Jätkukaabel SingleMode

Filtreeri tooteid
Ostlemise Valikud
FO konnektor
  1. LC 29
  2. SC 26
  3. SC/APC 47
  4. LC/APC 11
  5. ST 5
Manufacturer
  1. AFLHYPER 104
  2. QOLTEC 2
Saadavus
  1. Not in stock 37
  2. In stock 74
Length (m)
  1. 0.5 7
  2. 1 17
  3. 1.5 5
  4. 2 13
  5. 2.5 2
  6. 3 12
  7. 3.5 1
  8. 4 1
  9. 5 9
  10. 7 3
  11. 7.5 3
  12. 10 11
  13. 15 8
  14. 20 7
  15. 30 5
  16. 50 3
  17. 60 2
  18. 90 1
Värv
  1. Hall 5
  2. Kollane 88
  3. Must 4
  4. Valge 11
Page
lehe kohta

1-50 / 111 toodet

Asukoht
Tootekood
Osa number
Toote nimi
Laoseis
Ühiku hind
FO jätkukaabel singlemode SC/APC-SC/APC, simplex 0.5m, valge
FO jätkukaabel singlemode SC-SC duplex 0.5m
FO jätkukaabel singlemode SC-SC/APC duplex 5.0m

OPTSCASC09DYE5

P9AT2L9EDE-0000-M5

FO jätkukaabel singlemode SC-SC/APC duplex 5.0m

Sortimendist maas

Miinimumkogus: 1
FO jätkukaabel singlemode SC-SC/APC duplex 2.0m
FO jätkukaabel singlemode SC-SC/APC duplex 1.0m
FO jätkukaabel singlemode SC-SC duplex 50.0m
FO jätkukaabel singlemode SC-SC duplex 5.0m
FO jätkukaabel singlemode SC-SC duplex 3.0m
FO jätkukaabel singlemode SC-SC duplex 20.0m
FO jätkukaabel singlemode SC-SC duplex 2.0m
FO jätkukaabel singlemode SC-SC duplex 1.5m
FO jätkukaabel singlemode SC-SC duplex 10.0m
FO jätkukaabel singlemode SC-SC duplex 1.0m
FO jätkukaabel singlemode SC-SC duplex 7.5m
FO jätkukaabel singlemode SC-ST duplex 10.0m
FO jätkukaabel singlemode LC/APC-SC/APC duplex 7.0m
FO jätkukaabel singlemode LC/APC-SC/APC duplex 3.0m
FO jätkukaabel singlemode LC/APC-SC/APC duplex 10.0m
FO jätkukaabel singlemode LC/APC-LC/APC duplex 2.0m
FO jätkukaabel singlemode LC/APC-LC/APC duplex 1.0m
FO jätkukaabel singlemode LC-ST duplex 1.0m
FO jätkukaabel singlemode LC-SC/APC duplex 5.0m
FO jätkukaabel singlemode LC-SC/APC duplex 3.0m
FO jätkukaabel singlemode LC-SC/APC duplex 2.0m
FO jätkukaabel singlemode LC-SC/APC duplex 10.0m
FO jätkukaabel singlemode LC-SC/APC duplex 1.0m
FO jätkukaabel singlemode SC-ST duplex 1.0m

OPTSCST09DYE1/Z

P9AT2L9EDK-0000-M1

FO jätkukaabel singlemode SC-ST duplex 1.0m

Sortimendist maas

Miinimumkogus: 1
FO jätkukaabel singlemode SC-ST duplex 20.0m

OPTSCST09DYE20

P9AT2L9EDK-0000-M20

FO jätkukaabel singlemode SC-ST duplex 20.0m

Sortimendist maas

Miinimumkogus: 1
FO jätkukaabel singlemode LC-SC duplex 50.0m
FO jätkukaabel singlemode SC-SC duplex 15.0m

OPTSCSC09DYE15

P9AT2L9EDD-0000-M15

FO jätkukaabel singlemode SC-SC duplex 15.0m

Sortimendist maas

Miinimumkogus: 1
FO jätkukaabel singlemode LC-SC, duplex 15.0m, CPR B2ca
FO jätkukaabel singlemode LC-LC, duplex 15.0m, CPR B2ca
FO jätkukaabel singlemode LC-LC, duplex 10.0m, CPR B2ca
FO jätkukaabel singlemode LC-SC duplex 3.0m
FO jätkukaabel singlemode SC-SC duplex 2.0m
Kliendikaabel, 90m, SC-APC/SC-APC/1/90, SM, FTMSU, Cca
Kliendikaabel, 60m, SC-APC/SC-APC/1/60, SM, FTMSU, Cca
Kliendikaabel, 30m, SC-APC/SC-APC/1/30, SingleMode, FTMSU, Cca
Kliendikaabel karbiga, 60m, 2xSC/APC, FTMSU, Cca
Kliendikaabel karbiga, 30m, 2xSC/APC, FTMSU, Cca
FO jätkukaabel singlemode SC-ST duplex 3.0m
FO jätkukaabel singlemode SC/APC-SC/APC duplex 7.0m

OPTSCASCA09DYE7

P9AT2L9EEE-0000-M7

FO jätkukaabel singlemode SC/APC-SC/APC duplex 7.0m

Sortimendist maas

Miinimumkogus: 1
FO jätkukaabel singlemode SC/APC-SC/APC duplex 10.0m

OPTSCASCA09DYE10

P9AT2L9EEE-0000-M10

FO jätkukaabel singlemode SC/APC-SC/APC duplex 10.0m

Sortimendist maas

Miinimumkogus: 1
FO jätkukaabel singlemode SC-SC/APC duplex 3.0m

OPTSCASC09DYE3

P9AT2L9EDE-0000-M3

FO jätkukaabel singlemode SC-SC/APC duplex 3.0m

Sortimendist maas

Miinimumkogus: 1
FO jätkukaabel singlemode SC-SC/APC duplex 10.0m

OPTSCASC09DYE10

P9AT2L9EDE-0000-M10

FO jätkukaabel singlemode SC-SC/APC duplex 10.0m

Sortimendist maas

Miinimumkogus: 1
FO jätkukaabel singlemode SC-SC duplex lisa kestaga 31.0m
FO jätkukaabel singlemode SC/APC-SC/APC duplex 5.0m
FO jätkukaabel singlemode SC/APC-SC/APC duplex 3.0m
FO jätkukaabel singlemode SC/APC-SC/APC duplex 20.0m
FO jätkukaabel singlemode SC/APC-SC/APC duplex 2.0m
Page
lehe kohta

1-50 / 111 toodet