DIN-liistule mittemanageeritav

Filtreeri tooteid
Ostlemise Valikud
SFP+ portide arv
  1. 2 1
Temperatuuri vahemik
  1. 0 kuni 60C 26
  2. -10 kuni 60C 27
  3. -10 kuni 70C 27
  4. -40 kuni 70C 1
  5. -40 kuni 75C 84
Switchi tüüp
  1. Mitte-manageeritav 168
Kiirus
  1. 10/100 127
  2. Gigabit 52
  3. 2.5G 1
  4. 10G 1
ST portide arv
  1. 1 15
  2. 2 7
  3. 3 2
SFP portide arv
  1. 1 6
  2. 2 26
  3. 4 6
SC portide arv
  1. 1 28
  2. 2 21
  3. 3 2
RJ45 portide arv
  1. 4 35
  2. 5 31
  3. 6 22
  4. 7 14
  5. 8 35
  6. 10 7
  7. 12 2
  8. 14 8
  9. 15 6
  10. 16 16
  11. 18 4
M12 portide arv
  1. 5 2
Sisendpinge
  1. 12-48 VDC 154
  2. 12-56 VDC 6
  3. 24V AC 3
FO tüüp
  1. Singlemode 29
  2. Multimode 48
Kogu portide arv
  1. 4 1
  2. 5 49
  3. 6 12
  4. 7 4
  5. 8 52
  6. 9 4
  7. 10 9
  8. 12 4
  9. 16 24
  10. 18 6
  11. 20 2
Manufacturer
  1. ANTAIRA 57
  2. MOXA 90
  3. PLANET 9
  4. TELTONIKA 7
  5. TRENDNET 6
Saadavus
  1. Not in stock 151
  2. In stock 18
Page
lehe kohta

1-50 / 169 toodet

Asukoht
Tootekood
Osa number
Toote nimi
Laoseis
Ühiku hind
Switch: 5 x 10/100BaseT(X) , -40 kuni 75°C, DIN-liistule, 7-57 VDC
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) , -40 kuni 75°C, DIN-liistule, 7-57 VDC
Uus
Switch: 8 x 10/100/1000T(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, DIN
Uus
Switch: 5 x 10/100T(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, DIN
Uus
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 15km, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN
Uus
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC kuni 2km, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN
Uus
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC kuni 20km, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN
Uus
Switch: 8 x 10/100(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, DIN
Uus
Switch: 8 x 10/100T(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, DIN
Uus
Switch: 4 x 10/100/1000T(X), 2 x 100/1G/2.5GBASE-X SFP -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, DIN
Switch: 5 x 10/100 M12, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, plastikust DIN
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, plastikust DIN
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, plastikust DIN
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 1 x 100Base SFP, 1 x 1000Base SFP, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN

MOX300203

EDS-210A-1GSFP-1SFP-T

Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 1 x 100Base SFP, 1 x 1000Base SFP, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN

Tellimuse järgi

Miinimumkogus: 1
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN
Page
lehe kohta

1-50 / 169 toodet