Lisamoodulid

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
SFP moodul: 1 x 10/100/1000Base-T kuni 100m, 0° kuni 70°C
SFP-C SFP moodul: 1 x 10/100/1000Base-T kuni 100m, 0° kuni 70°C Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 5
65.00€  
SFP moodul: Gigabit, Multi Mode 550M / LC / 850nm, 0ºC kuni 70ºC SFP-M SFP moodul: Gigabit, Multi Mode 550M / LC / 850nm, 0ºC kuni 70ºC Laos
Eesti: 1
26.67€  
SFP moodul: 1 x 155Mpbs LC MM 1310nm kuni 2km, 0° kuni 70°C SFP-100M SFP moodul: 1 x 155Mpbs LC MM 1310nm kuni 2km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
27.00€  
SFP moodul: 1 x 155Mpbs LC MM 1310nm kuni 2km, -40° kuni 85°C SFP-100M-T SFP moodul: 1 x 155Mpbs LC MM 1310nm kuni 2km, -40° kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
29.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 4 x 1000BaseSFP PM-7200-4GTXSFP Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 4 x 1000BaseSFP Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
540.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC) ja 4 x 10/100BaseT(X) PM-7200-2SSC4TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC) ja 4 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
888.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC MM 1310nm kuni 2km, 0° kuni 70°C SFP-M2 SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC MM 1310nm kuni 2km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
27.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1310nm kuni 10km, -40° kuni 85°C SFP-S10-T SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1310nm kuni 10km, -40° kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
29.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1550nm kuni 120km, 0° kuni 70°C SFP-S120 SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1550nm kuni 120km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
149.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1310nm kuni 20km, 0° kuni 70°C SFP-S20 SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1310nm kuni 20km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
32.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1310nm kuni 20km, -40° kuni 85°C SFP-S20-T SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1310nm kuni 20km, -40° kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
34.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1310nm kuni 40km, 0° kuni 70°C SFP-S40 SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1310nm kuni 40km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
50.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1550nm kuni 80km, 0° kuni 70°C SFP-S80 SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1550nm kuni 80km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
98.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1550nm kuni 80km, -40° kuni 85°C SFP-S80-T SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1550nm kuni 80km, -40° kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
100.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM WDM A kuni 10km, 0° kuni 70°C SFP-WA10 SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM WDM A kuni 10km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
36.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM WDM A kuni 10km, -40° kuni 85°C SFP-WA10-T SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM WDM A kuni 10km, -40° kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
38.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM WDM B kuni 10km, 0° kuni 70°C SFP-WB10 SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM WDM B kuni 10km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
41.00€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseLSX port, LC, 2.0 km, 0 kuni 60°C SFP-1GLSXLC SFP moodul: 1 x 1000BaseLSX port, LC, 2.0 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
277.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM WDM B kuni 10km, -40° kuni 85°C SFP-WB10-T SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM WDM B kuni 10km, -40° kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
43.00€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseLH port, LC, 30 km, 0 kuni 60°C SFP-1GLHLC SFP moodul: 1 x 1000BaseLH port, LC, 30 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
328.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM WDM A kuni 20km, 0° kuni 70°C SFP-WA20 SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM WDM A kuni 20km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
38.00€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseLH port, LC, 30 km, -40 kuni 85°C SFP-1GLHLC-T SFP moodul: 1 x 1000BaseLH port, LC, 30 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
373.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM WDM A kuni 40km, 0° kuni 70°C SFP-WA40 SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM WDM A kuni 40km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
52.00€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseLHX port, LC, 40 km, 0 kuni 60°C SFP-1GLHXLC SFP moodul: 1 x 1000BaseLHX port, LC, 40 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
790.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM WDM B kuni 40km, 0° kuni 70°C SFP-WB40 SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM WDM B kuni 40km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
70.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC MM 850nm kuni 550m, -40° kuni 85°C SFP-M-T-DDM SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC MM 850nm kuni 550m, -40° kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
32.00€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseZX port, LC, 80 km, 0 kuni 60°C SFP-1GZXLC SFP moodul: 1 x 1000BaseZX port, LC, 80 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1323.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC MM 1310nm kuni 2km, -40° kuni 85°C SFP-M2-T SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC MM 1310nm kuni 2km, -40° kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
29.00€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseLHX port, LC, 40 km, -40 kuni 85°C SFP-1GLHXLC-T SFP moodul: 1 x 1000BaseLHX port, LC, 40 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
846.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1550nm kuni 120km, -40° kuni 85°C SFP-S120-T SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1550nm kuni 120km, -40° kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
152.00€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseZX port, LC, 80 km, -40 kuni 85°C SFP-1GZXLC-T SFP moodul: 1 x 1000BaseZX port, LC, 80 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1366.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1310nm kuni 10km, 0° kuni 70°C SFP-S10 SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC SM 1310nm kuni 10km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
27.00€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseEZX port, LC, 110 km, 0 kuni 60°C SFP-1GEZXLC SFP moodul: 1 x 1000BaseEZX port, LC, 110 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1879.00€  
SFP moodul: 1 x 1000Base-T kuni 100m, 0° kuni 70°C SFP-C1 SFP moodul: 1 x 1000Base-T kuni 100m, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
65.00€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseEZX port, LC, 120 km, 0 kuni 60°C SFP-1GEZXLC-120 SFP moodul: 1 x 1000BaseEZX port, LC, 120 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2254.00€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 10 km, 0 kuni 60°C SFP-1G10ALC SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 10 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
319.00€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 10 km, 0 kuni 60°C SFP-1G10BLC SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 10 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
690.00€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 20 km, 0 kuni 60°C SFP-1G20ALC SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 20 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
572.00€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 20 km, 0 kuni 60°C SFP-1G20BLC SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 20 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1189.00€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 40 km, 0 kuni 60°C SFP-1G40ALC SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 40 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1481.00€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 40 km, 0 kuni 60°C SFP-1G40BLC SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 40 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1624.00€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 10 km, -40 kuni 85°C SFP-1G10ALC-T SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 10 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
390.00€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 10 km, -40 kuni 85°C SFP-1G10BLC-T SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 10 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
757.00€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 20 km, -40 kuni 85°C SFP-1G20ALC-T SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 20 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
634.00€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 20 km, -40 kuni 85°C SFP-1G20BLC-T SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 20 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1245.00€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 40 km, -40 kuni 85°C SFP-1G40ALC-T SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 40 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1545.00€  
SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 40 km, -40 kuni 85°C SFP-1G40BLC-T SFP moodul: WDM, 1 x 1000BaseSFP, LC, 40 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1689.00€  
SFP moodul: 1 x 100Base single-mode, LC, 80 km, -40 kuni 85°C SFP-1FELLC-T SFP moodul: 1 x 100Base single-mode, LC, 80 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1011.00€  
SFP moodul: 1 x 100Base multi-mode, LC, 4 km, -40 kuni 85°C SFP-1FEMLC-T SFP moodul: 1 x 100Base multi-mode, LC, 4 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
122.00€  
SFP+ moodul: 1 x 10GBase-SR, LC, 33km, 0 kuni 60°C SFP-10GSRLC SFP+ moodul: 1 x 10GBase-SR, LC, 33km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1011.40€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100/1000Base SFP slots, PRP/HSR protocol support PM-7200-4GSFP-PHR-PTP Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100/1000Base SFP slots, PRP/HSR protocol support Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1892.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100BaseFL multi-mode porti  (ST) PM-7200-4MST-FL Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100BaseFL multi-mode porti (ST) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
914.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele:  8 x 100BaseFX multi-mode porti (MTRJ) PM-7200-8MTRJ Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 8 x 100BaseFX multi-mode porti (MTRJ) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2309.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 8 x 100BaseSFP PM-7200-8SFP Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 8 x 100BaseSFP Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
434.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 6 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) PM-7200-6MST Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 6 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1086.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 6 x 100BaseFX single-mode porti (SC) PM-7200-6SSC Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 6 x 100BaseFX single-mode porti (SC) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2172.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) ja 2 x 10/100BaseT(X) PM-7200-4MST2TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) ja 2 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
808.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100BaseFX single-mode porti (SC) ja 2 x 10/100BaseT(X) PM-7200-4SSC2TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100BaseFX single-mode porti (SC) ja 2 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1528.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), M12 pesad PM-7200-4M12 Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), M12 pesad Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
329.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) ja 4 x 10/100BaseT(X) PM-7200-2MST4TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) ja 4 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
526.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) PM-7200-2MSC Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
434.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) PM-7200-2MST Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
434.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC) PM-7200-2SSC Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
820.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 1 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) PM-7200-1MSC Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 1 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
218.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 1 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) PM-7200-1MST Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 1 x 100BaseFX multi-mode porti (ST) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
218.00€  
Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode porti (ST), riistvaraline IEEE 1588 PTP V2 protokolli tugi PM-7200-4MST-PTP Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode porti (ST), riistvaraline IEEE 1588 PTP V2 protokolli tugi Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1249.00€  
Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode porti (SC), riistvaraline IEEE 1588 PTP V2 protokolli tugi PM-7200-4MSC-PTP Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode porti (SC), riistvaraline IEEE 1588 PTP V2 protokolli tugi Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1249.00€  
Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), riistvaraline IEEE 1588 PTP V2 protokolli tugi PM-7200-4TX-PTP Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), riistvaraline IEEE 1588 PTP V2 protokolli tugi Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
703.00€  
Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST), 1 PPS väljund BNC pistikuga,  riistvaraline IEEE 158 PM-7200-1BNC2MST-PTP Moodul PT-7728-PTP seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST), 1 PPS väljund BNC pistikuga, riistvaraline IEEE 158 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1249.00€  
Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C IM-4TX Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
186.00€  
Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode (SC), 0 kuni 60°C IM-4MSC Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode (SC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
610.00€  
Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (SC), 0 kuni 60°C IM-2MSC/2TX Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (SC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
398.00€  
Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode (ST), 0 kuni 60°C IM-4MST Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode (ST), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
610.00€  
Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (ST), 0 kuni 60°C IM-2MST/2TX Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (ST), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
398.00€  
Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX single-mode (SC), 0 kuni 60°C IM-4SSC Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX single-mode (SC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1376.00€  
Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode (SC), 0 kuni 60°C IM-2SSC/2TX Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode (SC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
738.00€  
Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 2 x 1000BaseSFP SFP-1G seeria moodulitele, 0 kuni 60°C IM-2GSFP Moodul EDS-728 / 828 seeria switchidele: 2 x 1000BaseSFP SFP-1G seeria moodulitele, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
393.00€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseSX port, LC, 0.5 km, -20 kuni 75°C SFP-1GSXLC-T SFP moodul: 1 x 1000BaseSX port, LC, 0.5 km, -20 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
197.00€  
Moodul Ethernet 8 х 10/100TX IM-6700A-8TX Moodul Ethernet 8 х 10/100TX Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
171.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC MM WDM A kuni 550km, 0° kuni 70°C SFP-WA-M SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC MM WDM A kuni 550km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
61.00€  
SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC MM WDM B kuni 550km, 0° kuni 70°C SFP-WB-M SFP moodul: 1 x 1.25Gbps LC MM WDM B kuni 550km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
72.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) ja 4 x 10/100BaseT(X) PM-7200-2MSC4TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) ja 4 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
526.00€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseSX port, LC, 0.5 km, 0 kuni 60°C SFP-1GSXLC SFP moodul: 1 x 1000BaseSX port, LC, 0.5 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
145.00€  
Moodul Ethernet 8 PoE+ 100BaseT(X) PoE/PoE+ IM-6700A-8PoE Moodul Ethernet 8 PoE+ 100BaseT(X) PoE/PoE+ Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
632.00€  
SFP moodul: 1 x 155Mpbs LC SM 1310nm kuni 40km, 0° kuni 70°C SFP-100S40 SFP moodul: 1 x 155Mpbs LC SM 1310nm kuni 40km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
48.00€  
SFP moodul: 1 x 155Mpbs LC SM 1310nm kuni 40km, -40° kuni 85°C SFP-100S40-T SFP moodul: 1 x 155Mpbs LC SM 1310nm kuni 40km, -40° kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
50.67€  
SFP moodul: 1 x 10G LC SM 1310nm kuni 10km, SFP+, 0° kuni 70°C SFP-10G-S10 SFP moodul: 1 x 10G LC SM 1310nm kuni 10km, SFP+, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
107.00€  
SFP moodul: 1 x 10G LC MM 85nm kuni 300m, SFP+, 0° kuni 70°C SFP-10G-M SFP moodul: 1 x 10G LC MM 85nm kuni 300m, SFP+, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
58.00€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseLX port, LC, 10 km, 0 kuni 60°C SFP-1GLXLC SFP moodul: 1 x 1000BaseLX port, LC, 10 km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
257.00€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseLSX port, LC, 2.0 km, -40 kuni 85°C SFP-1GLSXLC-T SFP moodul: 1 x 1000BaseLSX port, LC, 2.0 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
338.00€  
SFP moodul: 1 x 100Base single-mode, LC, 40 km, -40 kuni 85°C SFP-1FESLC-T SFP moodul: 1 x 100Base single-mode, LC, 40 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
274.00€  
SFP moodul: 1 x 1000BaseLX port, LC, 10 km, -40 kuni 85°C SFP-1GLXLC-T SFP moodul: 1 x 1000BaseLX port, LC, 10 km, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
302.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 8 x 10/100BaseT(X) PM-7200-8TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 8 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
329.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 2 x 1000BaseSFP PM-7200-2GTXSFP Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 2 x 10/100/1000BaseT(X) porti või 2 x 1000BaseSFP Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
269.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) ja 2 x 10/100BaseT(X) PM-7200-4MSC2TX Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) ja 2 x 10/100BaseT(X) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
808.00€  
Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 6 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) PM-7200-6MSC Moodul PT- / IKS- seeria switchidele: 6 x 100BaseFX multi-mode porti (SC) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1086.00€  
SFP moodul: 1 x 155Mpbs LC SM 1310nm kuni 20km, 0° kuni 70°C SFP-100S20 SFP moodul: 1 x 155Mpbs LC SM 1310nm kuni 20km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
29.00€  
SFP moodul: 1 x 10G LC SM 1550nm kuni 40km, SFP+, 0° kuni 70°C SFP-10G-S40 SFP moodul: 1 x 10G LC SM 1550nm kuni 40km, SFP+, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
593.33€  
SFP moodul: 1 x 155Mpbs LC SM 1310nm kuni 20km, -40° kuni 85°C SFP-100S20-T SFP moodul: 1 x 155Mpbs LC SM 1310nm kuni 20km, -40° kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
29.00€  
SFP moodul: 1 x 10G LC SM 1550nm kuni 80km, SFP+, 0° kuni 70°C SFP-10G-S80 SFP moodul: 1 x 10G LC SM 1550nm kuni 80km, SFP+, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
1040.00€  
SFP moodul: 1 x 100Mpbs LC SM WDM-A kuni 20km, 0° kuni 70°C SFP-100WA20 SFP moodul: 1 x 100Mpbs LC SM WDM-A kuni 20km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
36.00€  
SFP moodul: 1 x 100Mpbs LC SM WDM-B kuni 20km, 0° kuni 70°C SFP-100WB20 SFP moodul: 1 x 100Mpbs LC SM WDM-B kuni 20km, 0° kuni 70°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
44.00€  
SFP moodul: 1 x 100Mpbs LC SM WDM-A kuni 20km, -40° kuni 85°C SFP-100WA20-T SFP moodul: 1 x 100Mpbs LC SM WDM-A kuni 20km, -40° kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
38.67€  
SFP moodul: 1 x 100Mpbs LC SM WDM-B kuni 20km, -40° kuni 85°C SFP-100WB20-T SFP moodul: 1 x 100Mpbs LC SM WDM-B kuni 20km, -40° kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
45.33€  
SFP moodul: Gigabit, Multi Mode 550M / LC / 850nm, -40ºC kuni 85ºC SFP-M-T SFP moodul: Gigabit, Multi Mode 550M / LC / 850nm, -40ºC kuni 85ºC Tellimisel
Tarneaeg 14
tööpäeva
27.00€  
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid