Switch: 8 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, metallist DIN

Laos
Tootekood: MOX399131
245,22 € 201,00 € Hind ilma km Hind koos km

Võta ühendust

Tellimused ja päringud
info@yeint.ee
+372 659 3600
Tehniline informatsioon ja projektid
Ott-Kaarel Purru ott-kaarel.purru@yeint.ee
+372 513 2009
Kaal 228.1 g
Mõõtühik tk
Tootekood MOX399131
Osa number EDS-2008-EL-T
Kaubamärk MOXA

Estonia

Laos

In stock: 1 tk

0,00 € 0,00 € Hind ilma km Hind koos km
Tehniline info
  • 10/100BaseT(X) Ports (RJ45 connector)

     

    EDS-2008-EL: 8
    EDS-2008-EL-M-ST: 7
    EDS-2008-EL-M-SC: 7
    Full/Half duplex mode
    Auto MDI/MDI-X connection
    Auto negotiation speed

  • 100BaseFX Ports (multi-mode SC connector)

     

    EDS-2008-EL-M-SC: 1

  • 100BaseFX Ports (multi-mode ST connector)

     

    EDS-2008-EL-M-ST: 1

  • Standards

     

    IEEE 802.3 for 10BaseT
    IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
    IEEE 802.3x for flow control
    IEEE 802.1p for Class of Service

  • Processing Type

     

    Store and Forward

  • MAC Table Size

     

    8 K

  • Packet Buffer Size

     

    4 Mbits

  • Ethernet Interface

     

    Quality of Service (QoS), Broadcast Storm Protection (BSP)

  • Connection

     

    1 removable 2-contact terminal block(s)

  • Input Current

     

    EDS-2008-EL: 0.067A @ 24 VDC
    EDS-2008-EL-M-ST/EDS-2008-EL-M-SC: 0.105A @ 24 VDC

  • Input Voltage

     

    12/24/48 VDC

  • Operating Voltage

     

    9.6 to 60 VDC

  • Overload Current Protection

     

    Supported

  • Reverse Polarity Protection

     

    Supported

  • Installation

     

    DIN-rail mounting, Wall mounting (with optional kit)

  • Weight

     

    163 g (0.36 lb)

  • Housing

     

    Metal

  • Dimensions

     

    EDS-2008-EL: 36 x 81 x 65 mm (1.4 x 3.19 x 2.56 in)
    EDS-2008-EL-M-ST: 36 x 81 x 70.9 mm (1.4 x 3.19 x 2.79 in)
    EDS-2008-EL-M-SC: 36 x 81 x 67.9 mm (1.4 x 3.19 x 2.67 in)

  • Ambient Relative Humidity

     

    5 to 95% (non-condensing)

  • Operating Temperature

     

    EDS-2008-EL/EDS-2008-EL-M-SC/EDS-2008-EL-M-ST: -10 to 60°C (14 to 140°F)
    EDS-2008-EL-T/EDS-2008-EL-M-SC-T/EDS-2008-EL-M-ST-T: -40 to 75°C (-40 to 167°F)

  • Storage Temperature (package included)

     

    -40 to 85°C (-40 to 185°F)

  • Safety

     

    UL 61010-2-201, EN 62368-1 (LVD)

  • EMC

     

    EN 55032/35

  • EMI

     

    CISPR 22, 32, FCC Part 15B Class A

  • EMS

     

    IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 6 kV; Air: 8 kV
    IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 20 V/m
    IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 2 kV
    IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 2 kV
    IEC 61000-4-6 CS: 10 V
    IEC 61000-4-8 PFMF

  • Shock

     

    IEC 60068-2-27

  • Vibration

     

    IEC 60068-2-6

  • Freefall

     

    IEC 60068-2-32

  • Time

     

    3,472,660 hrs

  • Standards

     

    Telcordia (Bellcore), GB

  • Warranty Period

     

    5 years

Tehniline info
  • 10/100BaseT(X) Ports (RJ45 connector)

     

    EDS-2008-EL: 8
    EDS-2008-EL-M-ST: 7
    EDS-2008-EL-M-SC: 7
    Full/Half duplex mode
    Auto MDI/MDI-X connection
    Auto negotiation speed

  • 100BaseFX Ports (multi-mode SC connector)

     

    EDS-2008-EL-M-SC: 1

  • 100BaseFX Ports (multi-mode ST connector)

     

    EDS-2008-EL-M-ST: 1

  • Standards

     

    IEEE 802.3 for 10BaseT
    IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
    IEEE 802.3x for flow control
    IEEE 802.1p for Class of Service

  • Processing Type

     

    Store and Forward

  • MAC Table Size

     

    8 K

  • Packet Buffer Size

     

    4 Mbits

  • Ethernet Interface

     

    Quality of Service (QoS), Broadcast Storm Protection (BSP)

  • Connection

     

    1 removable 2-contact terminal block(s)

  • Input Current

     

    EDS-2008-EL: 0.067A @ 24 VDC
    EDS-2008-EL-M-ST/EDS-2008-EL-M-SC: 0.105A @ 24 VDC

  • Input Voltage

     

    12/24/48 VDC

  • Operating Voltage

     

    9.6 to 60 VDC

  • Overload Current Protection

     

    Supported

  • Reverse Polarity Protection

     

    Supported

  • Installation

     

    DIN-rail mounting, Wall mounting (with optional kit)

  • Weight

     

    163 g (0.36 lb)

  • Housing

     

    Metal

  • Dimensions

     

    EDS-2008-EL: 36 x 81 x 65 mm (1.4 x 3.19 x 2.56 in)
    EDS-2008-EL-M-ST: 36 x 81 x 70.9 mm (1.4 x 3.19 x 2.79 in)
    EDS-2008-EL-M-SC: 36 x 81 x 67.9 mm (1.4 x 3.19 x 2.67 in)

  • Ambient Relative Humidity

     

    5 to 95% (non-condensing)

  • Operating Temperature

     

    EDS-2008-EL/EDS-2008-EL-M-SC/EDS-2008-EL-M-ST: -10 to 60°C (14 to 140°F)
    EDS-2008-EL-T/EDS-2008-EL-M-SC-T/EDS-2008-EL-M-ST-T: -40 to 75°C (-40 to 167°F)

  • Storage Temperature (package included)

     

    -40 to 85°C (-40 to 185°F)

  • Safety

     

    UL 61010-2-201, EN 62368-1 (LVD)

  • EMC

     

    EN 55032/35

  • EMI

     

    CISPR 22, 32, FCC Part 15B Class A

  • EMS

     

    IEC 61000-4-2 ESD: Contact: 6 kV; Air: 8 kV
    IEC 61000-4-3 RS: 80 MHz to 1 GHz: 20 V/m
    IEC 61000-4-4 EFT: Power: 2 kV; Signal: 2 kV
    IEC 61000-4-5 Surge: Power: 2 kV; Signal: 2 kV
    IEC 61000-4-6 CS: 10 V
    IEC 61000-4-8 PFMF

  • Shock

     

    IEC 60068-2-27

  • Vibration

     

    IEC 60068-2-6

  • Freefall

     

    IEC 60068-2-32

  • Time

     

    3,472,660 hrs

  • Standards

     

    Telcordia (Bellcore), GB

  • Warranty Period

     

    5 years

Võta ühendust

Tellimused ja päringud
info@yeint.ee
+372 659 3600
Tehniline informatsioon ja projektid
Ott-Kaarel Purru ott-kaarel.purru@yeint.ee
+372 513 2009

Võid vajada ka neid