FO meediakonverterid

Filtreeri tooteid
Ostlemise Valikud
Manufacturer
  1. ANTAIRA 89
  2. DeLOCK 6
  3. MOXA 52
  4. TRENDNET 28
Saadavus
  1. Not in stock 159
  2. In stock 24
Page
lehe kohta

1-50 / 183 toodet

Asukoht
Tootekood
Toote nimi
Laoseis
Ühiku hind
Tööstuslik konverter, Ethernet - VDSL2, 10/100/1000Mbps 30a profiiliga
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 100/1000BaseSX, multi mode, SC, 0.5km, -10 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to SFP -40 kuni 75°
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, 0 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 46-57 VDC, -40 kuni 75°C
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 100/1000BaseSX, single mode, SC, 010km, -10 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, Multi Mode, LC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40° kuni
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, LC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, LC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, LC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 100/1000BaseSX, single mode, SC, 010km, -40 kuni 75°C
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to SFP 10 kuni 60°
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 1 isoleeritud toiteplokk 88-300 VDC või 85-264 VAC, -40 kuni
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 40km, SC,-40 kuni 75°C
Konverter: PROFIBUS to fiber, 2xsinglemode, ST connector, 0 to 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, 0 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -40 kuni 75°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, 0 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -40 kuni 75°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 40km, SC, 0 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 80km, SC, 0 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, 80km, SC,-40 kuni 75°C
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, 0 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -40 kuni 75°C
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 1000BaseSX/LX/LHX/ZX, -40 kuni 75°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -10 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -10 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -10 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -10 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, SC, -40 kuni 75°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -10 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, multi mode, ST, -40 kuni 75°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, -10 kuni 60°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, SC, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C
Tööstuslik konverter: 10/100BaseT(X) to 100BaseFX, single mode, ST, 2 x toiteplokk 20-70 VDC, -40 kuni 85°C
Konverter: PROFIBUS to fiber, single-mode, ST connector, 0 to 60°C
Tööstuslik FO konverter: 1 x Gigabit PoE+ <> 1 x 100/1000Mbps SFP Media Converter, IP30, -40 to 75 ºC
16-pesane shassi süsteem FO konverteritele TFC-1**
TFC-1600 lisatoiteplokk 100-240V
Page
lehe kohta

1-50 / 183 toodet