Tööstuslik IT

Filtreeri tooteid
Ostlemise Valikud
RJ45 portide arv
  1. 1 8
  2. 2 3
  3. 4 20
  4. 5 13
  5. 6 20
  6. 7 10
  7. 8 20
  8. 10 2
  9. 14 9
  10. 15 6
  11. 16 6
Temperatuuri vahemik
  1. 0 kuni 60C 25
  2. -10 kuni 60C 13
  3. -10 kuni 70C 3
  4. -40 kuni 70C 1
  5. -40 kuni 75C 101
Switchi tüüp
  1. Mitte-manageeritav 114
  2. Manageeritav 2
  3. Layer 2 10
  4. Layer 3 7
  5. Layer 2/4 12
Kiirus
  1. 10/100 77
  2. Gigabit 69
  3. 2.5G 7
  4. 10G 3
Power Delivery
  1. Ei 10
PoE Power Budget
  1. 1-100W 3
  2. 101-200W 15
  3. 201-300W 15
  4. 301-400W 6
  5. 401-500W 2
  6. 601-700W 1
USB pesade arv
  1. 4 5
  2. 7 5
ST portide arv
  1. 1 8
  2. 2 6
  3. 3 2
SFP portide arv
  1. 1 7
  2. 2 38
  3. 4 5
SFP+ portide arv
  1. 2 2
  2. 4 1
SC portide arv
  1. 1 21
  2. 2 15
  3. 3 2
PoE portide arv
  1. 4 18
  2. 5 1
  3. 8 17
  4. 14 1
  5. 16 2
  6. 20 2
  7. 24 3
USB konnektor
  1. USB 2.0 A 7
  2. USB 3.0 A 3
M12 portide arv
  1. 5 2
  2. 8 1
LAN pesa
  1. Ei 10
Kaardilugeja
  1. Ei 10
Sisendpinge
  1. 12-48 VDC 75
  2. 12-56 VDC 10
  3. 20-60 VDC 1
  4. 24-57 VDC 3
  5. 48-54 VDC 2
  6. 48-56 VDC 18
FO tüüp
  1. Singlemode 20
  2. Multimode 36
Kogu portide arv
  1. 4 1
  2. 5 32
  3. 6 14
  4. 7 2
  5. 8 43
  6. 9 4
  7. 10 18
  8. 12 4
  9. 16 22
  10. 18 1
  11. 20 1
  12. 24 1
  13. 26 1
  14. 28 1
Kategooria
Manufacturer
  1. ADDER 7
  2. ADVANTECH 37
  3. ANTAIRA 451
  4. DeLOCK 34
  5. GETAC 15
  6. LINDY 3
  7. MOXA 836
  8. PLANET 36
  9. TELTONIKA 59
  10. TRENDNET 53
Saadavus
  1. Not in stock 1409
  2. In stock 122
Värv
  1. Must 10
Page
lehe kohta

1-50 / 1531 toodet

Asukoht
Tootekood
Osa number
Toote nimi
Laoseis
Ühiku hind
Switch: 8 x 10/100/1000BaseT(X), 2 x SFP/RJ45 Combo, -10 kuni 70°C, manageeritav L3, DIN
Switch: 16 x 10/100/1000BaseT(X) / 2 x SFP, -40 kuni 70°C, manageeritav, rackitav, 12-48VDC
Uus
Switch: 8 x 10/100/1000Mbps PoE+, 2 x SFP 1G/2.5G, 1 x RJ-45 console, Layer 2/4, -40 kuni 75°C
Uus
Ühenduskaabel M12-RJ45 4 kontakti D-coded 2.0m
Uus
Switch: 14 x 10/100BaseT(X), 4 x 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP port -10 kuni 60°C
Uus
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 100/1000BaseSX, multi mode, SC, 0.5km, -40 kuni 75°C
Uus
Tööstuslik PoE+ injector: 2 x 10/100/1000T w/ 12V Booster, -40 to 75 ºC, kuni 72W, 12-56VDC
Uus
RS-232/422/485 server -10 kuni 60°C
Uus
Tööstuslik konverter: BNC/RJ11 to 4 x 10/100/1000, VDSL2 30a, -40 kuni 75°C
Uus
Tööstuslik konverter, Ethernet - VDSL2, 10/100/1000 30a profiiliga w/G.vectoring, RJ11
Tööstuslik PoE pikendaja/extender/repeater kuni 1km, 1 x 10/100Mbps, 0°– 60° C (Komplekt)
Tööstuslik väline LTE Ruuter: 4G CAT4, 2xLAN, 802.11b/g/n, -40°C-75°C, IP55, POE-IN/OUT
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) PoE+, 2 x 10/100/1000BaseT(x), 2 x SFP, -10 kuni 70°C, Light Layer 3
Tööstuslik Ethernet ruuter: 2x10/100Mbps, 802.11b/g/n, -40°C-75°C, IP30
Tööstuslik RS232 ruuter: 2x10/100Mbps, 1x RS232, 802.11b/g/n, -40°C-75°C, IP30
Switch: 20 x 10/100/1000BaseT(X) / 4 x SFP, -40 kuni 75°C, manageeritav, rackitav, 12-48VDC
Switch: 4 x 10/100/1000/2500Mbps PoE+, 2 x SFP+ 10G, 1 x RJ-45 console, Layer 3
Tööstuslik PoE++ injector: 1 x 100M/1G/2.5G/5GBASE-T, IP30, -40 to 75 ºC, kuni 95W
Switch: 5 x 10/100BaseT(X) , -40 kuni 75°C, DIN-liistule, 7-57 VDC
Tööstuslik PoE+ injector: 4 x 10/100/1000T w/ 12V Booster, -40 to 75 ºC, kuni 240W, 12-54VDC
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) , -40 kuni 75°C, DIN-liistule, 7-57 VDC
Switch: 8 x 10/100BaseT(X) PoE+, -40 kuni 75°, 7-57 VDC või 44-57 VDC PoE out
Ethernet I/O server, 8 x DI, 4 x DOs, 8 x DIO, 2 x port Ethernet switch -40 kuni 75°C
Võrgu manageerimise tarkvara AdderLink Infinity AIM 192´le seadmele
Tööstuslik monitor 12 tolli, puutetundlik
PoE injector: 10/100/1000BaseT(X) Type 3 PPoE, -40° kuni 75°C
Allahinnatud toode
Tööstuslik IEEE 802.11 b/g/n Single Radio Wireless Access Point/Client/Bridge/Repeater, -40 kuni 75°C
Tööstuslik ruuter 802.11b/g/n AP/LTE
Tööstuslik konverter, Ethernet - VDSL2, 10/100/1000Mbps 30a profiiliga
Võrgu manageerimise tarkvara AdderLink Infinity AIM 192´le primaar ja sekundaar seadmetele
Tööstuslik monitor 15 tolli, puutetundlik
GSM/GPRS/UMTS/HSDPA antenn, 4 dBi, 11cm pikk, magnetiga, SMA pistik (M), 2.5m kaabliga
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 40km, SC,-40 kuni 75°C
Tööstuslik LTE - Ethernet IoT Gateway, Mini SIM, 1 x Gigabit, RMS, OpenLinux, korpusega
Võrgu manageerimise tarkvara AdderLink Infinity AIM 288´le seadmele
Tööstuslik monitor 17 tolli, puutetundlik
Paneelantenn: 2.4 GHz, 18 dBi, N-type F
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -40 kuni 75°C
Võrgu manageerimise tarkvara AdderLink Infinity AIM 288´le seadmele ja abi seadmele
Tööstuslik monitor 18.5 tolli, puutetundlik
Paneelantenn: 12dBi, 2.4GHz, välitingimustele, N-type F
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 0 kuni 60°C
Tööstuslik LTE Wifi Ruuter: 2.4GHz, 3xLAN, 802.11b/g/n MIMO, -40°C-75°C, IP30 GLOBAL
Võrgu manageerimise tarkvara AdderLink Infinity AIM 48´le seadmele
Tööstuslik monitor 21.5 tolli, puutetundlik
Ringantenn: 9dBi, 2.4GHz, välitingimustele, N-type F
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -40 kuni 75°C
Tööstuslik LTE Wifi Ruuter: 2.4GHz, 3xEthernet, 802.11b/g/n, I/O, RS232, RS485, GNSS,  -40°C-75°C, IP30, GARANTII: 6 KUUD)

TRI101087

RUT955T033C0

Tööstuslik LTE Wifi Ruuter: 2.4GHz, 3xEthernet, 802.11b/g/n, I/O, RS232, RS485, GNSS, -40°C-75°C, IP30, GARANTII: 6 KUUD)

Tellimuse järgi

Miinimumkogus: 1
Võrgu manageerimise tarkvara AdderLink Infinity AIM 96´le seadmele
Ringantenn: 2.4 GHz, 5 dBi, kaabel 1.5m, magnetiga
Page
lehe kohta

1-50 / 1531 toodet