Võrgukaardid

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
Võrgukaart: USB 3.0 - RJ45, 10/100/1000Mbps TU3-ETG Võrgukaart: USB 3.0 - RJ45, 10/100/1000Mbps Laos
Eesti: 47
22.50€  
WiFi võrgukaart: USB, kuni 433Mbps, 5/2.4GHz 802.11n/b/g/ac 12461 WiFi võrgukaart: USB, kuni 433Mbps, 5/2.4GHz 802.11n/b/g/ac Laos
Eesti: 3
22.17€  
Võrgukaart: PCIe x1, 1 x Gigabit RJ45 (Standard + Low Profile) 89357 Võrgukaart: PCIe x1, 1 x Gigabit RJ45 (Standard + Low Profile) Laos
Eesti: 4
15.50€  
WiFi võrgukaart: PCI, 150Mbps, antenniga, Low Profile
TEW-703PIL WiFi võrgukaart: PCI, 150Mbps, antenniga, Low Profile Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 2
17.67€  
Võrgukaart: USB-C - RJ45 10/100/1000Mbps, ASIX, Auto MDI-X, must 62642 Võrgukaart: USB-C - RJ45 10/100/1000Mbps, ASIX, Auto MDI-X, must Laos
Eesti: 9
34.58€  
Võrgukaart: USB 2.0 - RJ11 telefon / Internet / faks modem 80072 Võrgukaart: USB 2.0 - RJ11 telefon / Internet / faks modem Laos
Eesti: 8
37.58€  
Laienduskaart: PCIe x1, 2 x Serial RS-232 ASIX AX99100 89555 Laienduskaart: PCIe x1, 2 x Serial RS-232 ASIX AX99100 Laos
Eesti: 20
27.75€  
Laienduskaart: PCIe x1, 2 x Serial RS-232 ASIX AX99100, Parallel DB25 female 89556 Laienduskaart: PCIe x1, 2 x Serial RS-232 ASIX AX99100, Parallel DB25 female Laos
Eesti: 6
31.50€  
Võrgukaart: USB 2.0 - RJ45, 10/100Mbps TU2-ET100 Võrgukaart: USB 2.0 - RJ45, 10/100Mbps Laos
Eesti: 199
14.25€  
Võrgukaart: PCIe x1, 2 x Gigabit RJ45 (Standard + Low Profile) 89358 Võrgukaart: PCIe x1, 2 x Gigabit RJ45 (Standard + Low Profile) Laos
Eesti: 1
49.83€  
Võrgukaart: USB-C - RJ45 1Gb + toide 0.11m, valge 43284 Võrgukaart: USB-C - RJ45 1Gb + toide 0.11m, valge Laos
Eesti: 2
37.50€  
WiFi võrgukaart: USB, kuni 433Mbps, 2.4/5GHz 802.11ac/a/n/b/g, vahetatava antenniga 12462 WiFi võrgukaart: USB, kuni 433Mbps, 2.4/5GHz 802.11ac/a/n/b/g, vahetatava antenniga Laos
Eesti: 2
25.17€  
Võrgukaart: PCIe, 1000-Base SFP moodulite tugi TEG-ECSFP Võrgukaart: PCIe, 1000-Base SFP moodulite tugi Laos
Eesti: 1
127.50€  
WiFi võrgukaart: USB, 150Mbps, bluetooth 4.0, micro, Win8.1/10 ja Raspberry-ga ühilduv TBW-108UB WiFi võrgukaart: USB, 150Mbps, bluetooth 4.0, micro, Win8.1/10 ja Raspberry-ga ühilduv Laos
Eesti: 21
14.17€  
WiFi võrgukaart: USB, 867Mbps AC, 300Mbps N, micro, Win8.1/10 ja Raspberry-ga ühilduv TEW-808UBM WiFi võrgukaart: USB, 867Mbps AC, 300Mbps N, micro, Win8.1/10 ja Raspberry-ga ühilduv Laos
Eesti: 31
25.50€  
Võrgukaart: USB-C - RJ45 10/100/1000Mbps, valge TUC-ETG Võrgukaart: USB-C - RJ45 10/100/1000Mbps, valge Laos
Eesti: 6
24.00€  
Võrgukaart: USB-C - 10/100/1000Mbps 66255 Võrgukaart: USB-C - 10/100/1000Mbps Laos
Eesti: 3
28.58€  
Võrgukaart: USB-C - RJ45 2.5GBASE-T, sobib ka Mac´ile, must TUC-ET2G Võrgukaart: USB-C - RJ45 2.5GBASE-T, sobib ka Mac´ile, must Laos
Eesti: 5
63.00€  
WiFi võrgukaart: USB, kuni 150Mbps, 2.4GHz 802.11n/b/g 88524 WiFi võrgukaart: USB, kuni 150Mbps, 2.4GHz 802.11n/b/g Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
18.00€  
Võrgukaart: PCIe, 10/100/1000Mbps (+ Low Profile ka kaasas) 51192 Võrgukaart: PCIe, 10/100/1000Mbps (+ Low Profile ka kaasas) Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
23.08€  
Võrgukaart: USB 3.0, 10/100/1000Mbps +  3xUSB 3.0 HUB TU3-ETGH3 Võrgukaart: USB 3.0, 10/100/1000Mbps + 3xUSB 3.0 HUB Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
24.75€  
Võrgukaart: PCIe x4,  SFP+ pesa (10-Gigabit Ethernet) standard + low profile 89475 Võrgukaart: PCIe x4, SFP+ pesa (10-Gigabit Ethernet) standard + low profile Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
234.50€  
Võrgukaart: PCIe x1, 1 x 10 Gigabit RJ45 (Standard + Low Profile) 89587 Võrgukaart: PCIe x1, 1 x 10 Gigabit RJ45 (Standard + Low Profile) Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
186.75€  
Võrgukaart: PCIe x1, 4 x Gigabit LAN PoE+ RJ45 65W 89559 Võrgukaart: PCIe x1, 4 x Gigabit LAN PoE+ RJ45 65W Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
403.34€  
Võrgukaart: PCIe x1, 2 x Gigabit LAN PoE+ RJ45 30W 89560 Võrgukaart: PCIe x1, 2 x Gigabit LAN PoE+ RJ45 30W Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
256.67€  
Võrgukaart: USB 3.1 Hub + Gigabit Ethernet Adapter 43249 Võrgukaart: USB 3.1 Hub + Gigabit Ethernet Adapter Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
32.50€  
Võrgukaart: USB 2.0 Micro B, 10/100Mbps 42948 Võrgukaart: USB 2.0 Micro B, 10/100Mbps Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
22.25€  
Võrgukaart: PCIe x1, 1 x Gigabit LAN PoE+ RJ45 30W 89594 Võrgukaart: PCIe x1, 1 x Gigabit LAN PoE+ RJ45 30W Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
174.50€  
Koaksiaalvõrgu adapter: 1x HomePNA, 1x TV coaxial, 2x RJ-45 Fast Ethernet TPA-311 Koaksiaalvõrgu adapter: 1x HomePNA, 1x TV coaxial, 2x RJ-45 Fast Ethernet Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
61.50€  
USB 3.0 adapter - 2 x Gigabit RJ45 62583 USB 3.0 adapter - 2 x Gigabit RJ45 Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
51.42€  
Võrgukaart: USB-C - 2xRJ45, 10/100/1000Mbps, võimalik ühendada kahte võrku korraga, toetab Mac´i 63927 Võrgukaart: USB-C - 2xRJ45, 10/100/1000Mbps, võimalik ühendada kahte võrku korraga, toetab Mac´i Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
76.92€  
USB 3.0 adapter - 4 x Gigabit RJ45 62966 USB 3.0 adapter - 4 x Gigabit RJ45 Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
87.25€  
Võrgukaart: USB-C - RJ45 2.5Gb , must
43282 Võrgukaart: USB-C - RJ45 2.5Gb , must Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
46.67€  
Võrgukaart: PCIe x4, 10-Gigabit Ethernet, RJ45 (Standard + Low Profile) 89456 Võrgukaart: PCIe x4, 10-Gigabit Ethernet, RJ45 (Standard + Low Profile) Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
249.17€  
Võrgukaart: PCIe x4, 2 x Gigabit SFP - Intel 82580DB (Standard + Low Profile) 89376 Võrgukaart: PCIe x4, 2 x Gigabit SFP - Intel 82580DB (Standard + Low Profile) Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
192.14€  
Võrgukaart: PCIe, 100Base-FX Multi Mode SC TE100-ECFX Võrgukaart: PCIe, 100Base-FX Multi Mode SC Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
90.00€  
Võrgukaart: PCIe Low Profile, 100Base-FX Multi Mode SC TE100-ECFXL Võrgukaart: PCIe Low Profile, 100Base-FX Multi Mode SC Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
90.00€  
Võrgukaart: USB 3.1 A, 10/100/1000Mbps, Windows ja Mac ja Linux tugi 43188 Võrgukaart: USB 3.1 A, 10/100/1000Mbps, Windows ja Mac ja Linux tugi Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
27.42€  
Võrgukaart: PCIe x1, 1 x  10 Gigabit LAN NBASE-T RJ45 (Standard + Low Profile) 89654 Võrgukaart: PCIe x1, 1 x 10 Gigabit LAN NBASE-T RJ45 (Standard + Low Profile) Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
205.99€  
USB 2.0 Gigabit Ethernet adapter, 4 porti UTE-404K USB 2.0 Gigabit Ethernet adapter, 4 porti Tellimisel
Tarneaeg 10
tööpäeva
150.00€  
Võrgukaart: PCIe, 1x 10Gbps LAN , 802.1Q VLAN Tagging, toetab windowsi ja linuxit TEG-10GECTX Võrgukaart: PCIe, 1x 10Gbps LAN , 802.1Q VLAN Tagging, toetab windowsi ja linuxit Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
157.50€  
Võrgukaart: PCIe, 10Gbps SFP+ moodulite tugi TEG-10GECSFP Võrgukaart: PCIe, 10Gbps SFP+ moodulite tugi Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
150.00€  
Võrgukaart: PCIe x1, 1000-Base SFP pesa, standard + low profile (intel i210 kiibistik) 89481 Võrgukaart: PCIe x1, 1000-Base SFP pesa, standard + low profile (intel i210 kiibistik) Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
148.50€  
WiFi võrgukaart: USB, kuni 867Mbps, 5/2.4GHz 802.11n/b/g/ac 12463 WiFi võrgukaart: USB, kuni 867Mbps, 5/2.4GHz 802.11n/b/g/ac Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
33.25€  
WiFi võrgukaart: USB 3.0, kuni 867Mbps, 5/2.4GHz 802.11n/b/g/ac 12502 WiFi võrgukaart: USB 3.0, kuni 867Mbps, 5/2.4GHz 802.11n/b/g/ac Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
33.58€  
Võrgukaart: PCIe, 2.5GBASE-T, low-profile komplektis TEG-25GECTX Võrgukaart: PCIe, 2.5GBASE-T, low-profile komplektis Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
57.00€  
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid

Wentronic 2018

Moxa võrguseadmed ja tarvikud

Weller

YE õpinurk