DIN-liistule mittemanageeritav

Kampaaniatooted
  • Switch: 5 x 10/100BaseT(X) ports, -10 ku...
    Switch: 5 x 10/100BaseT(X) ports, -10 ku...
    51.00€
  • Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -10 ku...
    Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -10 ku...
    75.00€
Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
Switch: 5 x 10/100BaseT(X) ports, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN
EDS-205 Switch: 5 x 10/100BaseT(X) ports, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Laos
Eesti: 24
51.00€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN
EDS-208 Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Laos
Eesti: 9
75.00€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN
EDS-305-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 2
147.38€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-208A Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Laos
Eesti: 4
107.46€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-208A-SS-SC Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Laos
Eesti: 3
485.56€  
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 100/1000BaseSFP port, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-G205-1GTXSFP Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 100/1000BaseSFP port, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
173.13€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports 1 100BaseSFP slot, 1 1000BaseSFP slot, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-210A-1GSFP-1SFP-T Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports 1 100BaseSFP slot, 1 1000BaseSFP slot, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
329.85€  
Switch: 5 x 10/100 M12, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0500-M12-67 Switch: 5 x 10/100 M12, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
202.50€  
Switch: 5 x 10/100 M12, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0500-M12-67-T Switch: 5 x 10/100 M12, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
221.40€  
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501G-SFP Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
165.60€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-208-M-ST Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
183.33€  
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501G-SFP-T Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
188.10€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-208-M-SC Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
183.33€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501-M Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
136.80€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-305 Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
159.45€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501-M-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
155.70€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-305-M-SC Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
244.52€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501-S3 Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
167.40€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-305-M-SC-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
303.97€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501-S3-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
197.10€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-305-M-ST Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
244.52€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501-ST-M Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
136.80€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-305-M-ST-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
303.97€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501-ST-M-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
155.70€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-305-S-SC Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
355.71€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode ST, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501-ST-S3 Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode ST, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
167.40€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-305-S-SC-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
394.77€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode ST, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501-ST-S3-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode ST, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
197.10€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0601G-SFP Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
173.70€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-308 Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
201.99€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0601G-SFP-T Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
197.10€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-MM-SC Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
351.98€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0602-M Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
173.70€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-MM-SC-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
394.77€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-305-S-SC-80 Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1009.93€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0602-M-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
197.10€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-MM-ST Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
351.98€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-305-S-SC-80-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1032.06€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0602-S3 Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
207.00€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-MM-ST-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
394.77€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-309-3M-SC Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
479.84€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0602-S3-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
235.80€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-M-SC Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
290.79€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-309-3M-SC-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
526.36€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0602-ST-M Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
173.70€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-M-SC-T Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
318.65€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-309-3M-ST Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
479.84€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0602-ST-M-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
197.10€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-S-SC-80 Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
885.80€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-309-3M-ST-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
526.36€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0702C-SFP Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
159.30€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-S-SC-80-T Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
922.86€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0702C-SFP-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
181.80€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-SS-SC Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
502.23€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0702G-SFP Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
180.00€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-SS-SC-80 Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1513.89€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0702G-SFP-T Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
202.50€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-SS-SC-80-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1593.49€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0802C-SFP Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
227.70€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-SS-SC-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
566.90€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0802C-SFP-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
250.20€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-T Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
233.58€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1002C-SFP Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
252.90€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316 Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
422.38€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1002C-SFP-T Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
288.00€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-MM-SC Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
561.19€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x 10G SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1002G-10G-SFP Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x 10G SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
1082.70€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-MM-SC-T Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
678.09€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1002G-SFP Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
270.90€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-MM-ST Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
603.97€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1002G-SFP-T Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
304.20€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-MM-ST-T Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
678.09€  
Switch: 10 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1202G-SFP Switch: 10 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
297.90€  
Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-M-SC Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
541.03€  
Switch: 10 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1202G-SFP-T Switch: 10 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
337.50€  
Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-M-SC-T Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
615.16€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1204G-SFP Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
304.20€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-MS-SC Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
741.28€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1204G-SFP-T Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
343.80€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-MS-SC-80 Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1274.84€  
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1600G Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
468.00€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1600G-T Switch: 16 x 10/100BaseT(X), slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
501.30€  
Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-M-ST Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
541.03€  
Switch: 12 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1604G-SFP Switch: 12 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
468.00€  
Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-M-ST-T Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
615.16€  
Switch: 12 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1604G-SFP-T Switch: 12 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
501.30€  
Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-S-SC Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
639.29€  
Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-S-SC-80 Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1180.32€  
Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-S-SC-T Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
696.75€  
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1802G-SFP Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
751.50€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-SS-SC Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
885.80€  
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1802G-SFP-T Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
780.30€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 40km, 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittem DIN EDS-316-SS-SC-40/80 Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 40km, 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittem DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1488.02€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) / 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1802G-T Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) / 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
751.50€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-SS-SC-80 Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2030.80€  
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-2004G-SFP Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
829.80€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-SS-SC-T Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
945.00€  
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-2004G-SFP-T Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
861.30€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-T Switch: 16 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
498.50€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-P308 Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
331.58€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-P308-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
389.05€  
Switch: 24 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, rackitav LNX-2602G-SFP Switch: 24 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, rackitav Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
802.80€  
Switch: 24 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, rackitav LNX-2602G-SFP-T Switch: 24 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, rackitav Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
819.90€  
Switch: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-P308-MM-SC Switch: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
548.49€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-500A Switch: 5 x 10/100BaseT(X), slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
64.80€  
Switch: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-P308-MM-SC-T Switch: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
607.70€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-500AG Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
109.80€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-P308-M-SC Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
444.77€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-500AG-T Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
132.30€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-P308-M-SC-T Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
502.23€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-500A-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
90.00€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-P308-S-SC Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
600.23€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-800A Switch: 8 x 10/100BaseT(X), slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
76.50€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-800AG Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
163.80€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-800AG-T Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
197.10€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-800A-T Switch: 8 x 10/100BaseT(X), slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
97.20€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), kompaktne, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-C500 Switch: 5 x 10/100BaseT(X), kompaktne, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
69.30€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-P308-S-SC-T Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
652.22€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-C500G Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
118.80€  
Switch: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-P308-SS-SC Switch: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
815.40€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-C500G-T Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
136.80€  
Switch: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-P308-SS-SC-T Switch: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
867.14€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), kompaktne, -40 kuni  80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-C500-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), kompaktne, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
82.80€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-G308 Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
270.64€  
Switch: 6 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP pesa, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-G308-2SFP Switch: 6 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP pesa, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
333.57€  
Switch: 6 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP pesa, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-G308-2SFP-T Switch: 6 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP pesa, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
391.04€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-G308-T Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
327.85€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-205A Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
77.86€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN ATEX Zone 2 EDS-205A-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN ATEX Zone 2 Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
140.00€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-208A-T Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
189.05€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-208A-M-SC Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
222.38€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-208A-M-SC-T Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
270.64€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN EDS-208A-M-ST Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
222.38€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-208A-M-ST-T Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
270.64€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN EDS-208A-MM-SC Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
300.24€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-208A-MM-SC-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
344.77€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-208A-S-SC Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
339.05€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-205A-S-SC Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
296.51€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-205A-S-SC-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
340.30€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-S-SC Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
357.70€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-S-SC-T Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
416.91€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-205A-M-SC Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
179.85€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-205A-M-SC-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
248.25€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-205A-M-ST Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
179.85€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-205A-M-ST-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
248.25€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN EDS-208A-MM-ST Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
300.24€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-208A-MM-ST-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
344.77€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-208A-SS-SC-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
485.56€  
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid

Moxa võrguseadmed ja tarvikud

Weller

YE õpinurk