IEC 61850-3 Switchid

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C
PT-7728-R-48-48 IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 1
495.00€  
IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-7828-F-24-24 IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2137.19€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 VAC, - PT-7728-F-24-HV IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 VAC, - Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1480.03€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-7728-F-48 IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1325.34€  
IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 PT-7828-F-24-HV IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2137.19€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-7728-F-48-48 IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1480.03€  
IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-7828-F-48 IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1925.75€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 VAC, - PT-7728-F-48-HV IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 VAC, - Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1480.03€  
IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-7828-F-48-48 IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2137.19€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni 85°C PT-7728-F-HV IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1325.34€  
IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 PT-7828-F-48-HV IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2137.19€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni 85 PT-7728-F-HV-HV IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni 85 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1480.03€  
IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 1 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 k PT-7828-F-HV IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 1 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 k Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1925.75€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-7728-R-24 IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1325.34€  
IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 k PT-7828-F-HV-HV IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 k Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2137.19€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-7728-R-24-24 IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1480.03€  
IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-7828-R-24 IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1925.75€  
IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-7828-R-24-24 IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2137.19€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 VAC, - PT-7728-R-24-HV IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 VAC, - Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1480.03€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-7728-R-48 IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1325.34€  
IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 PT-7828-R-24-HV IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2137.19€  
IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-7828-R-48 IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1925.75€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 VAC, - PT-7728-R-48-HV IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 VAC, - Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1480.03€  
IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-7828-R-48-48 IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2137.19€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni 85°C PT-7728-R-HV IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1325.34€  
IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 PT-7828-R-48-HV IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2137.19€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni 85 PT-7728-R-HV-HV IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni 85 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1480.03€  
IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 1 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 k PT-7828-R-HV IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 1 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 k Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1925.75€  
IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 k PT-7828-R-HV-HV IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 2 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 k Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2137.19€  
IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 1 x toiteplokk 88-300 VDC või 8 PT-G7509-F-HV IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 1 x toiteplokk 88-300 VDC või 8 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1934.32€  
IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 2 x toiteplokk 88-300 VDC või 8 PT-G7509-F-HV-HV IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 2 x toiteplokk 88-300 VDC või 8 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2145.76€  
IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 1 x toiteplokk 88-300 VDC või 8 PT-G7509-R-HV IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 1 x toiteplokk 88-300 VDC või 8 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1934.32€  
IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni PT-G7509-F-24 IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1934.32€  
IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni PT-G7509-F-24-24 IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2145.76€  
IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni PT-G7509-F-48 IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1934.32€  
IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni PT-G7509-F-48-48 IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2145.76€  
IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni PT-G7509-R-24 IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1934.32€  
IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni PT-G7509-R-24-24 IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2145.76€  
IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni PT-G7509-R-48 IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1934.32€  
IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni PT-G7509-R-48-48 IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2145.76€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode LC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-508-MM-LC-48 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode LC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
983.56€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-508-MM-SC-24 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
983.56€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-508-MM-SC-48 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
983.56€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-508-MM-ST-48 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
983.56€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode LC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-508-SS-LC-24 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode LC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1052.21€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode LC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-508-SS-LC-48 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode LC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1052.21€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-508-SS-SC-24 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1174.60€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-508-SS-SC-48 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1174.60€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 7 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX single-mode SC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-510-3S-SC-24 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 7 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX single-mode SC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1301.46€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 7 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX single-mode SC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-510-3S-SC-48 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 7 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX single-mode SC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1301.46€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 4 x 100BaseFX multi-mode ST, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-510-4M-ST-24 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 4 x 100BaseFX multi-mode ST, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1173.11€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 4 x 100BaseFX multi-mode ST, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-510-4M-ST-48 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 4 x 100BaseFX multi-mode ST, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1173.11€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode LC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-510-MM-LC-24 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode LC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1026.84€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode LC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-510-MM-LC-48 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode LC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1026.84€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-510-MM-SC-24 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1026.84€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-510-MM-SC-48 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1026.84€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-510-MM-ST-24 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1026.84€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-510-MM-ST-48 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1026.84€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode LC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-510-SS-LC-24 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode LC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1096.99€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode LC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-510-SS-LC-48 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode LC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1096.99€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-510-SS-SC-24 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1222.36€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-510-SS-SC-48 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1222.36€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 4 x 100BaseFX multi-mode ST, 1 x toiteplokk 88-300 VDC / 85-264 VAC PT-510-4M-ST-HV IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 4 x 100BaseFX multi-mode ST, 1 x toiteplokk 88-300 VDC / 85-264 VAC Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1173.11€  
IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 2 x toiteplokk 88-300 VDC või 8 PT-G7509-R-HV-HV IEC 61850-3 switch: 9 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP ( SFP-1FE/1G seerial GBICutele), 2 x toiteplokk 88-300 VDC või 8 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2145.76€  
IEC 61850-3 28-port managed rackmount Ethernet switch PT-7528-24TX-WV IEC 61850-3 28-port managed rackmount Ethernet switch Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1757.18€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-508-MM-ST-24 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
983.56€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode LC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-508-MM-LC-24 IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode LC, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
983.56€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6x10/100BaseT(X), 2x100BaseFX SM LC, toide: 88-300 VDC/85-264 VAC, -40 kuni 85°C PT-508-SS-LC-HV IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6x10/100BaseT(X), 2x100BaseFX SM LC, toide: 88-300 VDC/85-264 VAC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1029.83€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6x10/100BaseT(X), 2x100BaseFX MM LC, toide: 88-300 VDC/85-264 VAC, -40 kuni 85°C PT-508-MM-LC-HV IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6x10/100BaseT(X), 2x100BaseFX MM LC, toide: 88-300 VDC/85-264 VAC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
959.68€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6x10/100BaseT(X), 2x100BaseFX MM ST, toide: 88-300 VDC/85-264 VAC, -40 kuni 85°C PT-508-MM-ST-HV IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6x10/100BaseT(X), 2x100BaseFX MM ST, toide: 88-300 VDC/85-264 VAC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
959.68€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6x10/100BaseT(X), 2x100BaseFX SM SC, toide: 88-300 VDC/85-264 VAC, -40 kuni 85°C PT-508-SS-SC-HV IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6x10/100BaseT(X), 2x100BaseFX SM SC, toide: 88-300 VDC/85-264 VAC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1147.73€  
IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6x10/100BaseT(X), 2x100BaseFX MM SC, toide: 88-300 VDC/85-264 VAC, -40 kuni 85°C PT-508-MM-SC-HV IEC 61850-3 switch DIN-liistule: 6x10/100BaseT(X), 2x100BaseFX MM SC, toide: 88-300 VDC/85-264 VAC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
959.68€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 1 x Fast Ethernet mooduli pesa, 1 x Fast Ethernet / Gigabit Ethernet mooduli pesa, kokku kuni 10 PT-7710-D-HV IEC 61850-3 modulaarne switch: 1 x Fast Ethernet mooduli pesa, 1 x Fast Ethernet / Gigabit Ethernet mooduli pesa, kokku kuni 10 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
762.67€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 1 x Fast Ethernet mooduli pesa, 1 x Fast Ethernet / Gigabit Ethernet mooduli pesa, kokku kuni 10 PT-7710-D-LV IEC 61850-3 modulaarne switch: 1 x Fast Ethernet mooduli pesa, 1 x Fast Ethernet / Gigabit Ethernet mooduli pesa, kokku kuni 10 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
762.67€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 1 x Fast Ethernet mooduli pesa, 1 x Fast Ethernet / Gigabit Ethernet mooduli pesa, kokku kuni 10 PT-7710-F-HV IEC 61850-3 modulaarne switch: 1 x Fast Ethernet mooduli pesa, 1 x Fast Ethernet / Gigabit Ethernet mooduli pesa, kokku kuni 10 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
762.67€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 1 x Fast Ethernet mooduli pesa, 1 x Fast Ethernet / Gigabit Ethernet mooduli pesa, kokku kuni 10 PT-7710-F-LV IEC 61850-3 modulaarne switch: 1 x Fast Ethernet mooduli pesa, 1 x Fast Ethernet / Gigabit Ethernet mooduli pesa, kokku kuni 10 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
762.67€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-7728-PTP-F-24 IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2342.90€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-7728-PTP-F-24-24 IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2554.34€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 VAC, - PT-7728-PTP-F-24-HV IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 VAC, - Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2554.34€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-7728-PTP-F-48 IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2342.90€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-7728-PTP-F-48-48 IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2554.34€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 1 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni 85 PT-7728-PTP-F-HV IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 1 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni 85 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2342.90€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni 85 PT-7728-PTP-F-HV-HV IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni 85 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2554.34€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-7728-PTP-R-24 IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2342.90€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-7728-PTP-R-24-24 IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2554.34€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 VAC, - PT-7728-PTP-R-24-HV IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC ja 88-300 VDC või 85-264 VAC, - Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2554.34€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-7728-PTP-R-48 IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 1 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2342.90€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C PT-7728-PTP-R-48-48 IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 48 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2554.34€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 1 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni 85 PT-7728-PTP-R-HV IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 1 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni 85 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2342.90€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-7728-F-24 IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1325.34€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni 85 PT-7728-PTP-R-HV-HV IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni 85 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2554.34€  
IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-7728-F-24-24 IEC 61850-3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24 + 4G porti, 2 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1480.03€  
IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C PT-7828-F-24 IEC 61850-3 Layer 3 modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kuni 24+4G porti, 1 x toiteplokk 24 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1925.75€  
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid

Moxa võrguseadmed ja tarvikud

Weller

YE õpinurk