Tööstuslikud meediakonverterid

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -10 kuni 60°C IMC-21A-M-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -10 kuni 60°C Laos
Eesti: 2
135.32€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -10 kuni 60°C IMC-21A-M-ST Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -10 kuni 60°C Laos
Eesti: 3
135.32€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 0 kuni 60°C
IMC-101-M-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 0 kuni 60°C Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 1
148.88€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 0 kuni 60°C IMC-101-M-ST Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 0 kuni 60°C Laos
Eesti: 9
193.90€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -10 kuni 60°C IMC-21-M-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -10 kuni 60°C Laos
Eesti: 3
124.40€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -10 kuni 60°C
IMC-21-S-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -10 kuni 60°C Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 5
122.02€  
16-pesane shassi süsteem FO konverteritele TFC-1** TFC-1600 16-pesane shassi süsteem FO konverteritele TFC-1** Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
349.00€  
TFC-1600 SNMP moodul TFC-1600MM TFC-1600 SNMP moodul Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
116.67€  
TFC-1600 lisatoiteplokk 100-240V TFC-1600RP TFC-1600 lisatoiteplokk 100-240V Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
209.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -40 kuni 75°C IMC-21A-M-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
187.06€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -40 kuni 75°C IMC-21A-M-ST-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
187.06€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -10 kuni 60°C IMC-21A-S-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -10 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
218.65€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -40 kuni 75°C IMC-21A-S-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
314.92€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi-mode, ST; moodul Nrack süsteemile CSM-200-1213 Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi-mode, ST; moodul Nrack süsteemile Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
194.77€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi-mode, SC; moodul Nrack süsteemile CSM-200-1214 Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi-mode, SC; moodul Nrack süsteemile Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
194.77€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single-mode, SC; moodul Nrack süsteemile CSM-200-1218 Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single-mode, SC; moodul Nrack süsteemile Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
272.88€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, Multi Mode, LC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40° kuni PTC-101-M-LC-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, Multi Mode, LC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40° kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
452.23€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, LC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-M-LC-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, LC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
452.23€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni PTC-101-M-SC-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
452.23€  
Tööstuslik konverter, Ethernet - VDSL2, 10/100/1000Mbps 30a profiiliga EVC-3101 Tööstuslik konverter, Ethernet - VDSL2, 10/100/1000Mbps 30a profiiliga Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
127.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-M-SC-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
452.23€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000SX SC MM, manageeritav FCN-3112SC Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000SX SC MM, manageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
156.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni PTC-101-M-ST-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
452.24€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000SX SC SM kuni 10km, manageeritav FCN-3112SC-S1 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000SX SC SM kuni 10km, manageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
184.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-M-ST-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
452.23€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, LC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni PTC-101-S-LC-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, LC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
624.36€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF SM kuni 10km, WDM A, TX1310nm - RX1550nm, manageeritav FCN-3112WA-S1 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF SM kuni 10km, WDM A, TX1310nm - RX1550nm, manageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
215.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, LC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-S-LC-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, LC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
624.36€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF SM kuni 10km, WDM B, TX1550nm - RX1310nm, manageeritav FCN-3112WB-S1 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF SM kuni 10km, WDM B, TX1550nm - RX1310nm, manageeritav Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
236.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni PTC-101-S-SC-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
624.36€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM FCU-100SC Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
63.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-S-SC-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
624.36€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km FCU-100SC-S3 Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
91.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni PTC-101-S-ST-HV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
624.36€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C PTC-101-S-ST-LV Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
624.36€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST MM FCU-100ST Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST MM Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
63.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C IMC-P101-M-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
392.78€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST SM kuni 30km FCU-100ST-S3 Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST SM kuni 30km Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
107.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C IMC-P101-M-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
489.29€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 10/100FX SF MM, WDM, TX1310nm - RX1550nm FCU-100WA-M Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 10/100FX SF MM, WDM, TX1310nm - RX1550nm Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
141.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C IMC-P101-M-ST Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
428.10€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 10/100FX SF SM kuni 20km, WDM, TX1310nm - RX1550nm FCU-100WA-S2 Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 10/100FX SF SM kuni 20km, WDM, TX1310nm - RX1550nm Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
91.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C IMC-P101-M-ST-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
578.10€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C IMC-P101-S-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
546.50€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 10/100FX SF MM, WDM, TX1550nm - RX1310nm FCU-100WB-M Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 10/100FX SF MM, WDM, TX1550nm - RX1310nm Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
151.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C IMC-P101-S-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
683.81€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 10/100FX SF SM kuni 20km, WDM, TX1550nm - RX1310nm FCU-100WB-S2 Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 10/100FX SF SM kuni 20km, WDM, TX1550nm - RX1310nm Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
101.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C IMC-P101-S-ST Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
594.76€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C IMC-P101-S-ST-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
805.95€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC MM FCU-2802SC Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC MM Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
101.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 10km FCU-2802SC-S10 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 10km Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
111.00€  
Tööstuslik konverter: PoE+ 10/100/1000T(X) to 10/100/1000 SFP FCU-2805P-SFP Tööstuslik konverter: PoE+ 10/100/1000T(X) to 10/100/1000 SFP Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
141.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000SX/LX SFP FCU-2805SFP Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000SX/LX SFP Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
80.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000SX SC MM FCU-3002A-SC Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000SX SC MM Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
131.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SC SM kuni 10km FCU-3002A-SC-S1 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SC SM kuni 10km Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
141.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SC SM kuni 20km FCU-3002A-SC-S2 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SC SM kuni 20km Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
182.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T to 1000SX/LX SFP FCU-3002A-SFP Tööstuslik konverter: 10/100/1000T to 1000SX/LX SFP Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
91.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 100/1000SBASE-X SFP FCU-3002A-SFP-DR Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 100/1000SBASE-X SFP Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
101.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF MM, WDM A, TX1310nm - RX1550nm FCU-3002A-WA-M Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF MM, WDM A, TX1310nm - RX1550nm Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
274.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF SM kuni 10km, WDM A, TX1310nm - RX1550nm FCU-3002A-WA-S1 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF SM kuni 10km, WDM A, TX1310nm - RX1550nm Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
182.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF SM kuni 20km, WDM A, TX1310nm - RX1550nm FCU-3002A-WA-S2 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF SM kuni 20km, WDM A, TX1310nm - RX1550nm Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
203.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF SM kuni 40km, WDM A, TX1310nm - RX1550nm FCU-3002A-WA-S4 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF SM kuni 40km, WDM A, TX1310nm - RX1550nm Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
304.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF MM, WDM B, TX1550nm - RX1310nm FCU-3002A-WB-M Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF MM, WDM B, TX1550nm - RX1310nm Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
304.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF SM kuni 10km, WDM B, TX1550nm - RX1310nm FCU-3002A-WB-S1 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF SM kuni 10km, WDM B, TX1550nm - RX1310nm Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
253.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF SM kuni 20km, WDM B, TX1550nm - RX1310nm FCU-3002A-WB-S2 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF SM kuni 20km, WDM B, TX1550nm - RX1310nm Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
274.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF SM kuni 40km, WDM B, TX1550nm - RX1310nm FCU-3002A-WB-S4 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000LX SF SM kuni 40km, WDM B, TX1550nm - RX1310nm Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
335.00€  
Tööstuslik konverter: 100/1000T(X) to 100/1000SBASE-X SFP FCU-3102SFP-SFP-DR Tööstuslik konverter: 100/1000T(X) to 100/1000SBASE-X SFP Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
172.00€  
Tööstuslik konverter: 10GBase-R SFP+ to 10GBase-R SFP+ FCU-5002-SFP+ Tööstuslik konverter: 10GBase-R SFP+ to 10GBase-R SFP+ Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
676.00€  
Kinnitus FCU-RACK16´le FCU-BK Kinnitus FCU-RACK16´le Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
8.33€  
DIN lati kinnituse komplekt FCU-RACK16´le FCU-DIN-RAIL-KIT DIN lati kinnituse komplekt FCU-RACK16´le Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
13.00€  
16-pesane shassi süsteem FO konverteritele koos AC toiteplokkiga FCU-RACK16-AC 16-pesane shassi süsteem FO konverteritele koos AC toiteplokkiga Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
304.00€  
16-pesane shassi süsteem FO konverteritele koos DC toiteplokkiga FCU-RACK16-DC 16-pesane shassi süsteem FO konverteritele koos DC toiteplokkiga Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
335.00€  
16-pesane shassi süsteem FO konverteritele koos AC toiteplokkiga, kompaktne FCU-RACK16S 16-pesane shassi süsteem FO konverteritele koos AC toiteplokkiga, kompaktne Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
264.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 100/1000BaseSX, single mode, SC, 010km, -10 kuni 60°C IMC-21GA-LX-SC Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 100/1000BaseSX, single mode, SC, 010km, -10 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
333.28€  
Toiteplokk FCU-RACK16-AC´le FCU-RACK-AC-PWR Toiteplokk FCU-RACK16-AC´le Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
111.00€  
Toiteplokk FCU-RACK16-DC´le FCU-RACK-DC-PWR Toiteplokk FCU-RACK16-DC´le Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
141.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM, -10° kuni 70°C, DIN IMC-100A-M Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM, -10° kuni 70°C, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
131.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM, -40° kuni 80°C, DIN IMC-100A-M-T Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM, -40° kuni 80°C, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
168.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km, -10° kuni 70°C, DIN IMC-100A-S3 Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km, -10° kuni 70°C, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
154.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km, -40° kuni 80°C, DIN IMC-100A-S3-T Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km, -40° kuni 80°C, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
198.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST MM, -10° kuni 70°C, DIN IMC-100A-ST-M Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST MM, -10° kuni 70°C, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
131.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST MM, -40° kuni 80°C, DIN IMC-100A-ST-M-T Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST MM, -40° kuni 80°C, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
171.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST SM kuni 30km, -10° kuni 70°C, DIN IMC-100A-ST-S3 Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST SM kuni 30km, -10° kuni 70°C, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
166.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST SM kuni 30km, -40° kuni 80°C, DIN IMC-100A-ST-S3-T Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST SM kuni 30km, -40° kuni 80°C, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
198.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 20km, WDM A, -10° kuni 70°C, DIN IMC-100A-WA-S2 Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 20km, WDM A, -10° kuni 70°C, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
139.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 20km, WDM B, -10° kuni 70°C, DIN IMC-100A-WB-S2 Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 20km, WDM B, -10° kuni 70°C, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
139.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC MM, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-M Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC MM, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
158.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC MM, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-M-T Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC MM, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
165.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 10km, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-S1 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 10km, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
170.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 10km, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-S1-T Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 10km, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
176.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 40km, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-S4 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 40km, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
249.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 40km, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-S4-T Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 40km, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
258.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 60km, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-S6 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 60km, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
302.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 60km, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-S6-T Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 60km, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
325.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 100/1000SX/LX SFP, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-SFP Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 100/1000SX/LX SFP, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
142.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 100/1000SX/LX SFP, -40° kuni 75°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-SFP-T Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 100/1000SX/LX SFP, -40° kuni 75°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
153.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX ST MM, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-ST-M Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX ST MM, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
173.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX ST MM, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-ST-M-T Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX ST MM, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
179.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX ST SM kuni 10km, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-ST-S1 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX ST SM kuni 10km, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
181.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX ST SM kuni 10km, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-ST-S1-T Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX ST SM kuni 10km, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
188.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 10km, WDM A, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-WA-S1 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 10km, WDM A, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
194.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 10km, WDM A, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-WA-S1-T Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 10km, WDM A, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
201.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 10km, WDM B, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-WB-S1 Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 10km, WDM B, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
239.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 10km, WDM B, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMC-C1000-WB-S1-T Tööstuslik konverter: 10/100/1000T(X) to 1000FX SC SM kuni 10km, WDM B, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
248.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMC-C100-M Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
138.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMC-C100-M-T Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
144.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMC-C100-S3 Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
149.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMC-C100-S3-T Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
153.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST MM, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMC-C100-ST-M Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST MM, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
135.00€  
Moxa IMC-21GA IMC-21GA Moxa IMC-21GA Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
176.61€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST MM, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMC-C100-ST-M-T Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST MM, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
147.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST SM kuni 30km, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMC-C100-ST-S3 Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST SM kuni 30km, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
153.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST SM kuni 30km, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMC-C100-ST-S3-T Tööstuslik konverter: 10/100T(X) to 100FX ST SM kuni 30km, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
158.00€  
Tööstuslik PoE konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM, -10° kuni 70°C, DIN IMP-100A-M Tööstuslik PoE konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM, -10° kuni 70°C, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
139.00€  
Tööstuslik PoE konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM, -40° kuni 80°C, DIN IMP-100A-M-T Tööstuslik PoE konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM, -40° kuni 80°C, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
171.00€  
Tööstuslik PoE konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km, -10° kuni 70°C, DIN IMP-100A-S3 Tööstuslik PoE konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km, -10° kuni 70°C, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
151.00€  
Tööstuslik PoE konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km, -40° kuni 80°C, DIN IMP-100A-S3-T Tööstuslik PoE konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km, -40° kuni 80°C, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
184.00€  
Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100/1000T(X) to 100/1000 SFP, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMP-C1000-SFP Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100/1000T(X) to 100/1000 SFP, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
160.00€  
Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100/1000T(X) to 100/1000 SFP, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMP-C1000-SFP-T Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100/1000T(X) to 100/1000 SFP, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
174.00€  
Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMP-C100-M Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
171.00€  
Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMP-C100-M-T Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100T(X) to 100FX SC MM, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
178.00€  
Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMP-C100-S3 Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
180.00€  
Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMP-C100-S3-T Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100T(X) to 100FX SC SM kuni 30km, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
185.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -40 kuni 75°C IMC-101-M-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
278.60€  
Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100T(X) to 100FX ST MM, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMP-C100-ST-M Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100T(X) to 100FX ST MM, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
169.00€  
Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100T(X) to 100FX ST MM, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMP-C100-ST-M-T Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100T(X) to 100FX ST MM, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
180.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -40 kuni 75°C IMC-101-M-ST-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
278.60€  
Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100T(X) to 100FX ST SM kuni 30km, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN IMP-C100-ST-S3 Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100T(X) to 100FX ST SM kuni 30km, -10° kuni 70°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
187.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 40km, SC, 0 kuni 60°C IMC-101-S-SC Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 40km, SC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
322.63€  
Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100T(X) to 100FX ST SM kuni 30km, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN IMP-C100-ST-S3-T Tööstuslik PoE+ konverter: 10/100T(X) to 100FX ST SM kuni 30km, -40° kuni 80°C, kompaktne, DIN Tellimisel
Tarneaeg 5-15
tööpäeva
192.00€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 80km, SC, 0 kuni 60°C IMC-101-S-SC-80 Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 80km, SC, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1206.19€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 80km, SC,-40 kuni 75°C IMC-101-S-SC-80-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 80km, SC,-40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1259.67€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 40km, SC,-40 kuni 75°C IMC-101-S-SC-T Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 40km, SC,-40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
379.84€  
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -10 kuni 60°C IMC-21-M-ST Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -10 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
130.59€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, 0 kuni 60°C IMC-101G Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, 0 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
366.41€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, -40 kuni 75°C IMC-101G-T Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, -40 kuni 75°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
427.60€  
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 100/1000BaseSX, multi mode, SC, 0.5km, -10 kuni 60°C IMC-21GA-SX-SC Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 100/1000BaseSX, multi mode, SC, 0.5km, -10 kuni 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
248.50€  
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid

Moxa võrguseadmed ja tarvikud

Weller

YE õpinurk