USB pikendajad

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
USB 3.0 Y-kaabel A (F) - 2 x A (M) 0.5m 31112 USB 3.0 Y-kaabel A (F) - 2 x A (M) 0.5m Laos
Eesti: 5
8.83€  
USB 2.0 hub: 4 porti, 10.0m pikenduskaabel 42630 USB 2.0 hub: 4 porti, 10.0m pikenduskaabel Laos
Eesti: 5
20.83€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 20.0m 42631 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 20.0m Laos
Eesti: 4
25.58€  
USB 2.0 hub: 4 porti, pikenduskaabel 8.0m + 5V 2A toiteplokk 42781 USB 2.0 hub: 4 porti, pikenduskaabel 8.0m + 5V 2A toiteplokk Laos
Eesti: 3
48.67€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 5.0m 42817 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 5.0m Laos
Eesti: 3
20.50€  
USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 5.0m (max lisatava kaabli pikkus on 1.2m) 43155 USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 5.0m (max lisatava kaabli pikkus on 1.2m) Laos
Eesti: 11
25.67€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 5.0m TU2-EX5 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 5.0m Laos
Eesti: 20
Soome:15
13.79€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 12.0m TU2-EX12 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 12.0m Laos
Eesti: 11
Soome:5
19.49€  
USB 1.1 pikendaja üle CAT5e, kuni 40m 93321 USB 1.1 pikendaja üle CAT5e, kuni 40m Laos
Eesti: 3
20.50€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 12.0m 42782 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 12.0m Laos
Eesti: 4
33.67€  
USB 3.0 pikenduskaabel 10.0m (pikendatav kuni 38m) 43157 USB 3.0 pikenduskaabel 10.0m (pikendatav kuni 38m) Laos
Eesti: 2
82.33€  
USB 2.0 pikendaja läbi CAT5e/6 kuni 100m, lisatoitega 42694 USB 2.0 pikendaja läbi CAT5e/6 kuni 100m, lisatoitega Laos
Eesti: 3
86.67€  
USB 2.0 pikendaja läbi CAT5/5e/6, kuni 100m, lisatoitega 69074 USB 2.0 pikendaja läbi CAT5/5e/6, kuni 100m, lisatoitega Laos
Eesti: 4
73.30€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 15.0m 82689 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 15.0m Laos
Eesti: 2
25.90€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 20.0m 82690 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 20.0m Laos
Eesti: 5
34.65€  
USB-C pikenduskaabel 0.5m, must 85532 USB-C pikenduskaabel 0.5m, must Laos
Eesti: 4
8.40€  
USB-C pikenduskaabel 1.0m, must 85533 USB-C pikenduskaabel 1.0m, must Laos
Eesti: 4
9.45€  
USB-C pikenduskaabel 1.5m, must 85534 USB-C pikenduskaabel 1.5m, must Laos
Eesti: 4
10.58€  
USB-C pikenduskaabel 2.0m, must 85542 USB-C pikenduskaabel 2.0m, must Laos
Eesti: 4
11.63€  
USB 2.0 Micro B pikenduskaabel 1.0m 83248 USB 2.0 Micro B pikenduskaabel 1.0m Laos
Eesti: 4
2.17€  
USB 2.0 Micro B pikenduskaabel 0.5m 83567 USB 2.0 Micro B pikenduskaabel 0.5m Laos
Eesti: 5
1.90€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 30.0m
83453 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 30.0m Laos
Eesti: 5
43.33€  
USB 2.0 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 1 port USB Ranger 2201 - EU USB 2.0 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 1 port Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
355.46€  
USB 2.0 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 4 porti USB Ranger 2204 - EU USB 2.0 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 4 porti Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
363.95€  
USB 2.0 pikendaja läbi FO multi mode kaabli kuni 500m, 4 porti USB Ranger 2224 - EU USB 2.0 pikendaja läbi FO multi mode kaabli kuni 500m, 4 porti Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1064.57€  
USB 2.0 pikendaja läbi FO single mode kaabli kuni 10km, 4 porti 00-00265 USB 2.0 pikendaja läbi FO single mode kaabli kuni 10km, 4 porti Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1064.52€  
USB 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 85m, 1 port, ei vaja eraldi toidet 00-00301 USB 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 85m, 1 port, ei vaja eraldi toidet Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
70.83€  
USB hiire ja klaviatuuri pikendaja kuni 300m läbi CAT5e/6 32686 USB hiire ja klaviatuuri pikendaja kuni 300m läbi CAT5e/6 Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
130.83€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 8.0m 42780 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 8.0m Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
27.25€  
USB 2.0 hub: 4 porti, pikenduskaabel 12.0m + 5V 2A toiteplokk 42783 USB 2.0 hub: 4 porti, pikenduskaabel 12.0m + 5V 2A toiteplokk Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
57.17€  
USB pikendaja läbi CAT5e/6 kuni 50m + USB hub: 4 porti 42802 USB pikendaja läbi CAT5e/6 kuni 50m + USB hub: 4 porti Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
101.67€  
USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 10.0m 43156 USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 10.0m Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
45.33€  
USB 1.1 võimenduskomplekt kuni 50.0m 42805 USB 1.1 võimenduskomplekt kuni 50.0m Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
41.08€  
USB 3.0 pikendaja läbi FO multimode kaabli kuni 100m, 2 porti (Duplex LC Connector) USB 3.0 Spectra 3022 USB 3.0 pikendaja läbi FO multimode kaabli kuni 100m, 2 porti (Duplex LC Connector) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
969.35€  
USB 2.0 pikendaja, multimode LC Simplex kuni 200m 42702 USB 2.0 pikendaja, multimode LC Simplex kuni 200m Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
545.00€  
USB 2.0 IP Server, 4 porti, Gigabit LAN 42633 USB 2.0 IP Server, 4 porti, Gigabit LAN Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
85.00€  
USB 3.0 hub: 4 porti, Active 10.0m pikenduskaabel 43159 USB 3.0 hub: 4 porti, Active 10.0m pikenduskaabel Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
111.67€  
USB 2.0 + DVI pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 3 porti EL5353 - EU USB 2.0 + DVI pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 3 porti Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
778.40€  
USB 2.0 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 1 port USB Ranger 2311 - EU USB 2.0 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 1 port Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
338.46€  
USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 20.0m, lisatoitega 83739 USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 20.0m, lisatoitega Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
226.64€  
USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 50.0m, lisatoitega 83740 USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 50.0m, lisatoitega Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
313.09€  
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid

Wentronic 2018

Lindy kataloog 2017