LAN ja fiiberoptika testrid

Filtreeri tooteid
Ostlemise Valikud
Kategooria
  • Arvutivõrgu testrid 29
  • Fiiberoptika testrid 32
Manufacturer
  1. DeLOCK 1
  2. FLUKE NETWORKS 23
  3. IDEAL 5
  4. JONARD 4
  5. VIAVI 25
Saadavus
  1. Not in stock 52
  2. In stock 9
Page
lehe kohta

1-50 / 61 toodet

Asukoht
Tootekood
Toote nimi
Laoseis
Ühiku hind
Tester Telefonitoru TS19 komplekt
FO visuaalne valgusti 650nm (2.5mm adapter SC, ST, FC)
MicroScanner2 Termination Test Kit
Mikroskoobi komplekt FBP-P5000I kotiga ja universaal adapteritega (SC,LC,2.5mm,1.25mm)
OTDR SmartOTDR E126A-PC komplekt, 1310/1550nm, RMS 37/35/32 dB, Light Source, WiFi, SLM OTDR
Kaabli ja- võrgutester, 10Gbps. LinkIQ, tööstuslik KIT
Mikroskoop integreeritud LCD-ga, 200x, FVDI-2200
Hoolduspakett 3 aastaks / Sapphire Care plan
OTDR SmartOTDR E126A-PC, 1310/1550nm, RMS 37/35/32 dB
Channel adapter kaabel CAT6A/6/5e RJ45 LanTEK IV-le (1tk)
OTDR SmartOTDR E100A-PC, 1550nm, RMS 35 dB
Kaabli sertifikaator LanTEK IV, 3000MHz PLA
FO optika laser, 10mW, SC, LC, ST, FC
Võrgutester Certifier10G CAT 6A 500Mhz / CLASS EA copper
FO optika laser, 20mW, SC, LC, ST, FC
Võrgutester Certifier40G CAT 6A / CLASS EA
FO optika laser, 1mW, SC, FC, ST
Optiline signaali mõõtja CSM1-03 (850/1300/1310/1490/1550/1625) FC/SC/ST
Võrgutester VDV II PLUS Cable Verifier
OTDR SmartOTDR126A-P1  komplekt, 1310/1550nm, Power meter, VFL,WiFi, Smart Link Mapper
Signaali võimendaja
Kaabliotsija IntelliTone Pro 200 LAN komplekt
Optical Power Meter USB (2.5mm, 1.25mm)
MicroMapper™ Simple verification tester
Mikroskoobi komplekt  P5000i  ja powermeeter MP-60, kaitsekott, 4 inspektsiooni konnektorid
Võrgutesteri komplekt MicroScanner PoE+Intellitone Pro 200+Remote ID
Fiiber signaali identifitseerija FI-60 komplekt, power meetriga
MicroScanner2 Remote Identifier Kit #2-7
Mikroskoobi otsik 2,5mm adapteritele SC/APC
Võrgutester Fluke CableIQ KIT LAN Interneti kiiruse tester komplekt
Mikroskoobi komplekt FBP-P5000I, kotiga ja universal adapteriga (SC ,2.5mm)
Toongeneraator vastuvõtja IntelliTone PRO 200
FO valgusmõõtja ja mõõteriist SM/MM - FC/LC/SC UPC
Võrgutester MicroScanner PoE
Funktsioon tulemuste vaatamiseks OTDR ESMARTFTTH-100 Smartlink FTTH
MicroScanner2 Professional Kit
OTDR moodul E4126LA SingleMode 1310/1550nm MTS-2000/4000 platvomridele
Võrgutester MicroScanner2 LAN
Litsents testimiseks- 30 päeva, 5800 seeria
Kaabli ja- võrgutester, 10Gbps. LinkIQ, KIT
Signaali allikas , 850/1300nm, MM 50/125; universaal adapter
Kampaania
Kaabli ja- võrgutester, 10Gbps. LinkIQ
Optical Power Meter OLP-38 USB
Fiiberoptiline indikaator Fiberlert, 850nm...1625nm
Optical Power meter, OLP-34 USB
Kaabli analüsaator DSX-8000 Versiv + WiFi adapter
Fiiber signaali identifitseerija FI-11
Kaabli analüsaator DSX-5000 Versiv + WiFi adapter
Aktiveerimise võti P5000I ANDROID
Allahinnatud toode
Võrgutester Fluke CableIQ LAN Interneti kiiruse tester
Page
lehe kohta

1-50 / 61 toodet