FO attenuaator singlemode SC/APC 3dB 1310nm/1550nm
Pilt on illustratiivne
FASCA03K
Part nr: FASCA03K
Tootekood: OPTFASCA03K
Tootja: AFL Hyperscale
Ühik: tk
Müügipakend: 1
Garantii: 24 kuud
Kaal: 0.01 kg
Saadavus: Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
Mahub pakiautomaati: Jah
Hind ilma km: 13.98€
Lisa ostukorvi
Kogus:

Attenuaatorid kasutatakse side süsteemides, et vähendada fotodetektorile käivitatud optilist signaali võimsust.

Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid

Moxa võrguseadmed ja tarvikud

Weller

YE õpinurk