FO jätkukaabel singlemode FC-FC duplex 5.0m
Part nr: FCFC09DYE5/Z
Tootekood: OPTFCFC09DYE5
Tootja: OPTRONICS Technologies
Ühik: tk
Müügipakend: 1
Garantii: 24 kuud
Kaal: 0.10 kg
Saadavus: Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
Mahub pakiautomaati: Jah
Hind ilma km: 8.73€
Lisa ostukorvi
Kogus:
FO jätkukaabel singlemode FC-FC duplex 5.0m
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid