DIN-liistule manageeritavad

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
12-port full Gigabit managed Ethernet switch,8 Gigabit T(X) ports, 4 Gigabit SFP slots, -40 to 75°C operating temperature EDS-G512E-4GSFP-T 12-port full Gigabit managed Ethernet switch,8 Gigabit T(X) ports, 4 Gigabit SFP slots, -40 to 75°C operating temperature Laos
Eesti: 1
1234.30€  
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 5 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 0 kuni 60°C EDS-G509 Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 5 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 0 kuni 60°C Laos
Eesti: 2
1110.42€  
12-port full Gigabit managed Ethernet switch, 8 10/100/1000BaseT PoE/PoE+ ports, 4 100/1000BaseSFP slots, EDS-G512E-8PoE-4GSFP 12-port full Gigabit managed Ethernet switch, 8 10/100/1000BaseT PoE/PoE+ ports, 4 100/1000BaseSFP slots, Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1582.89€  
12-port full Gigabit managed Ethernet switch, 8 10/100/1000BaseT PoE/PoE+ ports, 4 100/1000BaseSFP slots, -40 to 75°C operating temperature EDS-G512E-8PoE-4GSFP-T 12-port full Gigabit managed Ethernet switch, 8 10/100/1000BaseT PoE/PoE+ ports, 4 100/1000BaseSFP slots, -40 to 75°C operating temperature Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1712.89€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 3 x 10/100/1000BaseT(X) või 3 x SFP pesa, -10 kuni 60°C EDS-510E-3GTXSFP Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 3 x 10/100/1000BaseT(X) või 3 x SFP pesa, -10 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
826.85€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C, manageeritav EDS-505A Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C, manageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
443.27€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode porti (SC), 0 kuni 60°C EDS-505A-MM-SC Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode porti (SC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
804.46€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode porti (SC), -40 kuni 75°C EDS-505A-MM-SC-T Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode porti (SC), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
917.89€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST), 0 kuni 60°C EDS-505A-MM-ST Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
804.46€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST), -40 kuni 75°C EDS-505A-MM-ST-T Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
917.89€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC), 0 kuni 60°C EDS-505A-SS-SC Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
994.01€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC), -40 kuni 75°C EDS-505A-SS-SC-T Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1096.99€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, manageeritav EDS-505A-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, manageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
613.42€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP pesa (SFP-1G  seeria moodulitele), 0 kuni 60°C EDS-510A-1GT2SFP Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP pesa (SFP-1G seeria moodulitele), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1044.75€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP pesa (SFP-1G  seeria moodulitele), -40 kuni 75°C EDS-510A-1GT2SFP-T Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 1 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP pesa (SFP-1G seeria moodulitele), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1137.29€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 3 x 10/100/1000BaseT(X), 0 kuni 60°C EDS-510A-3GT Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 3 x 10/100/1000BaseT(X), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1044.75€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 3 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 75°C EDS-510A-3GT-T Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 3 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1137.29€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 3 x SFP pesa (SFP-1G  seeria moodulitele), 0 kuni 60°C EDS-510A-3SFP Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 3 x SFP pesa (SFP-1G seeria moodulitele), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1044.75€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 3 x SFP pesa (SFP-1G  seeria moodulitele), -40 kuni 75°C EDS-510A-3SFP-T Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 3 x SFP pesa (SFP-1G seeria moodulitele), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1137.29€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C EDS-516A Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
959.68€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C EDS-516A-MM-SC Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1204.45€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C EDS-516A-MM-SC-T Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1276.09€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C EDS-516A-MM-ST Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1204.45€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C EDS-516A-MM-ST-T Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1276.09€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) / 2 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN LNX-1802GN-T Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) / 2 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
819.17€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C EDS-516A-T Switch: 16 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1028.33€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, 0 kuni 60°C EDS-518A-SS-SC-80 Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC kuni 80km, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
3287.21€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, -40 kuni 75°C EDS-518A-T Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1468.62€  
Modulaarne switch: 6 x 4 pordiga Fast Ethernet moodul, 2 x 2 pordiga Gigabit moodul, 0 kuni 60°C EDS-72810G Modulaarne switch: 6 x 4 pordiga Fast Ethernet moodul, 2 x 2 pordiga Gigabit moodul, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1434.31€  
Modulaarne switch: Layer 3, 6 x 4 pordiga Fast Ethernet moodul, 2 x 2 pordiga Gigabit moodul, 0 kuni 60°C EDS-82810G Modulaarne switch: Layer 3, 6 x 4 pordiga Fast Ethernet moodul, 2 x 2 pordiga Gigabit moodul, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2065.76€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 12 x SFP, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN LNX-2012GN-SFP Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 12 x SFP, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
1425.83€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C, manageeritav EDS-405A Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C, manageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
250.74€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 12 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN LNX-2012GN-SFP-T Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 12 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
1505.00€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, manageeritav EDS-405A-MM-SC Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, manageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
453.72€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C EDS-405A-MM-SC-T Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
531.33€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C EDS-405A-MM-ST Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
453.72€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C EDS-405A-MM-ST-T Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
531.33€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C EDS-405A-SS-SC Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
614.91€  
Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C EDS-405A-SS-SC-T Switch: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
677.60€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, manageeritav EDS-405A-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, manageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
313.43€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, 0 kuni 60°C EDS-408A Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
398.50€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (SC), 0 kuni 60°C EDS-408A-MM-SC Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (SC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
577.60€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (SC), -40 kuni 75°C EDS-408A-MM-SC-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (SC), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
732.82€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (ST), 0 kuni 60°C EDS-408A-MM-ST Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (ST), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
577.60€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (ST), -40 kuni 75°C EDS-408A-MM-ST-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (ST), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
732.82€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode (SC), 0 kuni 60°C EDS-408A-SS-SC Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode (SC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
819.38€  
Switch: 24 x 10/100BaseT(X), 4 x 10/100/1000BaseT(X) või  x SFP pesa, -10 kuni 60°C EDS-528E-4GTXSFP-LV Switch: 24 x 10/100BaseT(X), 4 x 10/100/1000BaseT(X) või x SFP pesa, -10 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1641.46€  
Modulaarne switch: 2 lisamooduli võimalus, kokku kuni 8 Ethernet porti, 0 kuni 60°C DIN EDS-608 Modulaarne switch: 2 lisamooduli võimalus, kokku kuni 8 Ethernet porti, 0 kuni 60°C DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
889.53€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode (SC), -40 kuni 75°C EDS-408A-SS-SC-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode (SC), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
889.53€  
Modulaarne switch: 2 lisamooduli võimalus, kokku kuni 8 fast Ethernet porti, -40 kuni 75°C DIN EDS-608-T Modulaarne switch: 2 lisamooduli võimalus, kokku kuni 8 fast Ethernet porti, -40 kuni 75°C DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1025.35€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -40 kuni 75°C EDS-408A-T Switch: 8 x 10/100BaseT(X) ports, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
541.78€  
Modulaarne switch: 3 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 fast Ethernet lisamooduli võimalus, kokku kuni 11 porti, -40 ... 75°C DIN EDS-611-T Modulaarne switch: 3 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 fast Ethernet lisamooduli võimalus, kokku kuni 11 porti, -40 ... 75°C DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1468.60€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C, manageeritav EDS-508A Switch: 8 x 10/100BaseT(X), 0 kuni 60°C, manageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
613.42€  
Modulaarne switch: 3 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 4 fast Ethernet lisamooduli võimalus, kokku kuni 19 porti, -40 ... 75°C DIN EDS-619-T Modulaarne switch: 3 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 4 fast Ethernet lisamooduli võimalus, kokku kuni 19 porti, -40 ... 75°C DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1995.75€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode porti (SC), 0 kuni 60°C EDS-508A-MM-SC Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode porti (SC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
926.84€  
Moodul EDS-600 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (SC), -40 kuni 75˚C CM-600-2MSC/2TX Moodul EDS-600 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (SC), -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
371.63€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode porti (SC), -40 kuni 75°C EDS-508A-MM-SC-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode porti (SC), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1008.93€  
Moodul EDS-600 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (ST), -40 kuni 75˚C CM-600-2MST/2TX Moodul EDS-600 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode (ST), -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
368.65€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST), 0 kuni 60°C EDS-508A-MM-ST Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
926.84€  
Moodul EDS-600 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode (SC), -40 kuni 75˚C CM-600-2SSC/2TX Moodul EDS-600 seeria switchidele: 2 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode (SC), -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
846.25€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST), -40 kuni 75°C EDS-508A-MM-ST-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode porti (ST), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1008.93€  
Moodul EDS-600 seeria switchidele: 1 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode (SC), -40 kuni 75˚C CM-600-3MSC/1TX Moodul EDS-600 seeria switchidele: 1 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode (SC), -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
462.68€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC), 0 kuni 60°C EDS-508A-SS-SC Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1158.18€  
Moodul EDS-600 seeria switchidele: 1 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode (ST), -40 kuni 75˚C CM-600-3MST/1TX Moodul EDS-600 seeria switchidele: 1 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode (ST), -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
462.68€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC) kuni 80km, 0 kuni 60°C EDS-508A-SS-SC-80 Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC) kuni 80km, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2554.34€  
Moodul EDS-600 seeria switchidele: 1 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX single-mode (SC), -40 kuni 75˚C CM-600-3SSC/1TX Moodul EDS-600 seeria switchidele: 1 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX single-mode (SC), -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1053.71€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC) kuni 80km, -40 kuni 75°C EDS-508A-SS-SC-80-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC) kuni 80km, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
2632.91€  
Moodul EDS-600 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode (SC), -40 kuni 75˚C CM-600-4MSC Moodul EDS-600 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode (SC), -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
564.17€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC), -40 kuni 75°C EDS-508A-SS-SC-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode porti (SC), -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1240.27€  
Moodul EDS-600 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode (ST), -40 kuni 75˚C CM-600-4MST Moodul EDS-600 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX multi-mode (ST), -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
564.17€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, manageeritav DIN EDS-508A-T Switch: 8 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75°C, manageeritav DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
691.03€  
Moodul EDS-600 seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), IEEE 1588 PTP V2 protokolli tugi, -40 kuni 75˚C CM-600-4TX-PTP Moodul EDS-600 seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), IEEE 1588 PTP V2 protokolli tugi, -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
505.96€  
Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, 0 kuni 60°C EDS-518A Switch: 16 x 10/100BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1374.59€  
Moodul EDS-600 seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), bypass tugi, -40 kuni 75˚C CM-600-4TX-BP Moodul EDS-600 seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), bypass tugi, -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
261.19€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, 0 kuni 60°C EDS-518A-MM-SC Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1587.17€  
Moodul EDS-728/828 seeria switchidele: 2 x 10/100/1000BaseT(X), 0 kuni 60°C IM-2GTX Moodul EDS-728/828 seeria switchidele: 2 x 10/100/1000BaseT(X), 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
356.71€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, 0 kuni 60°C EDS-518A-MM-ST Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1587.17€  
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 5 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, -40 kuni 75°C EDS-G509-T Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 5 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1210.42€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, 0 kuni 60°C EDS-518A-SS-SC Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1785.75€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, ±24/±48 VDC EDS-408A-3S-SC-48 Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, ±24/±48 VDC Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1170.12€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, ±24/±48 VDC EDS-408A-3S-SC-48-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, ±24/±48 VDC Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1247.73€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, -40 kuni 75°C EDS-518A-MM-SC-T Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1680.03€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, -40 kuni 75°C EDS-518A-MM-ST-T Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1680.03€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, -40 kuni 75°C EDS-518A-SS-SC-T Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, 2 x 10/100/1000BaseT(X) või 1000BaseSFP, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1882.89€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C EDS-408A-1M2S-SC Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
916.40€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C EDS-408A-2M1S-SC Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
838.79€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C EDS-408A-3M-SC Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
761.18€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C EDS-408A-3M-ST Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
761.18€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C EDS-408A-3S-SC Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
994.01€  
Manageeritav SHDSL võrgu laiendaja koos switchiga: 1 x 10/100BaseT(x), 1 x DSL, -40 kuni 75 °C IEX-402-SHDSL-T Manageeritav SHDSL võrgu laiendaja koos switchiga: 1 x 10/100BaseT(x), 1 x DSL, -40 kuni 75 °C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
667.15€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C EDS-408A-1M2S-SC-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
983.56€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C EDS-408A-2M1S-SC-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
907.44€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C EDS-408A-3M-SC-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
829.83€  
Switch: 12 x 10/100BaseT(X), 4 x 10/100/1000BaseT(X) või  x SFP pesa, -40 kuni 75°C EDS-G516E-4GSFP-T Switch: 12 x 10/100BaseT(X), 4 x 10/100/1000BaseT(X) või x SFP pesa, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1664.32€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C EDS-408A-3M-ST-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
829.83€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C EDS-408A-3S-SC-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), 3 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1062.66€  
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 4 x 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP port -40 kuni 75°C EDS-518E-4GTXSFP-T Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 4 x 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP port -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1252.21€  
Switch: 12 x 10/100BaseT(X), 4 x 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP port, 2 100 baseFX ( Singlemode, SC konnektor ) -40 kuni 75°C EDS-518E-SS-SC-4GTXSFP-T Switch: 12 x 10/100BaseT(X), 4 x 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP port, 2 100 baseFX ( Singlemode, SC konnektor ) -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1600.03€  
Switch: 24 x 10/100BaseT(X), 4 x 10/100/1000BaseT(X) või  x SFP pesa, -40 kuni 75°C EDS-528E-4GTXSFP-LV-T Switch: 24 x 10/100BaseT(X), 4 x 10/100/1000BaseT(X) või x SFP pesa, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1717.18€  
Modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kokku kuni 16 fast Ethernet porti, 0 kuni 60°C DIN EDS-616 Modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kokku kuni 16 fast Ethernet porti, 0 kuni 60°C DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1430.03€  
Moodul EDS-600 seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75˚C CM-600-4TX Moodul EDS-600 seeria switchidele: 4 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
174.62€  
Moodul EDS-600 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX single-mode (SC), -40 kuni 75˚C CM-600-4SSC Moodul EDS-600 seeria switchidele: 4 x 100BaseFX single-mode (SC), -40 kuni 75˚C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1347.73€  
Modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kokku kuni 16 fast Ethernet porti, -40 kuni 75°C DIN EDS-616-T Modulaarne switch: 4 lisamooduli võimalus, kokku kuni 16 fast Ethernet porti, -40 kuni 75°C DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1561.46€  
Modulaarne switch: 3 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 4 fast Ethernet lisamooduli võimalus, kokku kuni 19 porti, 0 kun 60°C DIN EDS-619 Modulaarne switch: 3 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 4 fast Ethernet lisamooduli võimalus, kokku kuni 19 porti, 0 kun 60°C DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1865.75€  
Modulaarne switch: 3 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 fast Ethernet lisamooduli võimalus, kokku kuni 11 porti, 0 kun 60°C DIN EDS-611 Modulaarne switch: 3 x 10/100/1000BaseT(X) või 100/1000BaseSFP, 2 fast Ethernet lisamooduli võimalus, kokku kuni 11 porti, 0 kun 60°C DIN Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1396.98€  
SFP module with fixed 1000 Base-T port, RJ-45 Connector, -40~75°C Operation Temperature SFP-1GTXRJ45-T SFP module with fixed 1000 Base-T port, RJ-45 Connector, -40~75°C Operation Temperature Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
241.79€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN LMX-0500 Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
321.67€  
Tööstuslik switch, 7x10/100BaseT(X), 1x100BaseFX SM SC, -40 kuni 75°C EDS-208A-S-SC-T Tööstuslik switch, 7x10/100BaseT(X), 1x100BaseFX SM SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
379.10€  
Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni  80°C, manageeritav, DIN LMX-0500-T Switch: 5 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
376.67€  
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN LMX-0501G-SFP Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
440.00€  
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN LMX-0501G-SFP-T Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
467.50€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN LMX-0600 Switch: 6 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
347.50€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), -40 kuni  80°C, manageeritav, DIN LMX-0600-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
395.00€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN LMX-0601G-SFP Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
451.67€  
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN LMX-0601G-SFP-T Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
475.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN LMX-0602-M Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
432.50€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN LMX-0602-M-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
464.17€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN LMX-0602-S3 Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
475.00€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode ST, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN LMX-0602-S3-ST Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode ST, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
499.17€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode ST, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN LMX-0602-S3-ST-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode ST, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
543.33€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN LMX-0602-S3-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
499.17€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN LMX-0602-ST-M Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
432.50€  
Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN LMX-0602-ST-M-T Switch: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
464.17€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN LMX-0800 Switch: 8 x 10/100BaseT(X), -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
379.17€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN LMX-0800G Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
673.33€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN LMX-0800G-T Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
712.50€  
Switch: 8 x 10/100BaseT(X), -40 kuni  80°C, manageeritav, DIN LMX-0800-T Switch: 8 x 10/100BaseT(X), -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
403.33€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN LMX-0802-M Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
546.67€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN LMX-0802-M-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
594.17€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN LMX-0802-S3 Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
610.00€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN LMX-0802-S3-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
657.50€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN LMX-0802-ST-M Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
546.67€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN LMX-0802-ST-M-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
594.17€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode ST, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN LMX-0802-ST-S3 Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode ST, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
610.00€  
Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode ST, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN LMX-0802-ST-S3-T Switch: 6 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX single-mode ST, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
657.50€  
Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 3 x 10/100/1000BaseT(X) või 3 x SFP pesa, -40 kuni 75°C EDS-510E-3GTXSFP-T Switch: 7 x 10/100BaseT(X), 3 x 10/100/1000BaseT(X) või 3 x SFP pesa, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
898.49€  
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN LMX-0804G-SFP Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
752.50€  
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN LMX-0804G-SFP-T Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
831.67€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) / 2 x SFP, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN, ATEX LMX-1002C-SFP Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) / 2 x SFP, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN, ATEX Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
633.33€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) / 2 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN, ATEX LMX-1002C-SFP-T Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x 10/100/1000BaseT(X) / 2 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN, ATEX Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
685.83€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN, ATEX LMX-1002G-SFP Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN, ATEX Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
696.67€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN, ATEX LMX-1002G-SFP-T Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN, ATEX Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
749.17€  
Switch: 10 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN, ATEX LMX-1202G-SFP Switch: 10 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN, ATEX Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
855.00€  
Switch: 10 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN, ATEX LMX-1202G-SFP-T Switch: 10 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN, ATEX Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
934.17€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN, ATEX LMX-1204G-SFP Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -10 kuni 70°C, manageeritav, DIN, ATEX Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
934.17€  
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN, ATEX LMX-1204G-SFP-T Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x SFP, -40 kuni 80°C, manageeritav, DIN, ATEX Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
1013.33€  
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid

Moxa võrguseadmed ja tarvikud

YE õpinurk