaldatavad (SMD) hübriidkondensaatorid (polümeer ja alumiinium)

Hübriidkondensaatorites on ühendatud alumiinium-elektrolüütkondensaatorite ja polümeerkondensaatorite parimad omadused (nt suur pulsatsioonivoolukindlus ja madal sisetakistus).

Pindpaigaldatavate hübriidkondensaatorite valikust leiate seeriad HXB ja HXD (105 °C 5000 h) ning kõrgel temperatuuril kasutamiseks seeriad HXA ja HXC (125 °C 4000 h). Seeria HXA kondensaatoritel on väga madal sisetakistus ning neid saab kasutada autotööstuses.

Lisateabe saamiseks palume pöörduda: info@yeint.ee.

Kõige populaarsemad pindpaigaldatavad kondensaatorid otse laost | Klõpsa siin >>

Nipponi Chemi-Con SMD hübriidelektrolüütkondensaatorid (polümeer-hübriid-alumiiniumkondensaatorid)

Mis uudist! HXC ja HXE seeria

HXC Series:

Radiaalkondensaatorid

Nippon Chemi-Coni standardsed radiaalsed alumiinium-elektrolüütkondensaatorid

Standardsete radiaalkondensaatorite valikus on näiteks üldotstarbeliste kondensaatorite seeria KMG (105 °C) väikesemõõdulised elektrolüütkondensaatorid ja veel väiksemad seeria KMQ kondensaatorid (105 °C). Valida saab erineva korpuse läbimõõdu, kontaktivahe ja mahtuvusega versioonide vahel.

Nippon Chemi-Coni radiaalsed alumiinium-elektrolüütkondensaatorid, madal impedants / suur pulsatsioonikindlus

Seeria KZE radiaalsetel alumiinium-elektrolüütkondensaatoritel on madal impedants ja nad taluvad tugevat pulsatsioonivoolu. Seeria LXY kondensaatorid (pikk kasutusiga, madal Z) sobivad pingevahemikule 6,3 ...100 V.

Seeria KZE kondensaatorid on väga väikeste mõõtmetega ja sobivad ka nõudlikesse lülitusrakendustesse. Seeria LXY kondensaatoritel on pikk kasutusiga, väikesed mõõtmed, madal impedants ja neid saab kasutada ka lülitusrakendustes. Seeria LXY kondensaatoritel on väike kadu ning neid saab kasutada alla 500 kHz sageduste filterkondensaatoritena. Seeria LXY tooted taluvad tugevat pulsatsioonivoolu.

Nippon Chemi-Coni radiaalsed alumiinium-elektrolüütkondensaatorid, suur pulsatsioonikindlus / pikk kasutusiga

Seeria KXJ alumiinium-elektrolüütkondensaatoritel on pikk kasutusiga ja nad taluvad tugevat pulsatsioonivoolu. Seeria KXJ kondensaatorite kasutusiga temperatuuril 105 °C on 8000–12 000 h. Seeria KXJ kondensaatorid on väiksemad ja neil on pikem kasutusiga kui seerial KXG. Mõlemad seeriad sobivad hästi kasutamiseks LED-lampide toiteallikates.

Pika kasutuseaga radiaalsete alumiinium-elektrolüütkondensaatorite seeriad: PAG, KHE, KWA, KXG ja KXJ, LE ja FL.
Pika kasutuseaga radiaalsete polümeerkondensaatorite seeriad: PSF, PSE ja PSK.

Kõige populaarsemad radiaalkondensaatorid otse laost | Klõpsa siin >>

 

Nippon Chemi-Con radiaalsed plii hübriid kondensaatorid

Mis uudist!  HSC ja HSD seeria

HSC / HSD seeria:

  • Eluaeg: HSC seeria 125 ° C 4000h, HSD seeria 105 ° C 5000h
  • Pinge: 25, 35 Vdc
  • Võimsus: 270, 330 uF
  • THB 85 ° C, 85% RH2000h (1000 h eelmises HXA seerias)
  • Kõrge pulsatsioonivool ja madal ESR väärtus
  • Andmelehed: HSC andmeleht (pdf) >>        |    HSD andmeleht (pdf) >>


Tüüpilised rakendused: 
 Automotilised rakendused ja toiteallikad, mis vajavad kõrget pulsvoolu, madalat ESRi ja suurt mahtuvust. ja DC-LINK mootori muundur

Kiirkinnitusega kondensaatorid

Nippon Chemi-Coni kiirkinnitusega standardkondensaatorid

Nippon Chemi-Coni kiirkinnitusega standardkondensaatorite valikus on kondensaatoreid erinevatele töötemperatuuridele (kuni 105 °C). Standardvalikus on erineva korpuse suuruse, pingevahemiku ja mahtuvusega versioone. Vaadake näiteks seeriat KMH (05 °C 6,3 ...100 V).

Nippon Chemi-Coni kiirkinnitusega pika kasutuseaga kondensaatorid

Nippon Chemi-Coni kiirkinnitusega pika kasutuseaga kondensaatorid sobivad raskematesse kasutuskohtadesse. Vaadake näiteks seeria KMM pika kasutuseaga kondensaatoreid (105 °C 3000 h) ja veelgi pikema kasutuseaga kondensaatoreid, nagu seeria LXM (105 °C 7000 h) või TXH (105 °C 10 000 h).

Muud kiirkinnitusega pika kasutuseaga alumiiniumkondensaatorite seeriad: KMS, SMM, LXM, LXG, LXQ, LXS ja RLB.

Kõige populaarsemad kiirkinnitusega kondensaatorid otse laost | Klõpsa siin >>

 

Kruvikinnitusega kondensaatorid

Nippon Chemi-Coni kruvikinnitusega kondensaatorid

Nippon Chemi-Conilt saate tellida ka kruvikinnitusega kondensaatoreid. Kruvikinnitusega kondensaatorite valikus on ka pika kasutusea ja suure pulsatsioonikindlusega versioone (samuti ovaalseid kondensaatoreid).

Superkondensaatorid

Nippon Chemi-Con Super kondensaatorid (elektrilised kahekihilised kondensaatorid)

Võrreldes laetavate patareidega on EDLC elektrilistel kahekihilistel Super kondensaatoritel suurepärane eluiga ning nad suudavad taluda väga suuri voolu- ja mitmekordseid laadimistsükleid. Lisaks on Nippon Chemi-Con toodetud Dippaps kondensaatorid keskkonnasõbralikud (ei sisalda raskemetalle). EDLC kondensaatorid hoiavad energiat väga hästi ja näiteks DXE seeria kondensaatorid. autotööstuses. DLE- ja DXE-seeria super-kondensaatorite ja DLCAP-mooduli kohta saate lisateavet brošüüriga (PDF).

Võtke meiega ühendust!

mailto:teet.juhanson@yeint.ee

YEInternational AS on Eestis Nippon Chemi-Coni ametlik esindaja, kellelt saate tellida kõiki Nippon Chemi-Coni kondensaatoreid. Lisaks on YEInternationali AS – l võimalus tooteid kliendi jaoks laos hoida. Samuti saate küsida tootenäidiseid või leppida kokku kohtumise tootespetsialistiga.

NB! www.yeint.ee   veebipoes on näha ainult osa tarnija tootevalikust. Lisateave tooteportfelli kohta: 
teet.juhanson@yeint.ee| +3725204212 | info@yeint.ee

Nippon Chemi-Coni kondensaatorite koondtabel | Ava fail (pdf) >>

Täieliku tootevaliku leiate tarnija ametlikult veebisaidilt | Klõpsa siin >>

 

 

Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid