Switch: 16 x 10/100/1000Mbps PoE+, 2 x 10/100/1000Mbps, 2 x SFP 1G/2.5G, 1 x RJ-45 console, Layer 3

Laos
Tootekood: PLIGS20160HPT
991,86 € 813,00 € Hind ilma km Hind koos km

Võta ühendust

Tellimused ja päringud
info@yeint.ee
+372 659 3600
Tehniline informatsioon ja projektid
Ott-Kaarel Purru ott-kaarel.purru@yeint.ee
+372 513 2009
Kaal 0 g
Mõõtühik tk
Tootekood PLIGS20160HPT
Osa number IGS-20160HPT
Kaubamärk PLANET

Estonia

Tellimuse järgi

Delivery time: 21-30 business days

0,00 € 0,00 € Hind ilma km Hind koos km

Tehniline info ja lisad

Tootekirjeldus

Täiustatud hallatav PoE lahendus karastatud keskkonna jaoks

PLANET IGS-20160HPT L3 Industrial Managed PoE+ Switch, millel on 16 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE+ porti, millest iga port annab kuni 36 vatti, 2 10/100/1000BASE-T RJ45 porti ja 2 100/1000/2500BASE-X SFP porti IP30-kindlas metallist korpuses, saab paigaldada mis tahes raskesse keskkonda. See pakub kasutajasõbralikke, kuid täiustatud IPv6/IPv4 haldusliideseid, rohkelt L2/L4 kommuteerimisfunktsioone, 3. kihi OSPFv2 dünaamilist marsruutimisvõimet ja täiustatud ITU-G.8032 ERPS Ring tehnoloogiat, et parandada kiiret eneseparanemisvõimet ja PLANET intelligentseid PoE funktsioone PoE välise IP-seire ja traadita võrgu rakenduste juhtimiseks. See on võimeline töötama usaldusväärselt, stabiilselt ja vaikselt temperatuurivahemikus -40 kuni 75 kraadi C.

Suure võimsusega PoE turvalisuse ja avalike teenuste rakenduste jaoks

Kuna kogu süsteem on varustatud kokku 360 vati PoE-eelarvega, on IGS-20160HPT loodud spetsiaalselt suurema energiatarbimisega võrgu PD-de (toitega seadmed), näiteks mitmekanaliliste (802.11a/b/g/n) traadita LAN-i pääsupunktide, PTZ (pan, tilt, zoom) kiirkuppel-võrgukaamerate ja muude PoE-võrguseadmete kasvava nõudluse rahuldamiseks.

Toiteallikaga seadme intelligentne elujõukontroll

IGS-20160HPT saab konfigureerida nii, et see jälgib ühendatud PD-de olekut reaalajas pingi toimingu abil. Kui PD lakkab töötamast ja reageerimast, taaskasutab IGS-20160HPT PoE-pordi toite ja toob PD uuesti tööle. Samuti suurendab see oluliselt usaldusväärsust, kuna PoE-port taastab PD toite, vähendades seega administraatori halduskoormust.

PoE ajakava energiasäästuks

Energiasäästu ülemaailmse suundumuse kohaselt ja aidates kaasa keskkonnakaitsele Maal, saab IGS-20160HPT lisaks oma võimele anda suurt vatti võimsust tõhusalt kontrollida toiteallikaid. Sisseehitatud "PoE-ajagraafiku" funktsioon aitab teil lubada või keelata PoE-toitlustamise iga PoE-pordi jaoks kindlaksmääratud ajavahemike jooksul ning see on võimas funktsioon, mis aitab VKEdel või ettevõtetel säästa energiat ja raha.

Planeeritud toite taaskasutamine

IGS-20160HPT võimaldab iga ühendatud PoE IP-kaamera või PoE juhtmevaba pääsupunkti taaskäivitamist igal nädalal kindlal ajal. Seetõttu vähendab see puhvri ülevoolust tuleneva IP-kaamera või juhtmeta juurdepääsupunkti kokkukukkumise võimalust.

Mugav ja nutikas ONVIF-seadmete tuvastamisfunktsiooniga

PLANET on välja töötanud suurepärase funktsiooni -- ONVIF Support --, mis on spetsiaalselt mõeldud koostööks video-IP-seireseadmetega. IGS-20160HPT GUI-st on klientidel vaja vaid ühte klõpsu, et otsida ja näidata kõiki ONVIF-seadmeid võrgurakenduse kaudu. Lisaks saavad kliendid laadida lülitussarja põrandapilte üles, muutes seire- ja muude seadmete kasutuselevõtu lihtsaks planeerimiseks ja kontrollimiseks. Lisaks saavad kliendid reaalajas teavet järelevalve kohta ja online/offline oleku kohta; PoE taaskäivitamist saab kontrollida GUI-st.

Redundantne ring, kiire taastumine kriitiliste võrgurakenduste jaoks

IGS-20160HPT toetab redundantset ringtehnoloogiat ja omab tugevat, kiiret eneseparanemisvõimet, et vältida katkestusi ja väliseid sissetungeid. See sisaldab täiustatud ITU-T G.8032 ERPS (Ethernet Ring Protection Switching) tehnoloogiat, Spanning Tree protokolli (802.1s MSTP) ja redundantset toiteallikasüsteemi kliendi tööstusautomaatikavõrku, et suurendada süsteemi töökindlust ja kasutusaega karmides tehasekeskkondades. Lihtsas ringvõrgus võib andmeside taastumisaeg olla kuni 10 ms.

1588 ajaprotokoll tööstuslike arvutivõrkude jaoks

IGS-20160HPT sobib ideaalselt telekommunikatsiooni- ja Carrier Etherneti rakenduste jaoks, toetades MEF-teenuse osutamist ja IEEE 1588 ja sünkroonse Etherneti paketipõhiseid ajastuslahendusi.

Kiht 3 dünaamilise marsruutimise tugi

IGS-20160HPT võimaldab administraatoritel suurendada võrgu tõhusust, konfigureerides kihi 3 IPv4/IPv6 VLANi staatilise marsruutimise käsitsi või automaatselt marsruutimisprotokolli (RIP ) või Open Shortest Path First (OSPF) seadete kaudu.

  • RIP kasutab marsruutimismeetriigina hüpete arvu ja hoiab ära marsruutimisahelaid, seades piirangu hüpete arvule, mis on lubatud teekonnal allikast sihtkohta.
  • OSPFon autonoomsete süsteemide sisemine dünaamiline marsruutimisprotokoll, mis põhineb linkide olekul. Protokoll loob linkide olekute andmebaasi, vahetades linkide olekuid 3. kihi kommutaatorite vahel, ja kasutab seejärel selle andmebaasi põhjal marsruutimistabeli loomiseks Shortest Path First (lühim tee esimesena) algoritmi.

Küberturvalisuse võrgulahendus turvariskide minimeerimiseks

IGS-20160HPT toetab SSHv2 ja TLSv1.2 protokolle, et pakkuda tugevat kaitset täiustatud ohtude eest. See sisaldab mitmeid küberturvalisuse funktsioone, nagu DHCP Snooping, IP Source Guard, ARP Inspection Protection, 802.1x port- ja MAC-põhine võrgu juurdepääsu kontroll, RADIUS ja TACACS+ kasutajakontode haldamine, SNMPv3 autentimine jne, et täiendada seda kui kõikehõlmavat turvalahendust.

SMTP/SNMP trap-sündmuste häire

IGS-20160HPT pakub sündmuste hoiatusfunktsiooni, mis aitab diagnoosida ebanormaalset seadet tänu sellele, kas võrguühendus on katkenud või mitte, või taaskäivitamise vastus.

Tõhus häirehoiatus parema kaitse tagamiseks

IGS-20160HPT toetab veahäirefunktsiooni, mis võib hoiatada kasutajaid, kui lülititega on midagi valesti. Selle ideaalse funktsiooni abil ei pea kasutajad raiskama aega probleemi asukoha leidmiseks. See aitab säästa aega ja inimressurssi.

Digitaalne sisend ja digitaalne väljund välise häire jaoks

IGS-20160HPT toetab digitaalset sisendit ja digitaalset väljundit oma esipaneelil. See väline häire võimaldab kasutajatel kasutada digitaalset sisendit välise seadme oleku tuvastamiseks ja logimiseks (nt ukse sissetungiandur) ning sündmuse häire saatmiseks administraatoritele. Digitaalväljundit saab kasutada administraatorite teavitamiseks, kui IGS-20160HPT pordil ilmneb link down, link up või voolukatkestus.

Tugevad Layer 2 funktsioonid

IGS-20160HPT saab programmeerida täiustatud kommutaatorihaldusfunktsioonide jaoks, nagu dünaamiline portide ühendamine, Q-in-Q VLAN, privaatne VLAN, Rapid Spanning Tree Protocol, Layer 2 kuni Layer 4 QoS, ribalaiuse kontroll ja IGMP snooping. IGS-20160HPT pakub 802.1Q märgistatud VLANi ja lubatud VLAN-gruppide arv on maksimaalselt kuni 4K. IGS-20160HPT võimaldab toetavate portide koondamise kaudu mitut porti ühendava kiire trunki toimimist. See võimaldab maksimaalselt kuni 10 trunkgruppi, kus iga trunkgrupi kohta on 16 porti, ning toetab ka ümberlülitamist (fail-over).

Võimas turvalisus

IGS-20160HPT pakub ulatuslikku 2. kuni 4. kihi juurdepääsukontrolli nimekirja (ACL), et tagada serva turvalisus. Seda saab kasutada võrgule juurdepääsu piiramiseks, keelates pakettide juurdepääsu lähtekoha ja sihtkoha IP-aadressi, TCP/UDP-portide või määratletud tüüpiliste võrgurakenduste alusel. Selle kaitsemehhanism hõlmab ka 802.1x port-põhist ja MAC-põhist kasutaja ja seadme autentimist. Privaatse VLAN-funktsiooni abil saab kasutaja privaatsuse tagamiseks takistada servaportide vahelist suhtlust. Nüüd saavad võrguadministraatorid ehitada väga turvalisi ettevõtte võrke oluliselt väiksema aja ja vaevaga kui varem.

Tõhus haldamine

Tõhusaks haldamiseks on IGS-20160HPT Managed Ethernet Switch varustatud konsooli-, veebi- ja SNMP-haldusliidestega. Sisseehitatud veebipõhise haldusliidese abil pakub IGS-20160HPT hõlpsasti kasutatavat, platvormist sõltumatut haldus- ja konfigureerimisvõimalust. Tekstipõhise haldamise jaoks on IGS-20160HPT-le võimalik pääseda ligi Telneti ja konsoolipordi kaudu. Lisaks pakub see ka turvalist kaugjuhtimist mis tahes standardipõhise juhtimistarkvara kaudu, toetades SNMPv3-ühendust, mis krüpteerib pakettide sisu igal seansil.

Kaugjuhtimise lahendus

PLANETi universaalne võrguhaldussüsteem (UNI-NMS) ja CloudViewer/CloudViewerPro rakendus toetavad IT-töötajaid, hallates eemalt kõiki võrguseadmeid ja jälgides PD-de tööseisundit. Seega on need mõeldud nii ettevõtetele kui ka tööstusharudele, kus PD-de kasutuselevõtt võib olla võimalikult kaugel, ilma et oleks vaja minna tegelikku asukohta, kui on leitud viga või rike. UNI-NMSi või CloudViewer/CloudViewerPro rakendusega saab igasuguseid ettevõtteid nüüd kiiresti ja tõhusalt hallata ühelt platvormilt.

Modbus TCP pakub paindlikku võrguühendust tehase automaatika jaoks.

Toetatud Modbus TCP/IP-protokolliga saab IGS-20160HPT hõlpsasti integreerida SCADA-süsteemide, HMI-süsteemide ja muude andmete kogumise süsteemidega tehases. See võimaldab administraatoritel jälgida eemalt tööstusliku Ethernet-kommutaatori tööinfot, porditeavet ja side olekut, saavutades seega hõlpsasti kogu tehase täiustatud järelevalve ja hoolduse.

Paindlikkus ja laienduslahendus

IGS-20160HPT-sse ehitatud kaks mini-GBIC-pesa toetavad kolmekordset kiirust, 100BASE-FX, 1000BASE-SX/LX ja 2500BASE-SX/LX SFP (Small Form-factor Pluggable) kiudoptilisi mooduleid, mis tähendab, et administraator saab nüüd paindlikult valida sobiva SFP-transceiveri vastavalt mitte ainult ülekandekaugusele, vaid ka vajalikule ülekandekiirusele. Kaugust saab pikendada 300 meetrist kuni 2 kilomeetrini (mitmemoodiline kiudoptika) ja kuni 10/20/30/40/60/70/80/120 kilomeetrini (ühemoodiline kiudoptika või WDM-kiudoptika). Need sobivad hästi ettevõtete andmekeskuste ja jaotuste rakendusteks.

Intelligentne SFP-diagnostikamehhanism

IGS-20160HPT toetab SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor) funktsiooni, mis aitab võrguadministraatoril hõlpsasti jälgida SFP reaalajas parameetreid, näiteks optilist väljundvõimsust, optilist sisendvõimsust, temperatuuri, laservoolu ja transiiveri toitepingeid.

Tehniline info

Hardware Specifications

Version 4

Copper Ports 18 10/100/1000BASE-T RJ45 auto-MDI/MDI-X ports

SFP/mini-GBIC Slots 2 1000/2500BASE-X SFP interfaces (Port-19 and Port-20)

Compatible with 100BASE-FX SFP

PoE Injector Port 16 ports with 802.3at/af PoE injector function with Port-1 to Port-16

Console 1 x RJ45-to-RS232 serial port (115200, 8, N, 1)

Reset Button < 5 sec: System reboot

> 5 sec: Factory default

ESD Protection 6KV DC

Enclosure IP30 aluminum case

Installation DIN-rail kit and wall-mount kit

Connector Removable 6-pin terminal block for power input

Pin 1/2 for Power 1, Pin 3/4 for fault alarm, Pin 5/6 for Power 2

Removable 6-pin terminal block for DI/DO interface

Pin 1/2 for DI 1 & 2, Pin 3/4 for DO 1 & 2, Pin 5/6 for GND

Alarm One relay output for power failure. Alarm relay current carry ability: 1A @ 24V DC

DI, DO 2 digital input (DI)

 Level 0: -24V~2.1V (±0.1V)

 Level 1: 2.1V~24V (±0.1V)

 Input load to 24V DC, 10mA max.

2 digital output (DO)

 Open collector to 24V DC, 100mA max.

Dimensions (W x D x H) 86 x 107 x 152 mm

Weight 1548g

Power Requirements Dual 48~54V DC (>51V DC for PoE+ output recommended)

Power Consumption Max.18.8 watts/64BTU (Power on without any connection)

Max. 413 watts/1409BTU (Full loading with PoE function)

LED Indicator System:

 Power 1 (Green)

 Power 2 (Green)

 Fault Alarm (Red)

 Ring (Green)

 Ring Owner (Green)

 DIDO (Red)

Per 10/100/1000T RJ45 PoE+ Ports:

 PoE-in-Use (Amber)

 LNK/ACT (Green)

Per 10/100/1000T RJ45Ports:

 1000 LNK/ACT (Green)

 100 LNK/ACT (Amber)

Per SFP Interface:

 10/100 LNK/ACT (Amber)

 1G/2.5G LNK/ACT (Green)

Switching

Switch Architecture Store-and-Forward

Switch Fabric 46Gbps/non-blocking

Throughput (packet per second) 34.2Mpps@ 64 bytes packet

Address Table 32K entries, automatic source address learning and aging

Shared Data Buffer 32Mbits

Flow Control IEEE 802.3x pause frame for full duplex

Back pressure for half duplex

Jumbo Frame 10K bytes

Power Over Ethernet

PoE Standard IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus/PSE

PoE Power Supply Type End-span

PoE Power Output IEEE 802.3af Standard

 Per port 48V~51V DC (depending on the power supply), max. 15.4 watts

IEEE 802.3at Standard

 Per port 51V~54V DC (depending on the power supply), max. 36 watts

Power Pin Assignment 1/2(+), 3/6(-)

PoE Power Budget 48V Power input

 240W maximum (depending on power input)

52~54V Power input

 Single power input: 240W maximum (depending on power input)

 Dual power input: 360W maximum (depending on power input)

※Dual power input must be the same as DC voltage, like dual 54V

Max. Number of Class 2 PDs 16

Max. Number of Class 3 PDs 16

Max. Number of Class 4 PDs 10

Layer 3 Functions

IP Interfaces Max. 128 VLAN interfaces

Routing Table Max. 128 routing entries

Max. 4K H/W routing table entries

Routing Protocols IPv4 RIPv1/v2

IPv4 OSPFv2

IPv4 hardware static routing

IPv6 OSPFv3

hardware static routingIPv4 OSPFv2 dynamic routing

Layer 2 Function

Port Configuration Port disable/enable

Auto-negotiation 10/100/1000Mbps full and half duplex mode selection

Flow control disable/enable

Power saving mode control

Port Status Display each port’s speed duplex mode, link status, flow control status,

auto negotiation status, trunk status

Port Mirroring TX / RX / Both

Many-to-1 monitor

RMirror – Remote Switched Port Analyzer (Cisco RSPAN)

Supports up to 5 sessions

VLAN IEEE 802.1Q tag-based VLAN

IEEE Q-in-Q tunneling

Private VLAN Edge (PVE)

MAC-based VLAN

Protocol-based VLAN

VLAN Translation

Voice VLAN

MVR (Multicast VLAN Registration)

GVRP

Up to 4K VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs

Link Aggregation IEEE 802.3ad LACP/static trunk

Supports 10 trunk groups with 16 ports per trunk group

Spanning Tree Protocol IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol

Supports 7 MSTP instances

BPDU Guard, BPDU filtering and BPDU transparent

Root Guard

IGMP Snooping IPv4 IGMP (v1/v2/v3) snooping

IPv4 IGMP querier mode support

Up to 255 multicast groups

MLD Snooping IPv6 MLD (v1/v2) snooping

IPv6 MLD querier mode support

Up to 255 multicast groups

Bandwidth Control Per port bandwidth control

 Ingress: 500Kb~1000Mbps

 Egress: 500Kb~1000Mbps

Ring Supports ERPS, and complies with ITU-T G.8032

Recovery time < 10ms @ 3 nodes

Recovery time < 50ms @ 16 nodes

Supports Major ring and sub-ring

Synchronization IEEE 1588v2 PTP (Precision Time Protocol)

Peer-to-peer transparent clock

End-to-end transparent clock

QoS Traffic classification based, strict priority and WRR

8-level priority for switching

 Port number

 802.1p priority

 802.1Q VLAN tag

 DSCP/TOS field in IP packet

Security Functions

Access Control List IP-based ACL/MAC-based ACL

ACL based on:

 MAC Address

 IP Address

 Ethertype

 Protocol Type

 VLAN ID

 DSCP

 802.1p Priority

Up to 256 entries

Security Port Security

IP source guard, up to 512 entries

Dynamic ARP inspection, up to 1K entries

Command line authority control based on user level

Static MAC address, up to 64 entries

AAA RADIUS client

TACACS+ client

Network Access Control IEEE 802.1x port-based network access control

MAC-based authentication

Local/RADIUS authentication

Switch Management

Basic Management Interfaces Console; Telnet; Web browser; SNMP v1, v2c

Secure Management Interfaces SSHv2, TLS v1.2, SNMP v3

System Management Firmware upgrade by HTTP protocol through Ethernet network

Configuration upload/download through HTTP

Remote syslog

System log

LLDP protocol

NTP

PLANET Smart Discovery Utility

PLANET NMS system

PLANETCloudViewer/CloudViewerPro

Event Management Remote syslog

Local system log

SMTP

ONVIF ONVIF device discovery

ONVIF device monitoring

Floor Map

SNMP MIBs RFC 1213 MIB-II

RFC 2863 IF-MIB

RFC 1493 Bridge MIB

RFC 1643 Ethernet MIB

RFC 2863 Interface MIB

RFC 2665 Ether-Like MIB

RFC 2737 Entity MIB

RFC 2819 RMON MIB (Groups 1, 2, 3 and 9)

RFC 2618 RADIUS Client MIB

RFC 3411 SNMP-Frameworks-MIB

RFC 4292 IP Forward MIB

RFC 4293 IP MIB

RFC 4836 MAU-MIB

IEEE 802.1X PAE

LLDP

Power over Ethernet MIB

Standards Conformance

Regulatory Compliance FCC Part 15 Class A, CE

Stability Testing IEC60068-2-32 (free fall)

IEC60068-2-27 (shock)

IEC60068-2-6 (vibration)

Standards Compliance IEEE 802.3 10BASE-T

IEEE 802.3u 100BASE-TX/100BASE-FX

IEEE 802.3z Gigabit SX/LX

IEEE 802.3ab Gigabit 1000T

IEEE 802.3x flow control and back pressure

IEEE 802.3ad port trunk with LACP

IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1p Class of Service

IEEE 802.1Q VLAN tagging

IEEE 802.1ad Q-in-Q VLAN stacking

IEEE 802.1X Port Authentication Network Control

IEEE 802.1ab LLDP

IEEE 802.3af Power over Ethernet

IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus

IEEE 802.3ah OAM

IEEE 802.1ag Connectivity Fault Management (CFM)

IEEE 1588 PTPv2

RFC 768 UDP

RFC 783 TFTP

RFC 791 IP

RFC 792 ICMP

RFC 2068 HTTP

RFC 1058 RIP v1

RFC 2453 RIP v2

RFC 1112 IGMP v1

RFC 2236 IGMP v2

RFC 3376 IGMP version 3

RFC 2710 MLD version 1

RFC 3810 MLD version 2

RFC 2328 OSPF v2

RFC 2740 OSPF v3

ITU G.8032 ERPS Ring

ITU-T Y.1731 Performance Monitoring

Environment

Operating Temperature -40 ~ 75 degrees C

Storage Temperature -40 ~ 85 degrees C

Humidity 5 ~ 95% (non-condensing)

Tootekirjeldus
Tehniline info

Täiustatud hallatav PoE lahendus karastatud keskkonna jaoks

PLANET IGS-20160HPT L3 Industrial Managed PoE+ Switch, millel on 16 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE+ porti, millest iga port annab kuni 36 vatti, 2 10/100/1000BASE-T RJ45 porti ja 2 100/1000/2500BASE-X SFP porti IP30-kindlas metallist korpuses, saab paigaldada mis tahes raskesse keskkonda. See pakub kasutajasõbralikke, kuid täiustatud IPv6/IPv4 haldusliideseid, rohkelt L2/L4 kommuteerimisfunktsioone, 3. kihi OSPFv2 dünaamilist marsruutimisvõimet ja täiustatud ITU-G.8032 ERPS Ring tehnoloogiat, et parandada kiiret eneseparanemisvõimet ja PLANET intelligentseid PoE funktsioone PoE välise IP-seire ja traadita võrgu rakenduste juhtimiseks. See on võimeline töötama usaldusväärselt, stabiilselt ja vaikselt temperatuurivahemikus -40 kuni 75 kraadi C.

Suure võimsusega PoE turvalisuse ja avalike teenuste rakenduste jaoks

Kuna kogu süsteem on varustatud kokku 360 vati PoE-eelarvega, on IGS-20160HPT loodud spetsiaalselt suurema energiatarbimisega võrgu PD-de (toitega seadmed), näiteks mitmekanaliliste (802.11a/b/g/n) traadita LAN-i pääsupunktide, PTZ (pan, tilt, zoom) kiirkuppel-võrgukaamerate ja muude PoE-võrguseadmete kasvava nõudluse rahuldamiseks.

Toiteallikaga seadme intelligentne elujõukontroll

IGS-20160HPT saab konfigureerida nii, et see jälgib ühendatud PD-de olekut reaalajas pingi toimingu abil. Kui PD lakkab töötamast ja reageerimast, taaskasutab IGS-20160HPT PoE-pordi toite ja toob PD uuesti tööle. Samuti suurendab see oluliselt usaldusväärsust, kuna PoE-port taastab PD toite, vähendades seega administraatori halduskoormust.

PoE ajakava energiasäästuks

Energiasäästu ülemaailmse suundumuse kohaselt ja aidates kaasa keskkonnakaitsele Maal, saab IGS-20160HPT lisaks oma võimele anda suurt vatti võimsust tõhusalt kontrollida toiteallikaid. Sisseehitatud "PoE-ajagraafiku" funktsioon aitab teil lubada või keelata PoE-toitlustamise iga PoE-pordi jaoks kindlaksmääratud ajavahemike jooksul ning see on võimas funktsioon, mis aitab VKEdel või ettevõtetel säästa energiat ja raha.

Planeeritud toite taaskasutamine

IGS-20160HPT võimaldab iga ühendatud PoE IP-kaamera või PoE juhtmevaba pääsupunkti taaskäivitamist igal nädalal kindlal ajal. Seetõttu vähendab see puhvri ülevoolust tuleneva IP-kaamera või juhtmeta juurdepääsupunkti kokkukukkumise võimalust.

Mugav ja nutikas ONVIF-seadmete tuvastamisfunktsiooniga

PLANET on välja töötanud suurepärase funktsiooni -- ONVIF Support --, mis on spetsiaalselt mõeldud koostööks video-IP-seireseadmetega. IGS-20160HPT GUI-st on klientidel vaja vaid ühte klõpsu, et otsida ja näidata kõiki ONVIF-seadmeid võrgurakenduse kaudu. Lisaks saavad kliendid laadida lülitussarja põrandapilte üles, muutes seire- ja muude seadmete kasutuselevõtu lihtsaks planeerimiseks ja kontrollimiseks. Lisaks saavad kliendid reaalajas teavet järelevalve kohta ja online/offline oleku kohta; PoE taaskäivitamist saab kontrollida GUI-st.

Redundantne ring, kiire taastumine kriitiliste võrgurakenduste jaoks

IGS-20160HPT toetab redundantset ringtehnoloogiat ja omab tugevat, kiiret eneseparanemisvõimet, et vältida katkestusi ja väliseid sissetungeid. See sisaldab täiustatud ITU-T G.8032 ERPS (Ethernet Ring Protection Switching) tehnoloogiat, Spanning Tree protokolli (802.1s MSTP) ja redundantset toiteallikasüsteemi kliendi tööstusautomaatikavõrku, et suurendada süsteemi töökindlust ja kasutusaega karmides tehasekeskkondades. Lihtsas ringvõrgus võib andmeside taastumisaeg olla kuni 10 ms.

1588 ajaprotokoll tööstuslike arvutivõrkude jaoks

IGS-20160HPT sobib ideaalselt telekommunikatsiooni- ja Carrier Etherneti rakenduste jaoks, toetades MEF-teenuse osutamist ja IEEE 1588 ja sünkroonse Etherneti paketipõhiseid ajastuslahendusi.

Kiht 3 dünaamilise marsruutimise tugi

IGS-20160HPT võimaldab administraatoritel suurendada võrgu tõhusust, konfigureerides kihi 3 IPv4/IPv6 VLANi staatilise marsruutimise käsitsi või automaatselt marsruutimisprotokolli (RIP ) või Open Shortest Path First (OSPF) seadete kaudu.

  • RIP kasutab marsruutimismeetriigina hüpete arvu ja hoiab ära marsruutimisahelaid, seades piirangu hüpete arvule, mis on lubatud teekonnal allikast sihtkohta.
  • OSPFon autonoomsete süsteemide sisemine dünaamiline marsruutimisprotokoll, mis põhineb linkide olekul. Protokoll loob linkide olekute andmebaasi, vahetades linkide olekuid 3. kihi kommutaatorite vahel, ja kasutab seejärel selle andmebaasi põhjal marsruutimistabeli loomiseks Shortest Path First (lühim tee esimesena) algoritmi.

Küberturvalisuse võrgulahendus turvariskide minimeerimiseks

IGS-20160HPT toetab SSHv2 ja TLSv1.2 protokolle, et pakkuda tugevat kaitset täiustatud ohtude eest. See sisaldab mitmeid küberturvalisuse funktsioone, nagu DHCP Snooping, IP Source Guard, ARP Inspection Protection, 802.1x port- ja MAC-põhine võrgu juurdepääsu kontroll, RADIUS ja TACACS+ kasutajakontode haldamine, SNMPv3 autentimine jne, et täiendada seda kui kõikehõlmavat turvalahendust.

SMTP/SNMP trap-sündmuste häire

IGS-20160HPT pakub sündmuste hoiatusfunktsiooni, mis aitab diagnoosida ebanormaalset seadet tänu sellele, kas võrguühendus on katkenud või mitte, või taaskäivitamise vastus.

Tõhus häirehoiatus parema kaitse tagamiseks

IGS-20160HPT toetab veahäirefunktsiooni, mis võib hoiatada kasutajaid, kui lülititega on midagi valesti. Selle ideaalse funktsiooni abil ei pea kasutajad raiskama aega probleemi asukoha leidmiseks. See aitab säästa aega ja inimressurssi.

Digitaalne sisend ja digitaalne väljund välise häire jaoks

IGS-20160HPT toetab digitaalset sisendit ja digitaalset väljundit oma esipaneelil. See väline häire võimaldab kasutajatel kasutada digitaalset sisendit välise seadme oleku tuvastamiseks ja logimiseks (nt ukse sissetungiandur) ning sündmuse häire saatmiseks administraatoritele. Digitaalväljundit saab kasutada administraatorite teavitamiseks, kui IGS-20160HPT pordil ilmneb link down, link up või voolukatkestus.

Tugevad Layer 2 funktsioonid

IGS-20160HPT saab programmeerida täiustatud kommutaatorihaldusfunktsioonide jaoks, nagu dünaamiline portide ühendamine, Q-in-Q VLAN, privaatne VLAN, Rapid Spanning Tree Protocol, Layer 2 kuni Layer 4 QoS, ribalaiuse kontroll ja IGMP snooping. IGS-20160HPT pakub 802.1Q märgistatud VLANi ja lubatud VLAN-gruppide arv on maksimaalselt kuni 4K. IGS-20160HPT võimaldab toetavate portide koondamise kaudu mitut porti ühendava kiire trunki toimimist. See võimaldab maksimaalselt kuni 10 trunkgruppi, kus iga trunkgrupi kohta on 16 porti, ning toetab ka ümberlülitamist (fail-over).

Võimas turvalisus

IGS-20160HPT pakub ulatuslikku 2. kuni 4. kihi juurdepääsukontrolli nimekirja (ACL), et tagada serva turvalisus. Seda saab kasutada võrgule juurdepääsu piiramiseks, keelates pakettide juurdepääsu lähtekoha ja sihtkoha IP-aadressi, TCP/UDP-portide või määratletud tüüpiliste võrgurakenduste alusel. Selle kaitsemehhanism hõlmab ka 802.1x port-põhist ja MAC-põhist kasutaja ja seadme autentimist. Privaatse VLAN-funktsiooni abil saab kasutaja privaatsuse tagamiseks takistada servaportide vahelist suhtlust. Nüüd saavad võrguadministraatorid ehitada väga turvalisi ettevõtte võrke oluliselt väiksema aja ja vaevaga kui varem.

Tõhus haldamine

Tõhusaks haldamiseks on IGS-20160HPT Managed Ethernet Switch varustatud konsooli-, veebi- ja SNMP-haldusliidestega. Sisseehitatud veebipõhise haldusliidese abil pakub IGS-20160HPT hõlpsasti kasutatavat, platvormist sõltumatut haldus- ja konfigureerimisvõimalust. Tekstipõhise haldamise jaoks on IGS-20160HPT-le võimalik pääseda ligi Telneti ja konsoolipordi kaudu. Lisaks pakub see ka turvalist kaugjuhtimist mis tahes standardipõhise juhtimistarkvara kaudu, toetades SNMPv3-ühendust, mis krüpteerib pakettide sisu igal seansil.

Kaugjuhtimise lahendus

PLANETi universaalne võrguhaldussüsteem (UNI-NMS) ja CloudViewer/CloudViewerPro rakendus toetavad IT-töötajaid, hallates eemalt kõiki võrguseadmeid ja jälgides PD-de tööseisundit. Seega on need mõeldud nii ettevõtetele kui ka tööstusharudele, kus PD-de kasutuselevõtt võib olla võimalikult kaugel, ilma et oleks vaja minna tegelikku asukohta, kui on leitud viga või rike. UNI-NMSi või CloudViewer/CloudViewerPro rakendusega saab igasuguseid ettevõtteid nüüd kiiresti ja tõhusalt hallata ühelt platvormilt.

Modbus TCP pakub paindlikku võrguühendust tehase automaatika jaoks.

Toetatud Modbus TCP/IP-protokolliga saab IGS-20160HPT hõlpsasti integreerida SCADA-süsteemide, HMI-süsteemide ja muude andmete kogumise süsteemidega tehases. See võimaldab administraatoritel jälgida eemalt tööstusliku Ethernet-kommutaatori tööinfot, porditeavet ja side olekut, saavutades seega hõlpsasti kogu tehase täiustatud järelevalve ja hoolduse.

Paindlikkus ja laienduslahendus

IGS-20160HPT-sse ehitatud kaks mini-GBIC-pesa toetavad kolmekordset kiirust, 100BASE-FX, 1000BASE-SX/LX ja 2500BASE-SX/LX SFP (Small Form-factor Pluggable) kiudoptilisi mooduleid, mis tähendab, et administraator saab nüüd paindlikult valida sobiva SFP-transceiveri vastavalt mitte ainult ülekandekaugusele, vaid ka vajalikule ülekandekiirusele. Kaugust saab pikendada 300 meetrist kuni 2 kilomeetrini (mitmemoodiline kiudoptika) ja kuni 10/20/30/40/60/70/80/120 kilomeetrini (ühemoodiline kiudoptika või WDM-kiudoptika). Need sobivad hästi ettevõtete andmekeskuste ja jaotuste rakendusteks.

Intelligentne SFP-diagnostikamehhanism

IGS-20160HPT toetab SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor) funktsiooni, mis aitab võrguadministraatoril hõlpsasti jälgida SFP reaalajas parameetreid, näiteks optilist väljundvõimsust, optilist sisendvõimsust, temperatuuri, laservoolu ja transiiveri toitepingeid.

Hardware Specifications

Version 4

Copper Ports 18 10/100/1000BASE-T RJ45 auto-MDI/MDI-X ports

SFP/mini-GBIC Slots 2 1000/2500BASE-X SFP interfaces (Port-19 and Port-20)

Compatible with 100BASE-FX SFP

PoE Injector Port 16 ports with 802.3at/af PoE injector function with Port-1 to Port-16

Console 1 x RJ45-to-RS232 serial port (115200, 8, N, 1)

Reset Button < 5 sec: System reboot

> 5 sec: Factory default

ESD Protection 6KV DC

Enclosure IP30 aluminum case

Installation DIN-rail kit and wall-mount kit

Connector Removable 6-pin terminal block for power input

Pin 1/2 for Power 1, Pin 3/4 for fault alarm, Pin 5/6 for Power 2

Removable 6-pin terminal block for DI/DO interface

Pin 1/2 for DI 1 & 2, Pin 3/4 for DO 1 & 2, Pin 5/6 for GND

Alarm One relay output for power failure. Alarm relay current carry ability: 1A @ 24V DC

DI, DO 2 digital input (DI)

 Level 0: -24V~2.1V (±0.1V)

 Level 1: 2.1V~24V (±0.1V)

 Input load to 24V DC, 10mA max.

2 digital output (DO)

 Open collector to 24V DC, 100mA max.

Dimensions (W x D x H) 86 x 107 x 152 mm

Weight 1548g

Power Requirements Dual 48~54V DC (>51V DC for PoE+ output recommended)

Power Consumption Max.18.8 watts/64BTU (Power on without any connection)

Max. 413 watts/1409BTU (Full loading with PoE function)

LED Indicator System:

 Power 1 (Green)

 Power 2 (Green)

 Fault Alarm (Red)

 Ring (Green)

 Ring Owner (Green)

 DIDO (Red)

Per 10/100/1000T RJ45 PoE+ Ports:

 PoE-in-Use (Amber)

 LNK/ACT (Green)

Per 10/100/1000T RJ45Ports:

 1000 LNK/ACT (Green)

 100 LNK/ACT (Amber)

Per SFP Interface:

 10/100 LNK/ACT (Amber)

 1G/2.5G LNK/ACT (Green)

Switching

Switch Architecture Store-and-Forward

Switch Fabric 46Gbps/non-blocking

Throughput (packet per second) 34.2Mpps@ 64 bytes packet

Address Table 32K entries, automatic source address learning and aging

Shared Data Buffer 32Mbits

Flow Control IEEE 802.3x pause frame for full duplex

Back pressure for half duplex

Jumbo Frame 10K bytes

Power Over Ethernet

PoE Standard IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus/PSE

PoE Power Supply Type End-span

PoE Power Output IEEE 802.3af Standard

 Per port 48V~51V DC (depending on the power supply), max. 15.4 watts

IEEE 802.3at Standard

 Per port 51V~54V DC (depending on the power supply), max. 36 watts

Power Pin Assignment 1/2(+), 3/6(-)

PoE Power Budget 48V Power input

 240W maximum (depending on power input)

52~54V Power input

 Single power input: 240W maximum (depending on power input)

 Dual power input: 360W maximum (depending on power input)

※Dual power input must be the same as DC voltage, like dual 54V

Max. Number of Class 2 PDs 16

Max. Number of Class 3 PDs 16

Max. Number of Class 4 PDs 10

Layer 3 Functions

IP Interfaces Max. 128 VLAN interfaces

Routing Table Max. 128 routing entries

Max. 4K H/W routing table entries

Routing Protocols IPv4 RIPv1/v2

IPv4 OSPFv2

IPv4 hardware static routing

IPv6 OSPFv3

hardware static routingIPv4 OSPFv2 dynamic routing

Layer 2 Function

Port Configuration Port disable/enable

Auto-negotiation 10/100/1000Mbps full and half duplex mode selection

Flow control disable/enable

Power saving mode control

Port Status Display each port’s speed duplex mode, link status, flow control status,

auto negotiation status, trunk status

Port Mirroring TX / RX / Both

Many-to-1 monitor

RMirror – Remote Switched Port Analyzer (Cisco RSPAN)

Supports up to 5 sessions

VLAN IEEE 802.1Q tag-based VLAN

IEEE Q-in-Q tunneling

Private VLAN Edge (PVE)

MAC-based VLAN

Protocol-based VLAN

VLAN Translation

Voice VLAN

MVR (Multicast VLAN Registration)

GVRP

Up to 4K VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs

Link Aggregation IEEE 802.3ad LACP/static trunk

Supports 10 trunk groups with 16 ports per trunk group

Spanning Tree Protocol IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol

Supports 7 MSTP instances

BPDU Guard, BPDU filtering and BPDU transparent

Root Guard

IGMP Snooping IPv4 IGMP (v1/v2/v3) snooping

IPv4 IGMP querier mode support

Up to 255 multicast groups

MLD Snooping IPv6 MLD (v1/v2) snooping

IPv6 MLD querier mode support

Up to 255 multicast groups

Bandwidth Control Per port bandwidth control

 Ingress: 500Kb~1000Mbps

 Egress: 500Kb~1000Mbps

Ring Supports ERPS, and complies with ITU-T G.8032

Recovery time < 10ms @ 3 nodes

Recovery time < 50ms @ 16 nodes

Supports Major ring and sub-ring

Synchronization IEEE 1588v2 PTP (Precision Time Protocol)

Peer-to-peer transparent clock

End-to-end transparent clock

QoS Traffic classification based, strict priority and WRR

8-level priority for switching

 Port number

 802.1p priority

 802.1Q VLAN tag

 DSCP/TOS field in IP packet

Security Functions

Access Control List IP-based ACL/MAC-based ACL

ACL based on:

 MAC Address

 IP Address

 Ethertype

 Protocol Type

 VLAN ID

 DSCP

 802.1p Priority

Up to 256 entries

Security Port Security

IP source guard, up to 512 entries

Dynamic ARP inspection, up to 1K entries

Command line authority control based on user level

Static MAC address, up to 64 entries

AAA RADIUS client

TACACS+ client

Network Access Control IEEE 802.1x port-based network access control

MAC-based authentication

Local/RADIUS authentication

Switch Management

Basic Management Interfaces Console; Telnet; Web browser; SNMP v1, v2c

Secure Management Interfaces SSHv2, TLS v1.2, SNMP v3

System Management Firmware upgrade by HTTP protocol through Ethernet network

Configuration upload/download through HTTP

Remote syslog

System log

LLDP protocol

NTP

PLANET Smart Discovery Utility

PLANET NMS system

PLANETCloudViewer/CloudViewerPro

Event Management Remote syslog

Local system log

SMTP

ONVIF ONVIF device discovery

ONVIF device monitoring

Floor Map

SNMP MIBs RFC 1213 MIB-II

RFC 2863 IF-MIB

RFC 1493 Bridge MIB

RFC 1643 Ethernet MIB

RFC 2863 Interface MIB

RFC 2665 Ether-Like MIB

RFC 2737 Entity MIB

RFC 2819 RMON MIB (Groups 1, 2, 3 and 9)

RFC 2618 RADIUS Client MIB

RFC 3411 SNMP-Frameworks-MIB

RFC 4292 IP Forward MIB

RFC 4293 IP MIB

RFC 4836 MAU-MIB

IEEE 802.1X PAE

LLDP

Power over Ethernet MIB

Standards Conformance

Regulatory Compliance FCC Part 15 Class A, CE

Stability Testing IEC60068-2-32 (free fall)

IEC60068-2-27 (shock)

IEC60068-2-6 (vibration)

Standards Compliance IEEE 802.3 10BASE-T

IEEE 802.3u 100BASE-TX/100BASE-FX

IEEE 802.3z Gigabit SX/LX

IEEE 802.3ab Gigabit 1000T

IEEE 802.3x flow control and back pressure

IEEE 802.3ad port trunk with LACP

IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol

IEEE 802.1p Class of Service

IEEE 802.1Q VLAN tagging

IEEE 802.1ad Q-in-Q VLAN stacking

IEEE 802.1X Port Authentication Network Control

IEEE 802.1ab LLDP

IEEE 802.3af Power over Ethernet

IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus

IEEE 802.3ah OAM

IEEE 802.1ag Connectivity Fault Management (CFM)

IEEE 1588 PTPv2

RFC 768 UDP

RFC 783 TFTP

RFC 791 IP

RFC 792 ICMP

RFC 2068 HTTP

RFC 1058 RIP v1

RFC 2453 RIP v2

RFC 1112 IGMP v1

RFC 2236 IGMP v2

RFC 3376 IGMP version 3

RFC 2710 MLD version 1

RFC 3810 MLD version 2

RFC 2328 OSPF v2

RFC 2740 OSPF v3

ITU G.8032 ERPS Ring

ITU-T Y.1731 Performance Monitoring

Environment

Operating Temperature -40 ~ 75 degrees C

Storage Temperature -40 ~ 85 degrees C

Humidity 5 ~ 95% (non-condensing)

Võta ühendust

Tellimused ja päringud
info@yeint.ee
+372 659 3600
Tehniline informatsioon ja projektid
Ott-Kaarel Purru ott-kaarel.purru@yeint.ee
+372 513 2009