Tööstuslikud PoE seadmed

Filtreeri tooteid
Ostlemise Valikud
Manufacturer
  1. ANTAIRA 138
  2. MOXA 31
  3. TELTONIKA 3
  4. TRENDNET 34
Saadavus
  1. Not in stock 202
  2. In stock 7
Page
lehe kohta

1-50 / 209 toodet

Asukoht
Tootekood
Toote nimi
Laoseis
Ühiku hind
Tööstuslik PoE pikendaja/extender/repeater kuni 1km, 1 x 10/100Mbps, 0°– 60° C (Komplekt)
PoE injector: 10/100/1000BaseT(X) Type 3 PPoE, -40° kuni 75°C
Switch: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 12-36VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 1 x 10/100/1000BaseT(X), kompaktne, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 1 x 10/100/1000BaseT(X), kompaktne, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Tööstuslik Ultra PoE Injector: 1 x 10/100/1000Mbps, 60W, IP30, -40 to 75 ºC
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x PoE+ (kuni 30W pordi kohta), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x 1000Base-X, 4 x PoE+ (kuni 30W pordi kohta), 0 kuni 60°C, mittemanageeritav
Switch: 4 x 10/100/1000BaseT(X), 1 x 1000Base-X, 4 x PoE+ (kuni 30W pordi kohta), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav
Switch: 5 x 10/100/1000BaseT(X), 4 x PoE+ (kuni 30W pordi kohta), -40 kuni 75°C, mittemanageeritav
Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav
Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav
Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav
Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav
Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav
Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode ST, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav
Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX multi-mode ST, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav
Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav
Switch: 1 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 1 x 100BaseFX single-mode SC, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav
Switch: 4 x PoE, 2 x 100BaseFX single-mode SC, 0 kuni 60°C, mittemanageeritav
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 12-36VDC
Switch: 24 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 4 x 10/100/1000BaseT(x) / 4 x SFP, -40 kuni 75°C, manageeritav, rackitav, 48-57VDC
Switch: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, -40 kuni 75°C, mittemanageeritav
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) PoE+, 1 x 10/100/1000BaseT(x) / 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x 10G SFP, -40 kuni 60°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x 10G SFP, -40 kuni 60°C, mittemanageeritav, DIN, 24-55VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 12-36VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 12-36VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
PoE splitter: 10/100/1000BaseT(X), -40° kuni 80°C
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x 10/100/1000BaseT(x) / 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x 10/100/1000BaseT(x) / 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 24 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x 10/100/1000BaseT(x) / 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, rackitav, 48-55VDC
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 12 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 12 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 4 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 4 x SFP, -40 kuni 80°C, mittemanageeritav, DIN, 48-55VDC
PoE injector: 10/100/1000BaseT(X), -40° kuni 75°C
Switch: 24 x 10/100/1000BaseT(X) PoE+, 2 x 10/100/1000BaseT(x) / 2 x SFP, -10 kuni 70°C, mittemanageeritav, rackitav, 48-55VDC
Page
lehe kohta

1-50 / 209 toodet