Switch: 8 x 10/100/1000Mbps PoE+, 2 x 1G/2.5G SFP, L2/L4, -40 kuni 75°C

Laos
Tootekood: PLWGS52258P2S
391,62 € 321,00 € Hind ilma km Hind koos km

Võta ühendust

Tellimused ja päringud
info@yeint.ee
+372 659 3600
Tehniline informatsioon ja projektid
Ott-Kaarel Purru ott-kaarel.purru@yeint.ee
+372 513 2009
Kaal 0 g
Mõõtühik tk
Tootekood PLWGS52258P2S
Osa number WGS-5225-8P2S
Kaubamärk PLANET

Estonia

Tellimuse järgi

Delivery time: 21-30 business days

0,00 € 0,00 € Hind ilma km Hind koos km

Tehniline info ja lisad

Tootekirjeldus

Seinale paigaldatav PoE juhitav kommutaator täiustatud L2+/L4 kommuteerimise ja turvalisusega

PLANET WGS-5225-8P2S, uuenduslik 8-portiline tööstuslik 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-portiline 1G/2.5G SFP seinale paigaldatav hallatav kommutaator, mis on mõeldud paigaldamiseks seinakappi või lihtsalt seinale paigaldamiseks mis tahes mugavasse kohta, pakub PLANETi intelligentseid PoE funktsioone, et parandada tööstuslike rakenduste kättesaadavust. See pakub IPv6/IPv4 dual stack haldust, intelligentseid Layer 2 ja Layer 4 haldusfunktsioone ja kasutajasõbralikku kasutajaliidest, mille koguvõimsuse eelarve on kuni 240 vatti erinevate PoE-rakenduste jaoks. WGS-5225-8P2S, mis on kompaktses, kuid vastupidavas IP30 metallkorpuses, pakub ülikiiret võrgukiirust ja töötemperatuuri vahemikus -40 kuni 75 kraadi C, on ideaalne lahendus järgmiste võrgurakenduste nõudluse rahuldamiseks:

 • Hoone/koduautomaatikavõrk
 • asjade internet (IoT)
 • IP-seire
 • traadita kohtvõrk

Küberturvalisuse võrgulahendus turvariskide minimeerimiseks

WGS-5225-8P2S toetab SSHv2- ja TLS-protokolle, et pakkuda tugevat kaitset täiustatud ohtude eest. See sisaldab mitmesuguseid küberturvalisuse funktsioone, nagu DHCP Snooping, IP Source Guard, dünaamiline ARP Inspection Protection, 802.1x port-põhine võrgule juurdepääsu kontroll, RADIUS ja TACACS+ kasutajakontode haldamine, SNMPv3 autentimine jne, et täiendada seda kui kõikehõlmavat turvalahendust.

Redundantne ring, kiire taastumine kriitiliste võrgurakenduste jaoks

WGS-5225-8P2S toetab redundantset ringtehnoloogiat ja omab tugevat ja kiiret isetõmbumisvõimet, et vältida katkestusi ja väliseid sissetungimisi. See sisaldab täiustatud ITU-T G.8032 ERPS (Ethernet Ring Protection Switching) tehnoloogiat, Spanning Tree Protocol (802.1s MSTP) kliendi võrku, et suurendada süsteemi töökindlust ja kasutusaega erinevates keskkondades. Teatavas lihtsas ringvõrgus võib andmeside taastumisaeg olla kuni 10 ms.

Mugavad ja nutikad ONVIF-seadmed koos tuvastamisfunktsiooniga

PLANET on hiljuti välja töötanud suurepärase funktsiooni -- ONVIF Support --, mis on spetsiaalselt mõeldud koostööks video-IP-valveseadmetega. WGS-5225-8P2S-i graafilisest kasutajaliidesest on vaja vaid ühte klõpsu, et otsida ja näidata kõiki ONVIF-seadmeid võrgurakenduse kaudu. Lisaks saate lülitisse üles laadida põrandapilte ja saate monitoorida või kontrollida koosteliini eemalt. Lisaks saate reaalajas seireteavet ja online/offline olekut; PoE taaskäivitust saab juhtida GUI-st.

Sisseehitatud ainulaadsed PoE-funktsioonid elektriga varustatud seadmete haldamiseks

Kuna tegemist on hallatava PoE-lülitiga järelevalve-, traadita ja VoIP-võrkude jaoks, on WGS-5225-8P2S-l järgmised spetsiaalsed PoE-haldusfunktsioonid:

 • PD Alive Check
 • Planeeritud toite taaskasutamine
 • PoE ajakava
 • PoE kasutuse jälgimine
 • PoE laiendamine

Intelligentne toiteallikaga seadme elujõulisuse kontroll

WGS-5225-8P2S-i saab seadistada nii, et see jälgib reaalajas ühendatud PD (toitevõrgu seadme) olekut pingi toimingu abil. Kui PD lakkab töötamast ja reageerimast, taastab WGS-5225-8P2S PoE-pordi toite ja toob PD uuesti tööle. See suurendab oluliselt võrgu töökindlust, kuna PoE-port taastab PD toiteallika, vähendades seega administraatori halduskoormust.

Planeeritud toite taaskasutamine

WGS-5225-8P2S võimaldab igal ühendatud PoE-IP-kaameral või PoE-juhtmevaba juurdepääsupunktil teha igal nädalal kindlaksmääratud ajal taaskäivituse. Seetõttu vähendab see puhvri ülevoolust tuleneva IP-kaamera või juhtmeta juurdepääsupunkti avarii võimalust.

PoE ajakava energiasäästuks

Maailma energiasäästu suundumuse ja keskkonnakaitsele kaasaaitamise raames saab WGS-5225-8P2S lisaks võimele anda suurt võimsust tõhusalt kontrollida toiteallikaid. Funktsioon "PoE ajakava" aitab teil lubada või keelata iga PoE-pordi PoE-toitlustamise kindlaksmääratud ajavahemike jooksul ning see on võimas funktsioon, mis aitab VKEdel või ettevõtetel säästa energiat ja raha. Samuti suurendab see turvalisust, lülitades välja PD-d, mida ei tohiks kasutada töövälisel ajal.

PoE kasutuse jälgimine

WGS-5225-8P2S võimaldab administraatoril veebihaldusliidese energiakasutuse graafiku kaudu jälgida ühendatud PD-de energiakasutuse staatust reaalajas. Seega suurendab see oluliselt rajatiste haldamise tõhusust.

802.3at PoE+ toite- ja Ethernet-andmeedastuskauguse laiendamine

Töörežiimis "Extend" töötab WGS-5225-8P2S portide kaupa 10Mbps duplekskasutuses, kuid suudab toetada 36-vatist PoE-voolu väljundvõimsust kuni 250 meetri kaugusele, ületades Ethernet UTP-kaabli 100 m piirangu. Selle uhiuue funktsiooniga pakub WGS-5225-8P2S täiendavat lahendust 802.3at/af PoE-kauguse pikendamiseks, säästes seega Ethernet-kaabli paigaldamise kulusid.

Uuenduslik seinale paigaldamine

WGS-5225-8P2S on spetsiaalselt kavandatud paigaldamiseks kitsasse keskkonda, näiteks seinakesta. Kompaktne, lame ja seinale paigaldatav disain sobib hõlpsasti mis tahes piiratud ruumiga kohtadesse. See võtab kasutusele kasutajasõbraliku "Front Access" disaini, mis muudab korpusesse paigutatud WGS-5225-8P2S-i paigaldamise, kaablite juhtmestiku, LED-valve ja hoolduse tehnikute jaoks väga mugavaks. WGS-5225-8P2S-i saab paigaldada fikseeritud seinakinnituse, magnetilise seinakinnituse või DIN-riba abil, mis muudab selle kasutatavuse paindlikumaks.

Keskkonnasõbralik disain

Tänu IP30, lamedale, kuid vastupidavale metallkorpuse kaitsele pakub WGS-5225-8P2S kõrgetasemelist immuunsust elektromagnetiliste häirete ja tugevate elektriliste ülepingete vastu, mis tavaliselt esinevad tehase põrandatel või kõnniteeäärsetes liiklusjuhtimiskappides ilma konditsioneerita. Kuna WGS-5225-8P2S suudab töötada temperatuurivahemikus -40 kuni 75 kraadi C, võib seda paigutada peaaegu kõikidesse rasketesse keskkondadesse.

IPv6/IPv4 Dual Stack juhtimine

WGS-5225-8P2S toetab nii IPv6- kui ka IPv4-protokolle ja aitab VKEdel astuda IPv6-ajastusse madalaima investeeringuga, sest IPv6 FTTx-servavõrgu loomisel ei ole vaja selle võrguseadmeid välja vahetada ega üle vaadata.

SMTP/SNMP trap-sündmuste häire

WGS-5225-8P2S pakub sündmuste hoiatusfunktsiooni, mis aitab diagnoosida ebanormaalset seadet tänu sellele, kas võrguühendus on katkenud või mitte, või taaskäivitusreaktsiooni.

3. kihi IPv4 ja IPv6 tarkvaraline VLAN-ruutimine turvaliseks ja paindlikuks haldamiseks

Selleks, et aidata klientidel oma äritegevusega kursis olla, pakub WGS-5225-8P2S lisaks ülikõrgele ülekandetõhususele ja suurepärasele Layer 2 tehnoloogiale ka IPv4/IPv6 tarkvaralise VLAN-i marsruutimise funktsiooni, mis võimaldab erinevate VLANide ja erinevate IP-aadresside ületamist, et tagada ülimalt turvaline, paindlik juhtimine ja lihtsam võrgurakendus.

Tugevad kihi 2 funktsioonid

WGS-5225-8P2S-i saab programmeerida täiustatud kommutaatorihaldusfunktsioonide jaoks, näiteks dünaamiline portide ühendamine, 802.1Q VLAN, Q-in-Q VLAN, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP), Loop ja BPDU Guard, IGMP Snooping ja MLD Snooping. Linkagregeerimise kaudu võimaldab WGS-5225-8P2S kasutada kiiret trunki, et ühendada mitu porti, näiteks 20 Gbps fat pipe, ning toetab ka üleviimist. Samuti on lisatud linkkihi avastusprotokoll (LLDP ), mis aitab avastada põhiteavet naaberseadmete kohta kohalikus ringhäälingudomeenis.

Tõhus liiklusjuhtimine

WGS-5225-8P2S on koormatud tugevate QoS-funktsioonidega ja võimsa liiklusjuhtimisega, et täiustada teenuseid äriklassi andme-, kõne- ja videolahendustele. Funktsionaalsus hõlmab ringhäälingu/multisaate/ühisaate tormikontrolli, portide kaupa ribalaiuse kontrolli, 802.1p/CoS/IP DSCP QoS-prioriteedi ja märkuste tegemist. See tagab parima jõudluse VoIP- ja videovoogude edastamisel ning võimaldab ettevõtetel piiratud võrguressursse täielikult ära kasutada.

Võimas turvalisus

PLANET WGS-5225-8P2S pakub ulatuslikku IPv4/IPv6 kihi 2 kuni kihi 4 juurdepääsukontrolli nimekirja (ACL ), et tagada serva turvalisus. Seda saab kasutada võrgule juurdepääsu piiramiseks, keelates pakettide juurdepääsu lähtekoha ja sihtkoha IP-aadressi, TCP/UDP-portide või määratletud tüüpiliste võrgurakenduste alusel. Selle kaitsemehhanism hõlmab ka 802.1X pordipõhist kasutaja ja seadme autentimist, mida saab kasutada koos RADIUSiga, et tagada pordi tasandi turvalisus ja blokeerida ebaseaduslikud kasutajad. Kaitstud pordi funktsiooniga saab vältida servaportide vahelist suhtlust, et tagada kasutaja privaatsus. Lisaks võimaldab pordi turvafunktsioon piirata võrguseadmete arvu konkreetses sadamas. Nüüd saavad võrguadministraatorid ehitada väga turvalisi ettevõtte võrke oluliselt väiksema aja ja vaevaga kui varem.

Kasutajasõbralik ja turvaline haldus

Tõhusaks haldamiseks on WGS-5225-8P2S varustatud käsurea, veebi ja SNMP haldusliidestega.

 • Sisseehitatud veebipõhise haldusliidese abil pakub WGS-5225-8P2S hõlpsasti kasutatavat, platvormist sõltumatut haldus- ja konfigureerimisvõimalust.
 • Tekstipõhise haldamise jaoks on sellele võimalik juurdepääs Telneti kaudu.
 • Standardse SNMP-protokolli toetamisega saab lülitit hallata mis tahes SNMP-põhise haldustarkvara kaudu.

Lisaks pakub WGS-5225-8P2S turvalist kaugjuhtimist, toetades SSHv2, TLSv1.2 ja SNMP v3 ühendusi, mis krüpteerivad pakettide sisu igal sessioonil.

Modbus TCP pakub paindlikku võrguühendust tehase automaatika jaoks.

Tänu toetatud Modbus TCP/IP-protokollile saab WGS-5225-8P2S hõlpsasti integreerida SCADA-süsteemide , HMI-süsteemide ja muude andmekogumissüsteemidega tehases. See võimaldab administraatoritel jälgida eemalt tööstusliku Ethernet-kommutaatori tööinfot, porditeavet ja side olekut, saavutades seega hõlpsasti kogu tehase täiustatud järelevalve ja hoolduse.

Paindlikkus ja pikamaa laienduslahendus

WGS-5225-8P2S-i sisseehitatud kaks SFP-pesa toetavad SFP automaatse tuvastamise ja kolmekordse kiirusega, kuna see on varustatud 100BASE-FX,1000BASE-SX/LX ja 2500BASE SFP (Small Form-factor Pluggable) kiudoptiliste transiiveritega, et luua pikamaaühenduse tagavaralülitiga ja seirekeskusega. Kaugust saab pikendada 300 meetrist kuni 2 kilomeetrini (mitmemoodiline kiud) ja 10/20/40/60/80/120 kilomeetrini (ühemoodiline kiud või WDM-kiud). Need sobivad hästi ettevõtete andmekeskuste ja jaotuste rakendusteks.

Intelligentne SFP-diagnostikamehhanism

WGS-5225-8P2S toetab SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor) funktsiooni, mis võimaldab võrguadministraatori jaoks hõlpsasti jälgida SFP reaalajas parameetreid, näiteks optilist väljundvõimsust, optilist sisendvõimsust, temperatuuri, laseri eelpinge voolu ja transiiveri toitepinge.

1588 ajaprotokoll tööstuslike arvutivõrkude jaoks

WGS-5225-8P2S sobib ideaalselt telekommunikatsiooni- ja Carrier Etherneti rakenduste jaoks, toetades MEF-teenuse osutamist ja IEEE 1588 ja sünkroonse Etherneti paketipõhiseid ajastuslahendusi.

Tehniline info

Hardware Specifications

Copper Ports 8 10/100/1000BASE-T RJ45 auto-MDI/MDI-X ports

PoE Injector Port 8 ports with 802.3at/af PoE injector function (Ports 1 to 8)

SFP/mini-GBIC Slots 2 1000/2500BASE-SX/LX/BX SFP interfaces (Ports 9 to 10)

Compatible with 100BASE-FX SFP

SDRAM 128Mbytes

Flash Memory 64Mbytes

Reset Button < 5 sec: System reboot

> 5 sec: Factory default

ESD Protection 6KV DC

Enclosure IP30 metal case

Installation DIN rail kit, wall-mount and magnetic-mount

Connector Removable 3-pin terminal block for power input

 Pin 1/2 for Power (Pin 1: V+ / Pin 2: V-)

 Pin 3 for earth ground

DC power jack with 2.0mm central pole

Dimensions (W x D x H) 180 x 24.4 x 140 mm

Weight 657g

Power Requirements Dual 48~54V DC (>51V DC for PoE+ output recommended)

Power Consumption Max. 6.72 watts/22.93BTU (Power on without any connection)

Max. 254.8 watts/869.41BTU (Full loading with PoE function)

LED Indicator System:

 PWR(Green)

 SYS (Green)

 Ring Owner (Green)

Per 10/100/1000T RJ45 PoE+ Ports:

 PoE-in-Use (Amber)

 LNK/ACT (Green)

Per SFP Interface:

 100 LNK/ACT (Amber)

 1G/2.5G LNK/ACT (Green)

Switching Specifications

Switch Architecture Store-and-Forward

Switch Fabric 26Gbps/non-blocking

Throughput 19.34Mpps@ 64 bytes packet

Address Table 8K entries, automatic source address learning and aging

Shared Data Buffer 4M bits

Flow Control IEEE 802.3x pause frame for full-duplex

Back pressure for half-duplex

Jumbo Frame 9K bytes

Power Over Ethernet

PoE Standard IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus/PSE

PoE Power Supply Type End-span

PoE Power Output IEEE 802.3af Standard

 Per port 48V~51V DC (depending on the power supply), max. 15.4 watts

IEEE 802.3at Standard

 Per port 51V~54V DC (depending on the power supply), max. 36 watts

Power Pin Assignment 1/2(+), 3/6(-)

PoE Power Budget 240W maximum (depending on power input)

Max. Number of Class 2 PDs 8

Max. Number of Class 3 PDs 8

Max. Number of Class 4 PDs 8

PoE Management Functions

Enhanced PoE Mode Yes

Active PoE Device Live Detection Yes

PoE Power Recycling Yes, daily or predefined schedule

PoE Schedule 4 schedule profiles

PoE Extend Mode Yes, max. 250 meters

PoE System Management System PoE Admin control

Total PoE power budget control

Auto power input and PoE budget control

Over-temperature threshold alarm

PoE usage threshold alarm

PoE Port Management Port Enable/Disable/Schedule

PoE mode control

 Standard mode

 Legacy

 Force mode

Port Priority

Layer 2 Management Functions

Port Configuration Port disable/enable

Auto-negotiation 10/100/1000Mbps full and half duplex mode selection

Flow control disable/enable

Power saving mode control

Port Status Display each port’s speed duplex mode, link status, flow control status,

auto negotiation status, trunk status

Port Mirroring TX/RX/both

Many-to-1 monitor

RMirror – Remote Switched Port Analyzer (Cisco RSPAN)

Supports up to 5 sessions

VLAN 802.1Q tag-based VLAN

Q-in-Q tunneling

Private VLAN Edge

MAC-based VLAN

Protocol-based VLAN

Voice VLAN

MVR (Multicast VLAN Registration)

GVRP (GARP VLAN Registration Protocol)

Up to 4K VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs

Link Aggregation EEE 802.3ad LACP/static trunk

Supports 5 trunk groups with 10 ports per trunk group

Spanning Tree Protocol IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol (STP)

IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)

IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP)

BPDU Guard

IGMP Snooping IGMP (v1/v2/v3) snooping

IGMP querier mode support

Up to 255 multicast groups

MLD Snooping MLD (v1/v2) snooping

MLD querier mode support

Up to 255 multicast groups

Bandwidth Control Per port bandwidth control

 Ingress: 500Kb~1000Mbps

 Egress: 500Kb~1000Mbps

Ring Supports ERPS, and complies with ITU-T G.8032

Supports Major ring and sub-ring

Recovery time < 10ms @ 3 units

Recovery time < 50ms @ 16 units

Synchronization IEEE 1588v2 PTP(Precision Time Protocol)

 Peer-to-peer transparent clock

 End-to-end transparent clock

QoS Traffic classification based, strict priority and WRR

8-level priority for switching

 Port number

 802.1p priority

 802.1Q VLAN tag

 DSCP/TOS field in IP packet

Security Functions

Access Control List IPv4/IPv6 IP-based ACL/MAC-based ACL

ACL based on:

 MAC Address

 IP Address

 Ethertype

 Protocol Type

 VLAN ID

 DSCP

 802.1p Priority

Up to 256 entries

Security Port security

IP source guard, up to 256 entries

Dynamic ARP inspection, up to 1K entries

Command line authority control based on user level

MAC Security IP-MAC port binding

MAC filter

Static MAC address, up to 64 entries

AAA Built-in RADIUS client to co-operate with RADIUS server

RADIUS/TACACS+ user access authentication

Network Access Control IEEE 802.1x port-based network access control

MAC-based authentication

Local/RADIUS authentication

Layer 3 Functions

IP Interfaces Max. 8 VLAN interfaces

Routing Table Max. 32 routing entries

Routing Protocols IPv4 software static routing

IPv6 software static routing

Management

Basic Management Interfaces Telnet/Web browser/SNMP v1, v2c

Secure Management Interfaces SSHv2, TLSv1.2, SNMP v3

System Management Firmware upgrade by HTTP/TFTP protocol through Ethernet network

LLDP protocol

SNTP

PLANET Smart Discovery Utility

PLANET NMS System and CloudViewer/CloudViewerPro

Event Management Remote/Local Syslog

System log

SMTP

SNMP MIBs RFC 1213 MIB-II

IF-MIB

RFC 1493 Bridge MIB

RFC 1643 Ethernet MIB

RFC 2863 Interface MIB

RFC 2665 Ether-Like MIB

RFC 2819 RMON MIB (Groups 1, 2, 3 and 9)

RFC 2737 Entity MIB

RFC 2618 RADIUS Client MIB

RFC 2933 IGMP-STD-MIB

RFC 3411 SNMP-Frameworks-MIB

IEEE 802.1X PAE

LLDP

MAU-MIB

Standards Conformance

Regulatory Compliance FCC Part 15 Class A, CE

Stability Testing IEC60068-2-32 (free fall)

IEC60068-2-27 (shock)

IEC60068-2-6 (vibration)

Standards Compliance IEEE 802.3 10BASE-T

IEEE 802.3u 100BASE-TX/100BASE-FX

IEEE 802.3z Gigabit SX/LX

IEEE 802.3ab Gigabit 1000T

IEEE 802.3x flow control and back pressure

IEEE 802.3ad port trunk with LACP

IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1p Class of Service

IEEE 802.1Q VLAN tagging

IEEE 802.1X Port Authentication Network Control

IEEE 802.1ab LLDP

ITU-T G.8032 Ethernet Ring Protection Switching

RFC 768 UDP

RFC 768 UDP

RFC 783 TFTP

RFC 793 TCP

RFC 791 IP

RFC 792 ICMP

RFC 2068 HTTP

RFC 1112 IGMP v1

RFC 2236 IGMP v2

Environment

Operating Temperature -40 ~ 75 degrees C

Storage Temperature -40 ~ 75 degrees C

Humidity 5 ~ 95% (non-condensing)

Ordering Information

WGS-5225-8P2S

Industrial L2+ 8-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 1G/2.5G SFP Wall-mount Managed Switch

Tootekirjeldus
Tehniline info

Seinale paigaldatav PoE juhitav kommutaator täiustatud L2+/L4 kommuteerimise ja turvalisusega

PLANET WGS-5225-8P2S, uuenduslik 8-portiline tööstuslik 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-portiline 1G/2.5G SFP seinale paigaldatav hallatav kommutaator, mis on mõeldud paigaldamiseks seinakappi või lihtsalt seinale paigaldamiseks mis tahes mugavasse kohta, pakub PLANETi intelligentseid PoE funktsioone, et parandada tööstuslike rakenduste kättesaadavust. See pakub IPv6/IPv4 dual stack haldust, intelligentseid Layer 2 ja Layer 4 haldusfunktsioone ja kasutajasõbralikku kasutajaliidest, mille koguvõimsuse eelarve on kuni 240 vatti erinevate PoE-rakenduste jaoks. WGS-5225-8P2S, mis on kompaktses, kuid vastupidavas IP30 metallkorpuses, pakub ülikiiret võrgukiirust ja töötemperatuuri vahemikus -40 kuni 75 kraadi C, on ideaalne lahendus järgmiste võrgurakenduste nõudluse rahuldamiseks:

 • Hoone/koduautomaatikavõrk
 • asjade internet (IoT)
 • IP-seire
 • traadita kohtvõrk

Küberturvalisuse võrgulahendus turvariskide minimeerimiseks

WGS-5225-8P2S toetab SSHv2- ja TLS-protokolle, et pakkuda tugevat kaitset täiustatud ohtude eest. See sisaldab mitmesuguseid küberturvalisuse funktsioone, nagu DHCP Snooping, IP Source Guard, dünaamiline ARP Inspection Protection, 802.1x port-põhine võrgule juurdepääsu kontroll, RADIUS ja TACACS+ kasutajakontode haldamine, SNMPv3 autentimine jne, et täiendada seda kui kõikehõlmavat turvalahendust.

Redundantne ring, kiire taastumine kriitiliste võrgurakenduste jaoks

WGS-5225-8P2S toetab redundantset ringtehnoloogiat ja omab tugevat ja kiiret isetõmbumisvõimet, et vältida katkestusi ja väliseid sissetungimisi. See sisaldab täiustatud ITU-T G.8032 ERPS (Ethernet Ring Protection Switching) tehnoloogiat, Spanning Tree Protocol (802.1s MSTP) kliendi võrku, et suurendada süsteemi töökindlust ja kasutusaega erinevates keskkondades. Teatavas lihtsas ringvõrgus võib andmeside taastumisaeg olla kuni 10 ms.

Mugavad ja nutikad ONVIF-seadmed koos tuvastamisfunktsiooniga

PLANET on hiljuti välja töötanud suurepärase funktsiooni -- ONVIF Support --, mis on spetsiaalselt mõeldud koostööks video-IP-valveseadmetega. WGS-5225-8P2S-i graafilisest kasutajaliidesest on vaja vaid ühte klõpsu, et otsida ja näidata kõiki ONVIF-seadmeid võrgurakenduse kaudu. Lisaks saate lülitisse üles laadida põrandapilte ja saate monitoorida või kontrollida koosteliini eemalt. Lisaks saate reaalajas seireteavet ja online/offline olekut; PoE taaskäivitust saab juhtida GUI-st.

Sisseehitatud ainulaadsed PoE-funktsioonid elektriga varustatud seadmete haldamiseks

Kuna tegemist on hallatava PoE-lülitiga järelevalve-, traadita ja VoIP-võrkude jaoks, on WGS-5225-8P2S-l järgmised spetsiaalsed PoE-haldusfunktsioonid:

 • PD Alive Check
 • Planeeritud toite taaskasutamine
 • PoE ajakava
 • PoE kasutuse jälgimine
 • PoE laiendamine

Intelligentne toiteallikaga seadme elujõulisuse kontroll

WGS-5225-8P2S-i saab seadistada nii, et see jälgib reaalajas ühendatud PD (toitevõrgu seadme) olekut pingi toimingu abil. Kui PD lakkab töötamast ja reageerimast, taastab WGS-5225-8P2S PoE-pordi toite ja toob PD uuesti tööle. See suurendab oluliselt võrgu töökindlust, kuna PoE-port taastab PD toiteallika, vähendades seega administraatori halduskoormust.

Planeeritud toite taaskasutamine

WGS-5225-8P2S võimaldab igal ühendatud PoE-IP-kaameral või PoE-juhtmevaba juurdepääsupunktil teha igal nädalal kindlaksmääratud ajal taaskäivituse. Seetõttu vähendab see puhvri ülevoolust tuleneva IP-kaamera või juhtmeta juurdepääsupunkti avarii võimalust.

PoE ajakava energiasäästuks

Maailma energiasäästu suundumuse ja keskkonnakaitsele kaasaaitamise raames saab WGS-5225-8P2S lisaks võimele anda suurt võimsust tõhusalt kontrollida toiteallikaid. Funktsioon "PoE ajakava" aitab teil lubada või keelata iga PoE-pordi PoE-toitlustamise kindlaksmääratud ajavahemike jooksul ning see on võimas funktsioon, mis aitab VKEdel või ettevõtetel säästa energiat ja raha. Samuti suurendab see turvalisust, lülitades välja PD-d, mida ei tohiks kasutada töövälisel ajal.

PoE kasutuse jälgimine

WGS-5225-8P2S võimaldab administraatoril veebihaldusliidese energiakasutuse graafiku kaudu jälgida ühendatud PD-de energiakasutuse staatust reaalajas. Seega suurendab see oluliselt rajatiste haldamise tõhusust.

802.3at PoE+ toite- ja Ethernet-andmeedastuskauguse laiendamine

Töörežiimis "Extend" töötab WGS-5225-8P2S portide kaupa 10Mbps duplekskasutuses, kuid suudab toetada 36-vatist PoE-voolu väljundvõimsust kuni 250 meetri kaugusele, ületades Ethernet UTP-kaabli 100 m piirangu. Selle uhiuue funktsiooniga pakub WGS-5225-8P2S täiendavat lahendust 802.3at/af PoE-kauguse pikendamiseks, säästes seega Ethernet-kaabli paigaldamise kulusid.

Uuenduslik seinale paigaldamine

WGS-5225-8P2S on spetsiaalselt kavandatud paigaldamiseks kitsasse keskkonda, näiteks seinakesta. Kompaktne, lame ja seinale paigaldatav disain sobib hõlpsasti mis tahes piiratud ruumiga kohtadesse. See võtab kasutusele kasutajasõbraliku "Front Access" disaini, mis muudab korpusesse paigutatud WGS-5225-8P2S-i paigaldamise, kaablite juhtmestiku, LED-valve ja hoolduse tehnikute jaoks väga mugavaks. WGS-5225-8P2S-i saab paigaldada fikseeritud seinakinnituse, magnetilise seinakinnituse või DIN-riba abil, mis muudab selle kasutatavuse paindlikumaks.

Keskkonnasõbralik disain

Tänu IP30, lamedale, kuid vastupidavale metallkorpuse kaitsele pakub WGS-5225-8P2S kõrgetasemelist immuunsust elektromagnetiliste häirete ja tugevate elektriliste ülepingete vastu, mis tavaliselt esinevad tehase põrandatel või kõnniteeäärsetes liiklusjuhtimiskappides ilma konditsioneerita. Kuna WGS-5225-8P2S suudab töötada temperatuurivahemikus -40 kuni 75 kraadi C, võib seda paigutada peaaegu kõikidesse rasketesse keskkondadesse.

IPv6/IPv4 Dual Stack juhtimine

WGS-5225-8P2S toetab nii IPv6- kui ka IPv4-protokolle ja aitab VKEdel astuda IPv6-ajastusse madalaima investeeringuga, sest IPv6 FTTx-servavõrgu loomisel ei ole vaja selle võrguseadmeid välja vahetada ega üle vaadata.

SMTP/SNMP trap-sündmuste häire

WGS-5225-8P2S pakub sündmuste hoiatusfunktsiooni, mis aitab diagnoosida ebanormaalset seadet tänu sellele, kas võrguühendus on katkenud või mitte, või taaskäivitusreaktsiooni.

3. kihi IPv4 ja IPv6 tarkvaraline VLAN-ruutimine turvaliseks ja paindlikuks haldamiseks

Selleks, et aidata klientidel oma äritegevusega kursis olla, pakub WGS-5225-8P2S lisaks ülikõrgele ülekandetõhususele ja suurepärasele Layer 2 tehnoloogiale ka IPv4/IPv6 tarkvaralise VLAN-i marsruutimise funktsiooni, mis võimaldab erinevate VLANide ja erinevate IP-aadresside ületamist, et tagada ülimalt turvaline, paindlik juhtimine ja lihtsam võrgurakendus.

Tugevad kihi 2 funktsioonid

WGS-5225-8P2S-i saab programmeerida täiustatud kommutaatorihaldusfunktsioonide jaoks, näiteks dünaamiline portide ühendamine, 802.1Q VLAN, Q-in-Q VLAN, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP), Loop ja BPDU Guard, IGMP Snooping ja MLD Snooping. Linkagregeerimise kaudu võimaldab WGS-5225-8P2S kasutada kiiret trunki, et ühendada mitu porti, näiteks 20 Gbps fat pipe, ning toetab ka üleviimist. Samuti on lisatud linkkihi avastusprotokoll (LLDP ), mis aitab avastada põhiteavet naaberseadmete kohta kohalikus ringhäälingudomeenis.

Tõhus liiklusjuhtimine

WGS-5225-8P2S on koormatud tugevate QoS-funktsioonidega ja võimsa liiklusjuhtimisega, et täiustada teenuseid äriklassi andme-, kõne- ja videolahendustele. Funktsionaalsus hõlmab ringhäälingu/multisaate/ühisaate tormikontrolli, portide kaupa ribalaiuse kontrolli, 802.1p/CoS/IP DSCP QoS-prioriteedi ja märkuste tegemist. See tagab parima jõudluse VoIP- ja videovoogude edastamisel ning võimaldab ettevõtetel piiratud võrguressursse täielikult ära kasutada.

Võimas turvalisus

PLANET WGS-5225-8P2S pakub ulatuslikku IPv4/IPv6 kihi 2 kuni kihi 4 juurdepääsukontrolli nimekirja (ACL ), et tagada serva turvalisus. Seda saab kasutada võrgule juurdepääsu piiramiseks, keelates pakettide juurdepääsu lähtekoha ja sihtkoha IP-aadressi, TCP/UDP-portide või määratletud tüüpiliste võrgurakenduste alusel. Selle kaitsemehhanism hõlmab ka 802.1X pordipõhist kasutaja ja seadme autentimist, mida saab kasutada koos RADIUSiga, et tagada pordi tasandi turvalisus ja blokeerida ebaseaduslikud kasutajad. Kaitstud pordi funktsiooniga saab vältida servaportide vahelist suhtlust, et tagada kasutaja privaatsus. Lisaks võimaldab pordi turvafunktsioon piirata võrguseadmete arvu konkreetses sadamas. Nüüd saavad võrguadministraatorid ehitada väga turvalisi ettevõtte võrke oluliselt väiksema aja ja vaevaga kui varem.

Kasutajasõbralik ja turvaline haldus

Tõhusaks haldamiseks on WGS-5225-8P2S varustatud käsurea, veebi ja SNMP haldusliidestega.

 • Sisseehitatud veebipõhise haldusliidese abil pakub WGS-5225-8P2S hõlpsasti kasutatavat, platvormist sõltumatut haldus- ja konfigureerimisvõimalust.
 • Tekstipõhise haldamise jaoks on sellele võimalik juurdepääs Telneti kaudu.
 • Standardse SNMP-protokolli toetamisega saab lülitit hallata mis tahes SNMP-põhise haldustarkvara kaudu.

Lisaks pakub WGS-5225-8P2S turvalist kaugjuhtimist, toetades SSHv2, TLSv1.2 ja SNMP v3 ühendusi, mis krüpteerivad pakettide sisu igal sessioonil.

Modbus TCP pakub paindlikku võrguühendust tehase automaatika jaoks.

Tänu toetatud Modbus TCP/IP-protokollile saab WGS-5225-8P2S hõlpsasti integreerida SCADA-süsteemide , HMI-süsteemide ja muude andmekogumissüsteemidega tehases. See võimaldab administraatoritel jälgida eemalt tööstusliku Ethernet-kommutaatori tööinfot, porditeavet ja side olekut, saavutades seega hõlpsasti kogu tehase täiustatud järelevalve ja hoolduse.

Paindlikkus ja pikamaa laienduslahendus

WGS-5225-8P2S-i sisseehitatud kaks SFP-pesa toetavad SFP automaatse tuvastamise ja kolmekordse kiirusega, kuna see on varustatud 100BASE-FX,1000BASE-SX/LX ja 2500BASE SFP (Small Form-factor Pluggable) kiudoptiliste transiiveritega, et luua pikamaaühenduse tagavaralülitiga ja seirekeskusega. Kaugust saab pikendada 300 meetrist kuni 2 kilomeetrini (mitmemoodiline kiud) ja 10/20/40/60/80/120 kilomeetrini (ühemoodiline kiud või WDM-kiud). Need sobivad hästi ettevõtete andmekeskuste ja jaotuste rakendusteks.

Intelligentne SFP-diagnostikamehhanism

WGS-5225-8P2S toetab SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor) funktsiooni, mis võimaldab võrguadministraatori jaoks hõlpsasti jälgida SFP reaalajas parameetreid, näiteks optilist väljundvõimsust, optilist sisendvõimsust, temperatuuri, laseri eelpinge voolu ja transiiveri toitepinge.

1588 ajaprotokoll tööstuslike arvutivõrkude jaoks

WGS-5225-8P2S sobib ideaalselt telekommunikatsiooni- ja Carrier Etherneti rakenduste jaoks, toetades MEF-teenuse osutamist ja IEEE 1588 ja sünkroonse Etherneti paketipõhiseid ajastuslahendusi.

Hardware Specifications

Copper Ports 8 10/100/1000BASE-T RJ45 auto-MDI/MDI-X ports

PoE Injector Port 8 ports with 802.3at/af PoE injector function (Ports 1 to 8)

SFP/mini-GBIC Slots 2 1000/2500BASE-SX/LX/BX SFP interfaces (Ports 9 to 10)

Compatible with 100BASE-FX SFP

SDRAM 128Mbytes

Flash Memory 64Mbytes

Reset Button < 5 sec: System reboot

> 5 sec: Factory default

ESD Protection 6KV DC

Enclosure IP30 metal case

Installation DIN rail kit, wall-mount and magnetic-mount

Connector Removable 3-pin terminal block for power input

 Pin 1/2 for Power (Pin 1: V+ / Pin 2: V-)

 Pin 3 for earth ground

DC power jack with 2.0mm central pole

Dimensions (W x D x H) 180 x 24.4 x 140 mm

Weight 657g

Power Requirements Dual 48~54V DC (>51V DC for PoE+ output recommended)

Power Consumption Max. 6.72 watts/22.93BTU (Power on without any connection)

Max. 254.8 watts/869.41BTU (Full loading with PoE function)

LED Indicator System:

 PWR(Green)

 SYS (Green)

 Ring Owner (Green)

Per 10/100/1000T RJ45 PoE+ Ports:

 PoE-in-Use (Amber)

 LNK/ACT (Green)

Per SFP Interface:

 100 LNK/ACT (Amber)

 1G/2.5G LNK/ACT (Green)

Switching Specifications

Switch Architecture Store-and-Forward

Switch Fabric 26Gbps/non-blocking

Throughput 19.34Mpps@ 64 bytes packet

Address Table 8K entries, automatic source address learning and aging

Shared Data Buffer 4M bits

Flow Control IEEE 802.3x pause frame for full-duplex

Back pressure for half-duplex

Jumbo Frame 9K bytes

Power Over Ethernet

PoE Standard IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus/PSE

PoE Power Supply Type End-span

PoE Power Output IEEE 802.3af Standard

 Per port 48V~51V DC (depending on the power supply), max. 15.4 watts

IEEE 802.3at Standard

 Per port 51V~54V DC (depending on the power supply), max. 36 watts

Power Pin Assignment 1/2(+), 3/6(-)

PoE Power Budget 240W maximum (depending on power input)

Max. Number of Class 2 PDs 8

Max. Number of Class 3 PDs 8

Max. Number of Class 4 PDs 8

PoE Management Functions

Enhanced PoE Mode Yes

Active PoE Device Live Detection Yes

PoE Power Recycling Yes, daily or predefined schedule

PoE Schedule 4 schedule profiles

PoE Extend Mode Yes, max. 250 meters

PoE System Management System PoE Admin control

Total PoE power budget control

Auto power input and PoE budget control

Over-temperature threshold alarm

PoE usage threshold alarm

PoE Port Management Port Enable/Disable/Schedule

PoE mode control

 Standard mode

 Legacy

 Force mode

Port Priority

Layer 2 Management Functions

Port Configuration Port disable/enable

Auto-negotiation 10/100/1000Mbps full and half duplex mode selection

Flow control disable/enable

Power saving mode control

Port Status Display each port’s speed duplex mode, link status, flow control status,

auto negotiation status, trunk status

Port Mirroring TX/RX/both

Many-to-1 monitor

RMirror – Remote Switched Port Analyzer (Cisco RSPAN)

Supports up to 5 sessions

VLAN 802.1Q tag-based VLAN

Q-in-Q tunneling

Private VLAN Edge

MAC-based VLAN

Protocol-based VLAN

Voice VLAN

MVR (Multicast VLAN Registration)

GVRP (GARP VLAN Registration Protocol)

Up to 4K VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs

Link Aggregation EEE 802.3ad LACP/static trunk

Supports 5 trunk groups with 10 ports per trunk group

Spanning Tree Protocol IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol (STP)

IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)

IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP)

BPDU Guard

IGMP Snooping IGMP (v1/v2/v3) snooping

IGMP querier mode support

Up to 255 multicast groups

MLD Snooping MLD (v1/v2) snooping

MLD querier mode support

Up to 255 multicast groups

Bandwidth Control Per port bandwidth control

 Ingress: 500Kb~1000Mbps

 Egress: 500Kb~1000Mbps

Ring Supports ERPS, and complies with ITU-T G.8032

Supports Major ring and sub-ring

Recovery time < 10ms @ 3 units

Recovery time < 50ms @ 16 units

Synchronization IEEE 1588v2 PTP(Precision Time Protocol)

 Peer-to-peer transparent clock

 End-to-end transparent clock

QoS Traffic classification based, strict priority and WRR

8-level priority for switching

 Port number

 802.1p priority

 802.1Q VLAN tag

 DSCP/TOS field in IP packet

Security Functions

Access Control List IPv4/IPv6 IP-based ACL/MAC-based ACL

ACL based on:

 MAC Address

 IP Address

 Ethertype

 Protocol Type

 VLAN ID

 DSCP

 802.1p Priority

Up to 256 entries

Security Port security

IP source guard, up to 256 entries

Dynamic ARP inspection, up to 1K entries

Command line authority control based on user level

MAC Security IP-MAC port binding

MAC filter

Static MAC address, up to 64 entries

AAA Built-in RADIUS client to co-operate with RADIUS server

RADIUS/TACACS+ user access authentication

Network Access Control IEEE 802.1x port-based network access control

MAC-based authentication

Local/RADIUS authentication

Layer 3 Functions

IP Interfaces Max. 8 VLAN interfaces

Routing Table Max. 32 routing entries

Routing Protocols IPv4 software static routing

IPv6 software static routing

Management

Basic Management Interfaces Telnet/Web browser/SNMP v1, v2c

Secure Management Interfaces SSHv2, TLSv1.2, SNMP v3

System Management Firmware upgrade by HTTP/TFTP protocol through Ethernet network

LLDP protocol

SNTP

PLANET Smart Discovery Utility

PLANET NMS System and CloudViewer/CloudViewerPro

Event Management Remote/Local Syslog

System log

SMTP

SNMP MIBs RFC 1213 MIB-II

IF-MIB

RFC 1493 Bridge MIB

RFC 1643 Ethernet MIB

RFC 2863 Interface MIB

RFC 2665 Ether-Like MIB

RFC 2819 RMON MIB (Groups 1, 2, 3 and 9)

RFC 2737 Entity MIB

RFC 2618 RADIUS Client MIB

RFC 2933 IGMP-STD-MIB

RFC 3411 SNMP-Frameworks-MIB

IEEE 802.1X PAE

LLDP

MAU-MIB

Standards Conformance

Regulatory Compliance FCC Part 15 Class A, CE

Stability Testing IEC60068-2-32 (free fall)

IEC60068-2-27 (shock)

IEC60068-2-6 (vibration)

Standards Compliance IEEE 802.3 10BASE-T

IEEE 802.3u 100BASE-TX/100BASE-FX

IEEE 802.3z Gigabit SX/LX

IEEE 802.3ab Gigabit 1000T

IEEE 802.3x flow control and back pressure

IEEE 802.3ad port trunk with LACP

IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1p Class of Service

IEEE 802.1Q VLAN tagging

IEEE 802.1X Port Authentication Network Control

IEEE 802.1ab LLDP

ITU-T G.8032 Ethernet Ring Protection Switching

RFC 768 UDP

RFC 768 UDP

RFC 783 TFTP

RFC 793 TCP

RFC 791 IP

RFC 792 ICMP

RFC 2068 HTTP

RFC 1112 IGMP v1

RFC 2236 IGMP v2

Environment

Operating Temperature -40 ~ 75 degrees C

Storage Temperature -40 ~ 75 degrees C

Humidity 5 ~ 95% (non-condensing)

Ordering Information

WGS-5225-8P2S

Industrial L2+ 8-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 1G/2.5G SFP Wall-mount Managed Switch

Võta ühendust

Tellimused ja päringud
info@yeint.ee
+372 659 3600
Tehniline informatsioon ja projektid
Ott-Kaarel Purru ott-kaarel.purru@yeint.ee
+372 513 2009