Switch: 8 x 10/100/1000Mbps PoE++, 4 x SFP+, Layer 2/4, 360W

Laos
Tootekood: PLIGS42158UP4X
756,40 € 620,00 € Hind ilma km Hind koos km

Võta ühendust

Tellimused ja päringud
info@yeint.ee
+372 659 3600
Tehniline informatsioon ja projektid
Ott-Kaarel Purru ott-kaarel.purru@yeint.ee
+372 513 2009
Kaal 0 g
Mõõtühik tk
Tootekood PLIGS42158UP4X
Osa number IGS-4215-8UP4X
Kaubamärk PLANET

Estonia

Tellimuse järgi

Delivery time: 21-30 business days

0,00 € 0,00 € Hind ilma km Hind koos km

Tehniline info ja lisad

Tootekirjeldus

Vastupidav täielik PoE++ toitelahendus, mis on kohandatud karmidele keskkondadele

IGS-4215-8UP4X on PLANETi uusim tööstusklassi DIN-redelil olev L2/L4 hallatav Gigabit PoE++ kommutaator, mis on mõeldud rasketele tööstuskeskkondadele. Sellel on intelligentsed PoE-funktsioonid, IPv6/IPv4-kaksikhaldus ja sisseehitatud L2/L4 Gigabit-kommutatsioonimootor. IGS-4215-8UP4X pakub 8 10/100/1000BASE-T porti, mis toetavad 95-wattist 802.3bt PoE++ ja 4 10GBASE-X SFP+ kiudoptilist pesa, ning tagab vankumatu ja stabiilse jõudluse. Selle 360 vati võimsuse eelarve võimaldab mitmesuguseid PoE-rakendusi ja see töötab temperatuuridel -40 kuni 75 °Celsius, mis näitab kohanemisvõimet. Mitmekülgsuse suurendamiseks on lülitil USB Type C konsooliport, mis võimaldab sujuvat juhtimist, ning see asub vastupidavas IP30 alumiiniumist korpuses, mis tagab vastupidavuse ja töökindluse keerulistes tööstuskeskkondades.

Küberturvalisuse võrgulahendus turvariskide minimeerimiseks

IGS-4215-8UP4X toetab SSHv2 ja TLSv1.2 protokolle, et pakkuda tugevat kaitset täiustatud ohtude eest. See sisaldab mitmeid küberturvalisuse funktsioone, nagu DHCP Snooping, IP Source Guard, dünaamiline ARP Inspection Protection, RADIUS ja TACACS+ kasutajakontode haldamine, SNMPv3 autentimine jne, et täiendada seda kui kõikehõlmavat turvalahendust.

Redundantne ring, kiire taastumine kriitiliste võrgurakenduste jaoks

IGS-4215-8UP4X toetab redundantset ringtehnoloogiat ja omab tugevat ja kiiret isetõrje võimekust, et vältida katkestusi ja väliseid sissetungeid. See sisaldab täiustatud ITU-T G.8032 ERPS (Ethernet Ring Protection Switching) tehnoloogiat, Spanning Tree Protocol (802.1s MSTP) kliendi võrku, et suurendada süsteemi töökindlust ja kasutusaega erinevates keskkondades.

Kõrge võimsus ja kiire andmeside 4-poolse UTP-kaabli kaudu.

IGS-4215-8UP4X vastab IEEE 802.bt PoE++ tehnoloogia standarditele ja selle koguvõimsus on 1440 vatti. See võimaldab anda kuni 95 vatti võimsust igale PoE-konformsele toitevõimelisele kaugseadmele (PD), kasutades kõiki nelja paari standardset Cat5e/6 Ethernet-kaablit, tagades suure võimsuse ja kiire andmeedastuse. Võrreldes tavalise 802.3at PoE+-ga pakub see kolmekordset võimsust, mis teeb sellest täiusliku lahenduse suurema energiatarbimisega PD-dele, sh:

 • PoE PTZ kiiruskuplakaamerad
 • võrguseadmed
 • õhukesed kliendid
 • AIO (kõik-ühes) puutetundlikud arvutid, müügipunktid (POS) ja infokioskid.
 • Kaugjuhitavad digitaalsed kuvarid
 • PoE-valgustid

Intelligentne toiteallikaga seadme elujõulisuse kontroll

IGS-4215-8UP4X-i saab seadistada nii, et see jälgib ühendatud PD (powered device) olekut reaalajas ping-toimingu abil. Kui PD lakkab töötamast ja reageerimast, taastab IGS-4215-8UP4X PoE-pordi toite ja toob PD uuesti tööle. See suurendab oluliselt võrgu töökindlust, kuna PoE-port taastab PD toiteallika ja vähendab administraatori halduskoormust.

Planeeritud toite taaskasutamine

IGS-4215-8UP4X võimaldab igal ühendatud PoE-IP-kaameral või PoE-juhtmevaba juurdepääsupunktil teha igal nädalal kindlaksmääratud ajal taaskäivituse. Seetõttu vähendab see puhvri ülevoolust tuleneva IP-kaamera või juhtmeta juurdepääsupunkti avarii võimalust.

PoE ajakava energiasäästuks

Energiasäästu ülemaailmse suundumuse ja keskkonnakaitsele kaasaaitamise raames saab IGS-4215-8UP4X lisaks võimekusele anda suurt võimsust tõhusalt kontrollida toiteallikaid. Funktsioon "PoE ajakava" aitab teil lubada või keelata PoE toite toitmist iga PoE-pordi jaoks kindlaksmääratud ajavahemike jooksul, mis on võimas funktsioon, mis aitab VKEdel või ettevõtetel säästa energiat ja eelarvet. Samuti suurendab see turvalisust, lülitades välja PD-d, mis ei tohiks olla kasutuses töövälisel ajal.

802.3bt PoE++ toite- ja Ethernet-andmeedastuskauguse pikendamine

"Laiendatud" töörežiimis toimib IGS-4215-8UP4X portide kaupa 10Mbps dupleksiga. Tähelepanuväärne on see, et see suudab anda 40-vattist PoE-võimsust kuni 250 meetri kaugusele, ületades Ethernet UTP-kaablite standardse 100 m piirangu. See uuenduslik omadus pakub lahendust PoE-võimsuse ulatuse laiendamiseks, kõrvaldades tõhusalt vajaduse täiendavate Ethernet-kaablite paigaldamiseks ja säästes kulusid.

Tõhus häirehoiatus parema kaitse tagamiseks

IGS-4215-8UP4X sisaldab veahäirefunktsiooni, mis teavitab kasutajaid viivitamatult kõigist lülititega seotud probleemidest. See väärtuslik funktsioon välistab kasutajate vajaduse kulutada aega probleemi leidmiseks, mille tulemuseks on märkimisväärne aja- ja inimressursi kokkuhoid.

Digitaalne sisend ja digitaalne väljund välise häire jaoks

IGS-4215-8UP4X toetab digitaalset sisendit ja digitaalset väljundit ülemisel paneelil asuva klemmiploki kaudu. See väline häire võimaldab kasutajatel kasutada digitaalset sisendit välise seadme seisundi tuvastamiseks ja logimiseks (nt ukse sissetungiandur) ning sündmuse häire saatmiseks administraatoritele. Digitaalväljundit saab kasutada administraatorite teavitamiseks, kui IGS-4215-8UP4X port näitab linki alla, link üles või voolukatkestust.

Keskkonnasõbralik disain

Tänu IP30-alumiiniumist tööstuslikule korpusele pakub IGS-4215-8UP4X kõrgetasemelist immuunsust elektromagnetiliste häirete ja tugevate elektriliste ülepingete vastu, mida tavaliselt leidub tehase põrandatel või ilma konditsioneerita liiklusjuhtimiskappides. Kuna IGS-4215-8UP4X suudab töötada temperatuurivahemikus -40 kuni 75 °C, saab seda paigutada peaaegu kõikidesse keerulistesse keskkondadesse.

Vastupidav kaitse

IGS-4215-8UP4X pakub Ethernet ESD-kaitseks kontaktvoolu ±6KV DC ja õhuvoolu ±8KV DC. Samuti toetab see ±4KV ülepingekindlust, et parandada toote stabiilsust ja kaitsta kasutajate võrke laastavate ESD-rünnakute eest, tagades, et töövoog ei kõiguks.

IPv6/IPv4 Dual Stack juhtimine

IGS-4215-8UP4X toetab nii IPv6- kui ka IPv4-protokolle ja aitab VKEdel astuda IPv6-ajastusse madalaima investeeringuga, sest IPv6 FTTx-servavõrgu rajamisel ei ole vaja selle võrguseadmeid välja vahetada ega ümber ehitada.

Tugevad Layer 2 funktsioonid

IGS-4215-8UP4X-i saab programmeerida täiustatud kommutaatorihaldusfunktsioonide jaoks, näiteks dünaamiline portide ühendamine,802.1Q VLAN, Q-in-Q VLAN, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP), loop ja BPDU guard, IGMP snooping ja MLD snooping. Dünaamilise portide ühendamise abil võimaldab kommutaator luua kiire trunki. Näiteks saab see ühendada neli 10G-porti, luues vastupidava 40Gbps ühenduse koos ümberlülitamise toetusega. Lisaks täiustab linkkihi avastusprotokolli (LLDP ) lisamine 2. kihi funktsionaalsust, andes olulist teavet naaberseadmete kohta kohalikus ringhäälingudomeenis.

Tõhus liiklusjuhtimine

IGS-4215-8UP4X on koormatud tugevate QoS-funktsioonidega ja võimsa liiklusjuhtimisega, et täiustada teenuseid äriklassi andme-, kõne- ja videolahenduste jaoks. Funktsionaalsus hõlmab ringhäälingu/multisaate/ühisaate tormikontrolli, portide kaupa ribalaiuse kontrolli, 802.1p/CoS/IP DSCP QoS-prioriteedi ja märkuste tegemist. See tagab parima jõudluse VoIP- ja videovoogude edastamisel ning võimaldab ettevõtetel piiratud võrguressursse täielikult ära kasutada.

Võrgu turvalisuse suurendamine

PLANET IGS-4215-8UP4X pakub terviklikku IPv4/IPv6 kihi 2 kuni kihi 4 juurdepääsukontrolli nimekirja (ACL ), et tagada serva turvalisus. Seda saab kasutada võrgule juurdepääsu piiramiseks, keelates pakettide juurdepääsu lähtekoha ja sihtkoha IP-aadressi, TCP/UDP-portide või määratletud tüüpiliste võrgurakenduste alusel. Kaitstud pordi funktsiooniga saab kasutaja privaatsuse tagamiseks takistada servaportide vahelist suhtlust. Lisaks võimaldab portide turvafunktsioon piirata võrguseadmete arvu konkreetses sadamas. Nüüd saavad võrguadministraatorid ehitada väga turvalisi ettevõtte võrke oluliselt väiksema aja ja vaevaga kui varem.

Võrgu terviklikkuse tagamine

IGS-4215-8UP4X pakub ka funktsioone DHCP Snooping, IP Source Guard ja Dynamic ARP Inspection, et vältida IP snoopingu rünnakuid ja visata ära kehtetu MAC-aadressiga ARP-paketid. Nüüd saavad võrguadministraatorid ehitada väga turvalisi ettevõtte võrke oluliselt väiksema aja ja vaevaga kui varem.

Kasutajasõbralik ja turvaline haldus

Tõhusaks haldamiseks on IGS-4215-8UP4X varustatud käsurea, veebi ja SNMP haldusliidestega.

 • Sisseehitatud veebipõhise haldusliidese abil pakub IGS-4215-8UP4X hõlpsasti kasutatavat, platvormist sõltumatut haldus- ja konfigureerimisvõimalust.
 • Tekstipõhise käsurea juhtimise jaoks on sellele võimalik ligi pääseda Telneti, SSH ja konsoolipordi kaudu.
 • Standardse SNMP-protokolli toetamisega saab lülitit hallata mis tahes SNMP-põhise haldustarkvara kaudu.

Lisaks pakub IGS-4215-8UP4X turvalist kaugjuhtimist, toetades SSHv2, TLSv1.2 ja SNMP v3 ühendusi, mis krüpteerivad pakettide sisu igal seansil.

Paindlik pikamaa laienduslahendus

10G Etherneti kasutuselevõtt tähistab olulist edasiminekut Ethernet-tehnoloogias. IGS-4215-8UP4X on võimas võrguseade, mis pakub nelja 10G SFP+ pesa, mis on võimelised toetama kolme erinevat kiirust. Need pesad võivad töötada 10GBASE-SR/LR või 1G/2,5GBASE-SX/LX tagantjärele, pakkudes administraatoritele paindlikkust sobivaima SFP/SFP+ transiiveri valimisel vastavalt nõutavale ülekandekaugusele ja kiirusele. Tänu suurele ribalaiusele ja tugevale töötlemisvõimsusele pakub IGS-4215-8UP4X tõhusat lahendust administraatoritele, kes soovivad oma võrguinfrastruktuuri täiustada.

Intelligentne SFP-diagnostikamehhanism

IGS-4215-8UP4X toetab SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor) funktsiooni, mis võimaldab võrguadministraatorile hõlpsasti jälgida SFP reaalajas parameetreid, näiteks optilist väljundvõimsust, optilist sisendvõimsust, temperatuuri, laseri eelpinge voolu ja transiiveri toitepinge.

Kaugjuhtimislahendus

PLANETi universaalne võrguhaldussüsteem (UNI-NMS) ja CloudViewerPro rakendus pakuvad IT-personalile tugevat tuge kõigi võrguseadmete, sealhulgas IGS-4215-seeria seadmete tõhusaks haldamiseks ja jälgimiseks kaugjuhtimispunktidest. Need süsteemid on kohandatud kasutamiseks nii ettevõtetes kui ka tööstusharudes, kus IGS-4215-seeria seadmeid kasutatakse eemalt, ning võimaldavad tuvastada vead või rikked ilma kohapealseid külastusi tegemata. UNI-NMSi või CloudViewerPro rakendusega saab nüüd igat tüüpi ettevõtteid kiiresti ja tõhusalt hallata ühtse platvormi kaudu, mis lihtsustab operatiivset järelevalvet.

Tehniline info

Hardware Specifications

Copper Ports 8 10/100/1000BASE-T RJ45 auto-MDI/MDI-X ports (Ports 1 to 8)

PoE Injector Port 8 ports with 802.3bt PoE++ injector function (Ports 1 to 8)

SFP Ports 4 10GBASE-SR/LR SFP+ interfaces (Port XG1 to Port XG4)

Backward compatible with 1G/2.5GBASE-SX/LX/BX SFP transceivers

Console 1 x USB Type C to RS232 serial port (115200,8, N, 1)

Reset Button < 5 sec: System reboot

> 5 sec: Factory default

Connector Removable 6-pin terminal block

Pin 1/2 for Power 1; Pin 3/4 for fault alarm; Pin 5/6 for Power 2

Removable 6-pin terminal block for DI/DO interface

Pin 1/2 for DI 1 & 2, Pin 3/4 for DO 1 & 2, Pin 5/6 for GND

Alarm One relay output for power failure. Alarm relay current carry ability: 1A @ 24V AC

DI, DO 2 digital input (DI)

 Level 0: -24V~2.1V (±0.1V)

 Level 1: 2.1V~24V (±0.1V)

 Input load to 24V DC, 10mA max.


2 digital output (DO)

 Open collector to 24V DC, 100mA max.

Power Requirements 48~54V DC, 8A (max.)

Power Consumption/ Dissipation Max. 10.2 watts / 34.8BTU (system on)

Max. 398.6 watts/1360.1BTU (Full loading)

Dimensions (W x D x H) 76 x 135 x 152 mm

Weight 1361g

Enclosure IP30 aluminum case

Installation DIN-rail kit and wall-mount ear

ESD Protection Contact Discharge 6KV DC

Air Discharge 8KV DC

LED System:

 Power 1 (Green)

 Power 2 (Green)

 Alarm (Red)

 Ring (Green)

 R.O.(Green)

 I/O (Red)

Per 10/100/1000T RJ45 PoE++ Ports:

 UP:1000 LNK/ACT (Green)

   10/100 LNK/ACT (Amber)

 Down:802.3bt (Green)

   802.3at (Amber)

PoE Usage:

 90/180/270/360W (Amber)

Per 10G SFP Interface:

 1G/2.5G LNK/ACT (Green)

 100/10G LNK/ACT (Amber)

Switching Specifications

Switch Architecture Store-and-Forward

Switch Fabric 96Gbps/non-blocking

Switch Throughput@64 bytes 71.43Mpps @64 bytes

MAC Address Table 16K entries

Shared Data Buffer 12Mbits

Flow Control IEEE 802.3x pause frame for full duplex

Back pressure for half duplex

Jumbo Frame 12 Kbytes

Power over Ethernet

PoE Standard IEEE 802.3bt PoE++ Type-4

PoE Power Supply Type End-span

Mid-span

BT

Power Pin Assignment 802.3bt PoE: 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-)

802.3at PoE: End-span: 1/2(-), 3/6(+)

802.3at PoE: Mid-span: 4/5(+), 7/8(-)

PoE Power Output Per port 48V ~ 54VDC

 802.3bt Type-4 mode: maximum 95 watts

 802.3bt Type-3 mode: maximum 60 watts

 End-span mode: maximum 36 watts

 Mid-span mode: maximum 36 watts

 Force mode: maximum 95 watts

PoE Power Budget Single power input: 240W maximum (depending on power input)

Dual power input: 360W maximum (depending on power input)

※Dual power input must be the same as DC voltage, like dual 54V.

Max. Number of 90W 802.3bt Type 4 PDs 4

Max. Number of 60W 802.3bt Type 3 PDs 6

Max. Number of 30W 802.3at Type 2 PDs 8

PoE Management Functions

PoE Management PD Alive Check

Scheduled Power Recycling

PoE Schedule

PoE Usage Monitoring

PoE Extension

Enhanced PoE Mode Standard/Legacy/Force

Active PoE Device Live Detection Yes

PoE Power Recycling Yes, daily or predefined schedule

PoE Schedule 4 schedule profiles

PoE Extend Mode Yes, max. up to 250 meters

Layer 2 Functions

Port Mirroring TX/RX/Both

Many-to-1 monitor

Up to 4 sessions

VLAN 802.1Q tagged VLAN

802.1ad Q-in-Q tunneling (VLAN stacking)

Voice VLAN

Protocol VLAN

Private VLAN (Protected port)

GVRP

Management VLAN

Up to 256 VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs

Link Aggregation IEEE 802.3ad LACP and static trunk

Supports 8 groups with 8 ports per trunk

Spanning Tree Protocol IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol (STP)

IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)

IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP)

STP BPDU Guard, BPDU Filtering and BPDU Forwarding

IGMP Snooping IPv4 IGMP snooping v2, v3

IGMP querier

Up to 256 multicast groups

MLD Snooping IPv6 MLD snooping v2, v3, up to 256 multicast groups

Access Control List IPv4/IPv6 IP-based ACL/MAC-based ACL

IPv4/IPv6 IP-based ACE/MAC-based ACE

QoS 8 mapping IDs to 8 level priority queues

 Port number

 802.1p priority

 DSCP/IP precedence of IPv4/IPv6 packets

Traffic classification based, strict priority and WRR

Ingress/Egress Rate Limit per port bandwidth control

Ring Supports ERPS, and complies with ITU-T G.8032

Recovery time < 450ms

Security Functions

Access Control List IPv4/IPv6 IP-based ACL/MAC-based ACL

IPv4/IPv6 IP-based ACE/MAC-based ACE

Max. 256 ACL entries

Port Security Built-in RADIUS client to co-operate with RADIUS server

RADIUS/TACACS+ user access authentication

MAC Security IP-MAC port binding

MAC filter

Static MAC address, max. 256 static MAC entries

Enhanced Security DHCP Snooping and DHCP Option82

STP BPDU guard, BPDU filtering and BPDU forwarding

DoS attack prevention

ARP inspection

IP source guard

Management Functions

Basic Management Interfaces USB to RS232 Console

Web browser

Telnet

SNMP v1, v2c

Secure Management Interfaces SSHv2, TLSv1.2, SNMP v3

System Management Firmware upgrade by HTTP/TFTP protocol through Ethernet network

Configuration upload/download through HTTP/TFTP

LLDP protocol

SNTP

PLANET Smart Discovery Utility

PLANET NMS System/CloudViewer/CloudViewerPro

Event Management Remote/Local Syslog

System log

SNMP MIBs RFC 1213 MIB-II

RFC 1215 Generic Traps

RFC 1493 Bridge MIB

RFC 2674 Bridge MIB Extensions

RFC 2737 Entity MIB (Version 2)

RFC 2819 RMON (1, 2, 3, 9)

RFC 2863 Interface Group MIB

RFC 3635 Ethernet-like MIB

RFC 3621 Power Ethernet MIB

Standards Conformance

Regulatory Compliance FCC Part 15 Class A, CE

Stability Testing IEC 60068-2-32 (free fall)

IEC 60068-2-27 (shock)

IEC 60068-2-6 (vibration)

Standards Compliance IEEE 802.3 10BASE-T

IEEE 802.3u 100BASE-TX/100BASE-FX

IEEE 802.3z Gigabit SX/LX

IEEE 802.3ab Gigabit 1000BASE-T

IEEE802.3ae 10Gb/s Ethernet

IEEE 802.3x Flow Control and Back Pressure

IEEE 802.3ad Port Trunk with LACP

IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1p Class of Service

IEEE 802.1Q VLAN Tagging

IEEE 802.1ab LLDP

IEEE 802.3az for Energy-Efficient Ethernet

RFC 768 UDP

RFC 783 TFTP

RFC 791 IP

RFC 792 ICMP

RFC 2068 HTTP

RFC 1112 IGMP v1

RFC 2236 IGMP v2

RFC 3376 IGMP v3

RFC 2710 MLD v1

RFC 3810 MLD v2

ITU-T G.8032 ERPS Ring

Environment

Operating Temperature -40 ~ 75 °C

Storage Temperature -40 ~ 85 °C

Humidity 5 ~ 95% (non-condensing)

Ordering Information

IGS-4215-8UP4X

Industrial L2/L4 8-Port 10/100/1000T 802.3bt PoE + 4-Port 10G SFP+ Managed Ethernet Switch

Tootekirjeldus
Tehniline info

Vastupidav täielik PoE++ toitelahendus, mis on kohandatud karmidele keskkondadele

IGS-4215-8UP4X on PLANETi uusim tööstusklassi DIN-redelil olev L2/L4 hallatav Gigabit PoE++ kommutaator, mis on mõeldud rasketele tööstuskeskkondadele. Sellel on intelligentsed PoE-funktsioonid, IPv6/IPv4-kaksikhaldus ja sisseehitatud L2/L4 Gigabit-kommutatsioonimootor. IGS-4215-8UP4X pakub 8 10/100/1000BASE-T porti, mis toetavad 95-wattist 802.3bt PoE++ ja 4 10GBASE-X SFP+ kiudoptilist pesa, ning tagab vankumatu ja stabiilse jõudluse. Selle 360 vati võimsuse eelarve võimaldab mitmesuguseid PoE-rakendusi ja see töötab temperatuuridel -40 kuni 75 °Celsius, mis näitab kohanemisvõimet. Mitmekülgsuse suurendamiseks on lülitil USB Type C konsooliport, mis võimaldab sujuvat juhtimist, ning see asub vastupidavas IP30 alumiiniumist korpuses, mis tagab vastupidavuse ja töökindluse keerulistes tööstuskeskkondades.

Küberturvalisuse võrgulahendus turvariskide minimeerimiseks

IGS-4215-8UP4X toetab SSHv2 ja TLSv1.2 protokolle, et pakkuda tugevat kaitset täiustatud ohtude eest. See sisaldab mitmeid küberturvalisuse funktsioone, nagu DHCP Snooping, IP Source Guard, dünaamiline ARP Inspection Protection, RADIUS ja TACACS+ kasutajakontode haldamine, SNMPv3 autentimine jne, et täiendada seda kui kõikehõlmavat turvalahendust.

Redundantne ring, kiire taastumine kriitiliste võrgurakenduste jaoks

IGS-4215-8UP4X toetab redundantset ringtehnoloogiat ja omab tugevat ja kiiret isetõrje võimekust, et vältida katkestusi ja väliseid sissetungeid. See sisaldab täiustatud ITU-T G.8032 ERPS (Ethernet Ring Protection Switching) tehnoloogiat, Spanning Tree Protocol (802.1s MSTP) kliendi võrku, et suurendada süsteemi töökindlust ja kasutusaega erinevates keskkondades.

Kõrge võimsus ja kiire andmeside 4-poolse UTP-kaabli kaudu.

IGS-4215-8UP4X vastab IEEE 802.bt PoE++ tehnoloogia standarditele ja selle koguvõimsus on 1440 vatti. See võimaldab anda kuni 95 vatti võimsust igale PoE-konformsele toitevõimelisele kaugseadmele (PD), kasutades kõiki nelja paari standardset Cat5e/6 Ethernet-kaablit, tagades suure võimsuse ja kiire andmeedastuse. Võrreldes tavalise 802.3at PoE+-ga pakub see kolmekordset võimsust, mis teeb sellest täiusliku lahenduse suurema energiatarbimisega PD-dele, sh:

 • PoE PTZ kiiruskuplakaamerad
 • võrguseadmed
 • õhukesed kliendid
 • AIO (kõik-ühes) puutetundlikud arvutid, müügipunktid (POS) ja infokioskid.
 • Kaugjuhitavad digitaalsed kuvarid
 • PoE-valgustid

Intelligentne toiteallikaga seadme elujõulisuse kontroll

IGS-4215-8UP4X-i saab seadistada nii, et see jälgib ühendatud PD (powered device) olekut reaalajas ping-toimingu abil. Kui PD lakkab töötamast ja reageerimast, taastab IGS-4215-8UP4X PoE-pordi toite ja toob PD uuesti tööle. See suurendab oluliselt võrgu töökindlust, kuna PoE-port taastab PD toiteallika ja vähendab administraatori halduskoormust.

Planeeritud toite taaskasutamine

IGS-4215-8UP4X võimaldab igal ühendatud PoE-IP-kaameral või PoE-juhtmevaba juurdepääsupunktil teha igal nädalal kindlaksmääratud ajal taaskäivituse. Seetõttu vähendab see puhvri ülevoolust tuleneva IP-kaamera või juhtmeta juurdepääsupunkti avarii võimalust.

PoE ajakava energiasäästuks

Energiasäästu ülemaailmse suundumuse ja keskkonnakaitsele kaasaaitamise raames saab IGS-4215-8UP4X lisaks võimekusele anda suurt võimsust tõhusalt kontrollida toiteallikaid. Funktsioon "PoE ajakava" aitab teil lubada või keelata PoE toite toitmist iga PoE-pordi jaoks kindlaksmääratud ajavahemike jooksul, mis on võimas funktsioon, mis aitab VKEdel või ettevõtetel säästa energiat ja eelarvet. Samuti suurendab see turvalisust, lülitades välja PD-d, mis ei tohiks olla kasutuses töövälisel ajal.

802.3bt PoE++ toite- ja Ethernet-andmeedastuskauguse pikendamine

"Laiendatud" töörežiimis toimib IGS-4215-8UP4X portide kaupa 10Mbps dupleksiga. Tähelepanuväärne on see, et see suudab anda 40-vattist PoE-võimsust kuni 250 meetri kaugusele, ületades Ethernet UTP-kaablite standardse 100 m piirangu. See uuenduslik omadus pakub lahendust PoE-võimsuse ulatuse laiendamiseks, kõrvaldades tõhusalt vajaduse täiendavate Ethernet-kaablite paigaldamiseks ja säästes kulusid.

Tõhus häirehoiatus parema kaitse tagamiseks

IGS-4215-8UP4X sisaldab veahäirefunktsiooni, mis teavitab kasutajaid viivitamatult kõigist lülititega seotud probleemidest. See väärtuslik funktsioon välistab kasutajate vajaduse kulutada aega probleemi leidmiseks, mille tulemuseks on märkimisväärne aja- ja inimressursi kokkuhoid.

Digitaalne sisend ja digitaalne väljund välise häire jaoks

IGS-4215-8UP4X toetab digitaalset sisendit ja digitaalset väljundit ülemisel paneelil asuva klemmiploki kaudu. See väline häire võimaldab kasutajatel kasutada digitaalset sisendit välise seadme seisundi tuvastamiseks ja logimiseks (nt ukse sissetungiandur) ning sündmuse häire saatmiseks administraatoritele. Digitaalväljundit saab kasutada administraatorite teavitamiseks, kui IGS-4215-8UP4X port näitab linki alla, link üles või voolukatkestust.

Keskkonnasõbralik disain

Tänu IP30-alumiiniumist tööstuslikule korpusele pakub IGS-4215-8UP4X kõrgetasemelist immuunsust elektromagnetiliste häirete ja tugevate elektriliste ülepingete vastu, mida tavaliselt leidub tehase põrandatel või ilma konditsioneerita liiklusjuhtimiskappides. Kuna IGS-4215-8UP4X suudab töötada temperatuurivahemikus -40 kuni 75 °C, saab seda paigutada peaaegu kõikidesse keerulistesse keskkondadesse.

Vastupidav kaitse

IGS-4215-8UP4X pakub Ethernet ESD-kaitseks kontaktvoolu ±6KV DC ja õhuvoolu ±8KV DC. Samuti toetab see ±4KV ülepingekindlust, et parandada toote stabiilsust ja kaitsta kasutajate võrke laastavate ESD-rünnakute eest, tagades, et töövoog ei kõiguks.

IPv6/IPv4 Dual Stack juhtimine

IGS-4215-8UP4X toetab nii IPv6- kui ka IPv4-protokolle ja aitab VKEdel astuda IPv6-ajastusse madalaima investeeringuga, sest IPv6 FTTx-servavõrgu rajamisel ei ole vaja selle võrguseadmeid välja vahetada ega ümber ehitada.

Tugevad Layer 2 funktsioonid

IGS-4215-8UP4X-i saab programmeerida täiustatud kommutaatorihaldusfunktsioonide jaoks, näiteks dünaamiline portide ühendamine,802.1Q VLAN, Q-in-Q VLAN, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP), loop ja BPDU guard, IGMP snooping ja MLD snooping. Dünaamilise portide ühendamise abil võimaldab kommutaator luua kiire trunki. Näiteks saab see ühendada neli 10G-porti, luues vastupidava 40Gbps ühenduse koos ümberlülitamise toetusega. Lisaks täiustab linkkihi avastusprotokolli (LLDP ) lisamine 2. kihi funktsionaalsust, andes olulist teavet naaberseadmete kohta kohalikus ringhäälingudomeenis.

Tõhus liiklusjuhtimine

IGS-4215-8UP4X on koormatud tugevate QoS-funktsioonidega ja võimsa liiklusjuhtimisega, et täiustada teenuseid äriklassi andme-, kõne- ja videolahenduste jaoks. Funktsionaalsus hõlmab ringhäälingu/multisaate/ühisaate tormikontrolli, portide kaupa ribalaiuse kontrolli, 802.1p/CoS/IP DSCP QoS-prioriteedi ja märkuste tegemist. See tagab parima jõudluse VoIP- ja videovoogude edastamisel ning võimaldab ettevõtetel piiratud võrguressursse täielikult ära kasutada.

Võrgu turvalisuse suurendamine

PLANET IGS-4215-8UP4X pakub terviklikku IPv4/IPv6 kihi 2 kuni kihi 4 juurdepääsukontrolli nimekirja (ACL ), et tagada serva turvalisus. Seda saab kasutada võrgule juurdepääsu piiramiseks, keelates pakettide juurdepääsu lähtekoha ja sihtkoha IP-aadressi, TCP/UDP-portide või määratletud tüüpiliste võrgurakenduste alusel. Kaitstud pordi funktsiooniga saab kasutaja privaatsuse tagamiseks takistada servaportide vahelist suhtlust. Lisaks võimaldab portide turvafunktsioon piirata võrguseadmete arvu konkreetses sadamas. Nüüd saavad võrguadministraatorid ehitada väga turvalisi ettevõtte võrke oluliselt väiksema aja ja vaevaga kui varem.

Võrgu terviklikkuse tagamine

IGS-4215-8UP4X pakub ka funktsioone DHCP Snooping, IP Source Guard ja Dynamic ARP Inspection, et vältida IP snoopingu rünnakuid ja visata ära kehtetu MAC-aadressiga ARP-paketid. Nüüd saavad võrguadministraatorid ehitada väga turvalisi ettevõtte võrke oluliselt väiksema aja ja vaevaga kui varem.

Kasutajasõbralik ja turvaline haldus

Tõhusaks haldamiseks on IGS-4215-8UP4X varustatud käsurea, veebi ja SNMP haldusliidestega.

 • Sisseehitatud veebipõhise haldusliidese abil pakub IGS-4215-8UP4X hõlpsasti kasutatavat, platvormist sõltumatut haldus- ja konfigureerimisvõimalust.
 • Tekstipõhise käsurea juhtimise jaoks on sellele võimalik ligi pääseda Telneti, SSH ja konsoolipordi kaudu.
 • Standardse SNMP-protokolli toetamisega saab lülitit hallata mis tahes SNMP-põhise haldustarkvara kaudu.

Lisaks pakub IGS-4215-8UP4X turvalist kaugjuhtimist, toetades SSHv2, TLSv1.2 ja SNMP v3 ühendusi, mis krüpteerivad pakettide sisu igal seansil.

Paindlik pikamaa laienduslahendus

10G Etherneti kasutuselevõtt tähistab olulist edasiminekut Ethernet-tehnoloogias. IGS-4215-8UP4X on võimas võrguseade, mis pakub nelja 10G SFP+ pesa, mis on võimelised toetama kolme erinevat kiirust. Need pesad võivad töötada 10GBASE-SR/LR või 1G/2,5GBASE-SX/LX tagantjärele, pakkudes administraatoritele paindlikkust sobivaima SFP/SFP+ transiiveri valimisel vastavalt nõutavale ülekandekaugusele ja kiirusele. Tänu suurele ribalaiusele ja tugevale töötlemisvõimsusele pakub IGS-4215-8UP4X tõhusat lahendust administraatoritele, kes soovivad oma võrguinfrastruktuuri täiustada.

Intelligentne SFP-diagnostikamehhanism

IGS-4215-8UP4X toetab SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor) funktsiooni, mis võimaldab võrguadministraatorile hõlpsasti jälgida SFP reaalajas parameetreid, näiteks optilist väljundvõimsust, optilist sisendvõimsust, temperatuuri, laseri eelpinge voolu ja transiiveri toitepinge.

Kaugjuhtimislahendus

PLANETi universaalne võrguhaldussüsteem (UNI-NMS) ja CloudViewerPro rakendus pakuvad IT-personalile tugevat tuge kõigi võrguseadmete, sealhulgas IGS-4215-seeria seadmete tõhusaks haldamiseks ja jälgimiseks kaugjuhtimispunktidest. Need süsteemid on kohandatud kasutamiseks nii ettevõtetes kui ka tööstusharudes, kus IGS-4215-seeria seadmeid kasutatakse eemalt, ning võimaldavad tuvastada vead või rikked ilma kohapealseid külastusi tegemata. UNI-NMSi või CloudViewerPro rakendusega saab nüüd igat tüüpi ettevõtteid kiiresti ja tõhusalt hallata ühtse platvormi kaudu, mis lihtsustab operatiivset järelevalvet.

Hardware Specifications

Copper Ports 8 10/100/1000BASE-T RJ45 auto-MDI/MDI-X ports (Ports 1 to 8)

PoE Injector Port 8 ports with 802.3bt PoE++ injector function (Ports 1 to 8)

SFP Ports 4 10GBASE-SR/LR SFP+ interfaces (Port XG1 to Port XG4)

Backward compatible with 1G/2.5GBASE-SX/LX/BX SFP transceivers

Console 1 x USB Type C to RS232 serial port (115200,8, N, 1)

Reset Button < 5 sec: System reboot

> 5 sec: Factory default

Connector Removable 6-pin terminal block

Pin 1/2 for Power 1; Pin 3/4 for fault alarm; Pin 5/6 for Power 2

Removable 6-pin terminal block for DI/DO interface

Pin 1/2 for DI 1 & 2, Pin 3/4 for DO 1 & 2, Pin 5/6 for GND

Alarm One relay output for power failure. Alarm relay current carry ability: 1A @ 24V AC

DI, DO 2 digital input (DI)

 Level 0: -24V~2.1V (±0.1V)

 Level 1: 2.1V~24V (±0.1V)

 Input load to 24V DC, 10mA max.


2 digital output (DO)

 Open collector to 24V DC, 100mA max.

Power Requirements 48~54V DC, 8A (max.)

Power Consumption/ Dissipation Max. 10.2 watts / 34.8BTU (system on)

Max. 398.6 watts/1360.1BTU (Full loading)

Dimensions (W x D x H) 76 x 135 x 152 mm

Weight 1361g

Enclosure IP30 aluminum case

Installation DIN-rail kit and wall-mount ear

ESD Protection Contact Discharge 6KV DC

Air Discharge 8KV DC

LED System:

 Power 1 (Green)

 Power 2 (Green)

 Alarm (Red)

 Ring (Green)

 R.O.(Green)

 I/O (Red)

Per 10/100/1000T RJ45 PoE++ Ports:

 UP:1000 LNK/ACT (Green)

   10/100 LNK/ACT (Amber)

 Down:802.3bt (Green)

   802.3at (Amber)

PoE Usage:

 90/180/270/360W (Amber)

Per 10G SFP Interface:

 1G/2.5G LNK/ACT (Green)

 100/10G LNK/ACT (Amber)

Switching Specifications

Switch Architecture Store-and-Forward

Switch Fabric 96Gbps/non-blocking

Switch Throughput@64 bytes 71.43Mpps @64 bytes

MAC Address Table 16K entries

Shared Data Buffer 12Mbits

Flow Control IEEE 802.3x pause frame for full duplex

Back pressure for half duplex

Jumbo Frame 12 Kbytes

Power over Ethernet

PoE Standard IEEE 802.3bt PoE++ Type-4

PoE Power Supply Type End-span

Mid-span

BT

Power Pin Assignment 802.3bt PoE: 1/2(-), 3/6(+), 4/5(+), 7/8(-)

802.3at PoE: End-span: 1/2(-), 3/6(+)

802.3at PoE: Mid-span: 4/5(+), 7/8(-)

PoE Power Output Per port 48V ~ 54VDC

 802.3bt Type-4 mode: maximum 95 watts

 802.3bt Type-3 mode: maximum 60 watts

 End-span mode: maximum 36 watts

 Mid-span mode: maximum 36 watts

 Force mode: maximum 95 watts

PoE Power Budget Single power input: 240W maximum (depending on power input)

Dual power input: 360W maximum (depending on power input)

※Dual power input must be the same as DC voltage, like dual 54V.

Max. Number of 90W 802.3bt Type 4 PDs 4

Max. Number of 60W 802.3bt Type 3 PDs 6

Max. Number of 30W 802.3at Type 2 PDs 8

PoE Management Functions

PoE Management PD Alive Check

Scheduled Power Recycling

PoE Schedule

PoE Usage Monitoring

PoE Extension

Enhanced PoE Mode Standard/Legacy/Force

Active PoE Device Live Detection Yes

PoE Power Recycling Yes, daily or predefined schedule

PoE Schedule 4 schedule profiles

PoE Extend Mode Yes, max. up to 250 meters

Layer 2 Functions

Port Mirroring TX/RX/Both

Many-to-1 monitor

Up to 4 sessions

VLAN 802.1Q tagged VLAN

802.1ad Q-in-Q tunneling (VLAN stacking)

Voice VLAN

Protocol VLAN

Private VLAN (Protected port)

GVRP

Management VLAN

Up to 256 VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs

Link Aggregation IEEE 802.3ad LACP and static trunk

Supports 8 groups with 8 ports per trunk

Spanning Tree Protocol IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol (STP)

IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)

IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP)

STP BPDU Guard, BPDU Filtering and BPDU Forwarding

IGMP Snooping IPv4 IGMP snooping v2, v3

IGMP querier

Up to 256 multicast groups

MLD Snooping IPv6 MLD snooping v2, v3, up to 256 multicast groups

Access Control List IPv4/IPv6 IP-based ACL/MAC-based ACL

IPv4/IPv6 IP-based ACE/MAC-based ACE

QoS 8 mapping IDs to 8 level priority queues

 Port number

 802.1p priority

 DSCP/IP precedence of IPv4/IPv6 packets

Traffic classification based, strict priority and WRR

Ingress/Egress Rate Limit per port bandwidth control

Ring Supports ERPS, and complies with ITU-T G.8032

Recovery time < 450ms

Security Functions

Access Control List IPv4/IPv6 IP-based ACL/MAC-based ACL

IPv4/IPv6 IP-based ACE/MAC-based ACE

Max. 256 ACL entries

Port Security Built-in RADIUS client to co-operate with RADIUS server

RADIUS/TACACS+ user access authentication

MAC Security IP-MAC port binding

MAC filter

Static MAC address, max. 256 static MAC entries

Enhanced Security DHCP Snooping and DHCP Option82

STP BPDU guard, BPDU filtering and BPDU forwarding

DoS attack prevention

ARP inspection

IP source guard

Management Functions

Basic Management Interfaces USB to RS232 Console

Web browser

Telnet

SNMP v1, v2c

Secure Management Interfaces SSHv2, TLSv1.2, SNMP v3

System Management Firmware upgrade by HTTP/TFTP protocol through Ethernet network

Configuration upload/download through HTTP/TFTP

LLDP protocol

SNTP

PLANET Smart Discovery Utility

PLANET NMS System/CloudViewer/CloudViewerPro

Event Management Remote/Local Syslog

System log

SNMP MIBs RFC 1213 MIB-II

RFC 1215 Generic Traps

RFC 1493 Bridge MIB

RFC 2674 Bridge MIB Extensions

RFC 2737 Entity MIB (Version 2)

RFC 2819 RMON (1, 2, 3, 9)

RFC 2863 Interface Group MIB

RFC 3635 Ethernet-like MIB

RFC 3621 Power Ethernet MIB

Standards Conformance

Regulatory Compliance FCC Part 15 Class A, CE

Stability Testing IEC 60068-2-32 (free fall)

IEC 60068-2-27 (shock)

IEC 60068-2-6 (vibration)

Standards Compliance IEEE 802.3 10BASE-T

IEEE 802.3u 100BASE-TX/100BASE-FX

IEEE 802.3z Gigabit SX/LX

IEEE 802.3ab Gigabit 1000BASE-T

IEEE802.3ae 10Gb/s Ethernet

IEEE 802.3x Flow Control and Back Pressure

IEEE 802.3ad Port Trunk with LACP

IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1p Class of Service

IEEE 802.1Q VLAN Tagging

IEEE 802.1ab LLDP

IEEE 802.3az for Energy-Efficient Ethernet

RFC 768 UDP

RFC 783 TFTP

RFC 791 IP

RFC 792 ICMP

RFC 2068 HTTP

RFC 1112 IGMP v1

RFC 2236 IGMP v2

RFC 3376 IGMP v3

RFC 2710 MLD v1

RFC 3810 MLD v2

ITU-T G.8032 ERPS Ring

Environment

Operating Temperature -40 ~ 75 °C

Storage Temperature -40 ~ 85 °C

Humidity 5 ~ 95% (non-condensing)

Ordering Information

IGS-4215-8UP4X

Industrial L2/L4 8-Port 10/100/1000T 802.3bt PoE + 4-Port 10G SFP+ Managed Ethernet Switch

Võta ühendust

Tellimused ja päringud
info@yeint.ee
+372 659 3600
Tehniline informatsioon ja projektid
Ott-Kaarel Purru ott-kaarel.purru@yeint.ee
+372 513 2009