Filtreeri tooteid
Ostlemise Valikud
SFP+ portide arv
  1. 2 1
  2. 4 1
Temperatuuri vahemik
  1. 0 kuni 60C 12
  2. -10 kuni 60C 2
  3. -10 kuni 70C 18
  4. -40 kuni 75C 62
Switchi tüüp
  1. Mitte-manageeritav 53
  2. Manageeritav 4
  3. Layer 2 22
  4. Layer 3 15
  5. Layer 2/4 3
Kiirus
  1. 10/100 52
  2. Gigabit 51
  3. 2.5G 2
  4. 10G 2
PoE Power Budget
  1. 1-100W 5
  2. 101-200W 67
  3. 201-300W 17
  4. 301-400W 5
ST portide arv
  1. 1 9
  2. 2 2
SFP portide arv
  1. 1 9
  2. 2 23
  3. 3 2
  4. 4 1
SC portide arv
  1. 1 12
  2. 2 11
RJ45 portide arv
  1. 1 21
  2. 2 15
  3. 3 2
  4. 5 4
  5. 6 2
  6. 14 1
PoE portide arv
  1. 3 1
  2. 4 67
  3. 5 1
  4. 8 20
  5. 14 1
  6. 16 3
M12 portide arv
  1. 8 2
Sisendpinge
  1. 12-36 VDC 6
  2. 12-48 VDC 1
  3. 12-54 VDC 2
  4. 12-55 VDC 9
  5. 12-56 VDC 22
  6. 24-55 VDC 2
  7. 24-57 VDC 3
  8. 44-57 VDC 4
  9. 48-54 VDC 8
  10. 48-55 VDC 16
  11. 48-56 VDC 17
  12. 52-56 VDC 1
FO tüüp
  1. Singlemode 13
  2. Multimode 21
Kogu portide arv
  1. 5 25
  2. 6 39
  3. 8 7
  4. 9 4
  5. 10 14
  6. 12 3
  7. 16 3
  8. 18 1
  9. 20 1
Manufacturer
  1. ANTAIRA 132
  2. MOXA 25
  3. PLANET 8
  4. TELTONIKA 5
  5. TRENDNET 26
Saadavus
  1. Not in stock 190
  2. In stock 6
Page
lehe kohta

1-50 / 196 toodet

Asukoht
Tootekood
Osa number
Toote nimi
Laoseis
Ühiku hind
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) PoE+, 2 x 10/100/1000BaseT(x), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, Light Layer 3
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) PoE+, -40 kuni 75°, 7-57 VDC või 44-57 VDC PoE out
Uus
Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE+, 1 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, DIN, 120W budget
Uus
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x 100/1000BaseX SFP -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, 240W budget
Uus
Switch: 16 x 10/100/1000Mbps PoE+, 2 x 10/100/1000Mbps, 2 x SFP 1G/2.5G, 1 x RJ-45 console, Layer 3
Uus
Switch: 2 x 10/100/1000Mbps, 8 x 10/100/1000Mbps PoE++, 2 x SFP, 1 x RJ-45 console, Layer 2/4, 360W
Uus
Switch: 8 x 10/100/1000Mbps PoE++, 4 x SFP+, Layer 2/4, 360W
Uus
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 1 x 10/100/1000BaseT(X) -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, 120W budget
Uus
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 1 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x 100/1000X SFP -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, 120W budget
Uus
Switch: 8 x 10/100/1000Mbps PoE+, 2 x 1G/2.5G SFP, L2/L4, -40 kuni 75°C
Switch: 4 x 10/100BaseT(X) PoE+, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 1 x 10/100/1000BaseT(X), kompaktne, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 12-36VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 12-36VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 1 x 10/100/1000BaseT(X), kompaktne, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x PoE+ (kuni 30W pordi kohta), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x 1000Base-X, 4 x PoE+ (kuni 30W pordi kohta), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x 1000Base-X, 4 x PoE+ (kuni 30W pordi kohta), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x PoE+ (kuni 30W pordi kohta), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav
Switch: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav
Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav
Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav
Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav
Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav
Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x 10G SFP, -40 kuni 60°C, mittemanageeritav, DIN, 24-55VDC
Switch: 6 x 10/100BaseT(X) PoE+, 2 x 10/100/1000BaseT(x) / 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 6 x 10/100BaseT(X) PoE+, 2 x 10/100/1000BaseT(x) / 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 12-36VDC
Switch: 6 x 10/100BaseT(X) PoE+, 2 x 10/100/1000BaseT(x) / 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 12-36VDC
Switch: 6 x 10/100BaseT(X) PoE+, 2 x 10/100/1000BaseT(x) / 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) PoE+, 2 x 10/100/1000BaseT(x) / 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) PoE+, 1 x 10/100/1000BaseT(x) / 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 12-36VDC
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) PoE+, 1 x 10/100/1000BaseT(x) / 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN,12-36VDC
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) PoE+, 1 x 10/100/1000BaseT(x) / 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x 10G SFP, -40 kuni 60°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 12 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 12-36VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 12-36VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x 10/100/1000BaseT(x) / 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x 10/100/1000BaseT(x) / 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Page
lehe kohta

1-50 / 196 toodet