Fiiberoptika testrid

Filtreeri tooteid
Ostlemise Valikud
Manufacturer
  1. DeLOCK 1
  2. FLUKE NETWORKS 1
  3. JONARD 4
  4. VIAVI 23
Saadavus
  1. Not in stock 30
  2. In stock 2
lehe kohta

32 toodet

Asukoht
Tootekood
Toote nimi
Laoseis
Ühiku hind
FO visuaalne valgusti 650nm (2.5mm adapter SC, ST, FC)
Mikroskoobi komplekt FBP-P5000I kotiga ja universaal adapteritega (SC,LC,2.5mm,1.25mm)
OTDR SmartOTDR E126A-PC komplekt, 1310/1550nm, RMS 37/35/32 dB, Light Source, WiFi, SLM OTDR
Mikroskoop integreeritud LCD-ga, 200x, FVDI-2200
OTDR SmartOTDR E126A-PC, 1310/1550nm, RMS 37/35/32 dB
OTDR SmartOTDR E100A-PC, 1550nm, RMS 35 dB
FO optika laser, 10mW, SC, LC, ST, FC
FO optika laser, 20mW, SC, LC, ST, FC
FO optika laser, 1mW, SC, FC, ST
Optiline signaali mõõtja CSM1-03 (850/1300/1310/1490/1550/1625) FC/SC/ST
OTDR SmartOTDR126A-P1  komplekt, 1310/1550nm, Power meter, VFL,WiFi, Smart Link Mapper
Optical Power Meter USB (2.5mm, 1.25mm)
Mikroskoobi komplekt  P5000i  ja powermeeter MP-60, kaitsekott, 4 inspektsiooni konnektorid
Fiiber signaali identifitseerija FI-60 komplekt, power meetriga
Mikroskoobi otsik 2,5mm adapteritele SC/APC
Mikroskoobi komplekt FBP-P5000I, kotiga ja universal adapteriga (SC ,2.5mm)
FO valgusmõõtja ja mõõteriist SM/MM - FC/LC/SC UPC
Funktsioon tulemuste vaatamiseks OTDR ESMARTFTTH-100 Smartlink FTTH
OTDR moodul E4126LA SingleMode 1310/1550nm MTS-2000/4000 platvomridele
Litsents testimiseks- 30 päeva, 5800 seeria
Signaali allikas , 850/1300nm, MM 50/125; universaal adapter
Optical Power Meter OLP-38 USB
Optical Power meter, OLP-34 USB
Fiiber signaali identifitseerija FI-11
Aktiveerimise võti P5000I ANDROID
Optika test komplekt + datalog SM/MM 850/1300/1310/1550
Optical Power Meeter OMK-35P komplekt, singlemode
Optical Power Meeter OMK-34P komplekt, multimode
FO Visuaalne vea tuvastaja
FO Visuaalne vea tuvastaja koos LC, SC, FC ja ST adapteriga
FO valgusmõõtja kiu identifikaator
OTDR SmartOTDR E126A-PC komplekt, 1310/1550nm, RMS 37/35/32 dB, VFL, PM, Light Source, WiFi, SLM OTDR, suur kott
lehe kohta

32 toodet