DIN-liistule mittemanageeritav

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
Switch: 5 x 10/100BaseT(X) ports, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-205 Switch: 5 x 10/100BaseT(X) ports, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Laos
Eesti: 9
90.00€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X) ports, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN (SECONDHAND, GARANTII: 6 KUUD) EDS-205 Switch: 5 x 10/100BaseT(X) ports, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN (SECONDHAND, GARANTII: 6 KUUD) Laos
Eesti: 1
50.00€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-208 Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Laos
Eesti: 6
119.25€  
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501G-SFP Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Laos
Eesti: 3
250.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-305-M-SC Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Laos
Eesti: 2
272.00€  
Switch: 16 x 10/100/1000T(X), -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN IGS-1600T Switch: 16 x 10/100/1000T(X), -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Laos
Eesti: 4
244.17€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-MM-SC Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Laos
Eesti: 2
391.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0602-M Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Laos
Eesti: 2
187.17€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-500A Switch: 5 x 10/100BaseT(X), slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Laos
Eesti: 10
78.33€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-800A Switch: 8 x 10/100BaseT(X), slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Laos
Eesti: 1
94.17€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN ATEX Zone 2 EDS-205A-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN ATEX Zone 2 Laos
Eesti: 4
190.00€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-208A Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Laos
Eesti: 5
138.75€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN EDS-208A-MM-SC Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN Laos
Eesti: 3
349.00€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-2005-ELP Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Laos
Eesti: 7
68.00€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-2008-ELP Switch: 8 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Laos
Eesti: 10
98.51€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, metallist DIN EDS-2008-EL-T Switch: 8 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, metallist DIN Laos
Eesti: 1
174.00€  
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 100/1000BaseSFP port, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-G205-1GTXSFP Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 100/1000BaseSFP port, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
202.00€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X) ports 2 100/1000BaseSFP slots, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-2018-ML-2GTXSFP Switch: 16 x 10/100BaseT(X) ports 2 100/1000BaseSFP slots, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
626.00€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 1 x 100Base SFP, 1 x 1000Base SFP, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-210A-1GSFP-1SFP-T Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 1 x 100Base SFP, 1 x 1000Base SFP, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
312.00€  
Switch: 5 x 10/100 M12, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0500-M12-67 Switch: 5 x 10/100 M12, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
241.67€  
Switch: 5 x 10/100 M12, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0500-M12-67-T Switch: 5 x 10/100 M12, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
263.33€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-208-M-ST Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
213.00€  
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501G-SFP-T Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
181.67€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-208-M-SC Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
213.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501-M Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
143.33€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-305 Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
177.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501-M-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
228.53€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501-S3 Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
181.67€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-305-M-SC-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
336.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501-S3-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
197.50€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-305-M-ST Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
272.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501-ST-M Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
134.17€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-305-M-ST-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
336.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501-ST-M-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
157.50€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-305-S-SC Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
396.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode ST, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501-ST-S3 Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode ST, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
181.67€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-305-S-SC-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
436.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode ST, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0501-ST-S3-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode ST, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
197.50€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-305-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
219.00€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0601G-SFP Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
170.83€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-308 Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
223.00€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0601G-SFP-T Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
197.50€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-MM-SC-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
436.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-305-S-SC-80 Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1111.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0602-M-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
205.00€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-MM-ST Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
391.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0602-S3 Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
213.33€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-MM-ST-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
436.00€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-309-3M-SC Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
533.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0602-S3-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
236.67€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-M-SC Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
322.00€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-309-3M-SC-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
587.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0602-ST-M Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, slim, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
165.83€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-M-SC-T Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
350.00€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-309-3M-ST Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
533.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0602-ST-M-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
205.00€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-S-SC-80 Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
976.00€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-309-3M-ST-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
587.00€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0702C-SFP Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
181.67€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0702C-SFP-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
213.33€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-SS-SC Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
552.00€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0702G-SFP Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
236.67€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-SS-SC-80 Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1675.00€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0702G-SFP-T Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
276.67€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0802C-SFP Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
305.83€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-SS-SC-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
625.00€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-0802C-SFP-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
337.50€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-T Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
260.00€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1002C-SFP Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
252.50€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316 Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
470.00€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1002C-SFP-T Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
308.33€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-MM-SC Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
674.00€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x 10G SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1002G-10G-SFP Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x 10G SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
1465.83€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-MM-SC-T Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
751.00€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1002G-SFP Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
363.33€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-MM-ST Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
674.00€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1002G-SFP-T Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
411.67€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-MM-ST-T Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
751.00€  
Switch: 10 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1202G-SFP Switch: 10 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
459.17€  
Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-M-SC Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
595.00€  
Switch: 10 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1202G-SFP-T Switch: 10 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
515.00€  
Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-M-SC-T Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
684.00€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1204G-SFP Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
506.67€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-MS-SC Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
820.00€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1204G-SFP-T Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
570.00€  
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1600G Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
440.00€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1600G-T Switch: 16 x 10/100BaseT(X), slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
470.67€  
Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-M-ST Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
595.00€  
Switch: 12 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1604G-SFP Switch: 12 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
633.33€  
Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-M-ST-T Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
684.00€  
Switch: 12 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1604G-SFP-T Switch: 12 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
677.50€  
Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-S-SC Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
702.00€  
Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-S-SC-T Switch: 15 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
771.00€  
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1802G-SFP Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
498.67€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-SS-SC Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
976.00€  
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1802G-SFP-T Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
518.67€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) / 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-1802G-T Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) / 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
410.00€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-SS-SC-80 Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2242.00€  
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-2004G-SFP Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
532.50€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-SS-SC-T Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1044.00€  
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-2004G-SFP-T Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
552.50€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-316-T Switch: 16 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
552.00€  
Switch: 24 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, rackitav LNX-2602G-SFP Switch: 24 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, rackitav Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
930.83€  
Switch: 24 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, rackitav LNX-2602G-SFP-T Switch: 24 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, rackitav Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
950.00€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-500AG Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
141.50€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-500AG-T Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
146.67€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-500A-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
73.33€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-800AG Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
156.00€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-800AG-T Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
189.33€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-800A-T Switch: 8 x 10/100BaseT(X), slim, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
123.33€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), kompaktne, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-C500 Switch: 5 x 10/100BaseT(X), kompaktne, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
75.83€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN LNX-C500G Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
157.50€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-C500G-T Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
181.67€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), kompaktne, -40 kuni  80°C, mittemanageeritav, DIN LNX-C500-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), kompaktne, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
100.00€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-G308 Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
295.00€  
Switch: 6 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP pesa, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-G308-2SFP Switch: 6 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP pesa, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
363.00€  
Switch: 6 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP pesa, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-G308-2SFP-T Switch: 6 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP pesa, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
426.00€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1x 10/100BaseF(X) multi-mode SC -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, metallist DIN EDS-2008-EL-M-SC-T Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1x 10/100BaseF(X) multi-mode SC -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, metallist DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
243.00€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-G308-T Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
356.00€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-205A Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
95.58€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-208A-T Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
243.00€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-208A-M-SC Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
258.00€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-208A-M-SC-T Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
315.00€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN EDS-208A-M-ST Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
258.00€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-208A-M-ST-T Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
315.00€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-208A-MM-SC-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
402.00€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, metallist DIN EDS-2005-EL-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, metallist DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
128.00€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN EDS-2005-EL Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
79.10€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN EDS-2016-ML Switch: 16 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
377.00€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, metallist DIN EDS-2016-ML-T Switch: 16 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, metallist DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
446.00€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-208A-S-SC Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
397.00€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1x 10/100BaseF(X) ST SC -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN EDS-2008-EL-M-ST Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1x 10/100BaseF(X) ST SC -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
195.00€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN EDS-2008-EL Switch: 8 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
114.93€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1x 10/100BaseF(X) MM SC -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN EDS-2008-EL-M-SC Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1x 10/100BaseF(X) MM SC -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
195.00€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 2 x 10/100/1000Base SFP, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-2010-ML-2GTXSFP Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 2 x 10/100/1000Base SFP, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
410.00€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 2 x 10/100/1000Base SFP, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-2018-ML-2GTXSFP Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 2 x 10/100/1000Base SFP, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
626.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-205A-S-SC Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
348.00€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 2 x 10/100/1000Base SFP, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-2018-ML-2GTXSFP-T Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 2 x 10/100/1000Base SFP, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
694.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-205A-S-SC-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
426.00€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 2 x 10/100/1000Base SFP, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-2010-ML-2GTXSFP-T Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 2 x 10/100/1000Base SFP, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
483.00€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-S-SC Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
396.00€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-308-S-SC-T Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
465.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-205A-M-SC Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
209.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-205A-M-SC-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
287.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN EDS-205A-M-ST Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
209.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN EDS-205A-M-ST-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
287.00€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN EDS-208A-MM-ST Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, metallist DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
349.00€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-208A-MM-ST-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
402.00€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-208A-SS-SC Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 60°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
563.00€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, plastikust DIN EDS-208A-SS-SC-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav, plastikust DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
644.00€  
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid