Arvutivõrgu seadmed

Kampaaniatooted
  • WiFi võrgukaart: USB, AC600, 433Mbps, 2...
    WiFi võrgukaart: USB, AC600, 433Mbps, 2...
    23.88€
  • WiFi võrgukaart: USB 3.0, AC1200 867Mbp...
    WiFi võrgukaart: USB 3.0, AC1200 867Mbp...
    33.16€
  • Wifi ruuter: LAN / WAN 10/100Mbps, 300Mb...
    Wifi ruuter: LAN / WAN 10/100Mbps, 300Mb...
    35.00€
  • 3G WiFi Ruuter: Vajalik USB modem, 150Mb...
    3G WiFi Ruuter: Vajalik USB modem, 150Mb...
    29.00€
  • IP kaamera: öö / päev (öösel kuni 3...
    IP kaamera: öö / päev (öösel kuni 3...
    126.67€
  • WiFi Access Point: AP, AC 433Mbps (802.1...
    WiFi Access Point: AP, AC 433Mbps (802.1...
    27.00€
  • IP kaamerate videosalvesti: 4x10/100 PoE...
    IP kaamerate videosalvesti: 4x10/100 PoE...
    114.00€
  • WiFi Access Point : 1x10/100/1000 PoE, N...
    WiFi Access Point : 1x10/100/1000 PoE, N...
    57.19€
  • Mini-GBIC (SFP+) Single-Mode LC (1310nm)...
    Mini-GBIC (SFP+) Single-Mode LC (1310nm)...
    153.52€
  • IP kaamera: öö / päev (öösel kuni 3...
    IP kaamera: öö / päev (öösel kuni 3...
    124.17€
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid

Lindy kataloog 2017