Arvutivõrk

Filtreeri tooteid
Ostlemise Valikud
CPR
  1. B2ca 3
  2. Cca 7
  3. Dca 12
  4. Eca 9
  5. Fca 8
Kaablivarjestus
  1. UTP 491
  2. FTP 72
  3. U/FTP 7
  4. F/UTP 22
  5. F/FTP 16
  6. S/FTP 574
  7. U/UTP 22
  8. sf/utp 5
CAT Kaablid
  1. Cat5e 14
  2. Cat6 17
  3. Cat6a 11
  4. Cat7 10
  5. Cat8 4
FO konnektor
  1. LC 113
  2. SC 51
  3. MPO 95
  4. SC/APC 47
  5. LC/APC 24
  6. ST 40
  7. MPO/APC 14
Sobib kasutamiseks väljas
  1. Kasutamiseks sees 37
  2. Kasutamiseks väljas 17
  3. Mõlemad 2
USB konnektor
  1. USB 3.0 A 1
  2. USB Type-C 1
Kategooria
Manufacturer
  1. 3M 1
  2. ADDER 156
  3. AFLHYPER 336
  4. ANTAIRA 109
  5. BERKER 9
  6. BKT Elektronik 347
  7. COMMSCOPE 139
  8. DeLOCK 767
  9. DELTACO 1
  10. EDGE 97
  11. ELEMATIC 6
  12. ENCITECH 1
  13. FLUKE NETWORKS 23
  14. FUJIKURA 5
  15. GOOBAY 980
  16. IDEAL 5
  17. JONARD 20
  18. LINDY 167
  19. MOXA 73
  20. NETRACK 8
  21. NINIGI 3
  22. PLANET 54
  23. QOLTEC 7
  24. QuWireless 29
  25. RITTAL 138
  26. SEIKOH GIKEN 8
  27. TELEGARTNE 79
  28. TELTONIKA 59
  29. TRENDNET 193
  30. TYCO 2
  31. VIAVI 25
  32. WAGO 7
  33. WURTH 2
Saadavus
  1. Not in stock 2657
  2. In stock 1321
Length (m)
  1. 0.15 13
  2. 0.25 84
  3. 0.3 1
  4. 0.5 137
  5. 1 166
  6. 1.5 84
  7. 2 160
  8. 2.5 2
  9. 3 148
  10. 3.5 1
  11. 4 2
  12. 5 135
  13. 7 14
  14. 7.5 80
  15. 8 1
  16. 10 123
  17. 13 1
  18. 15 88
  19. 16 1
  20. 20 73
  21. 25 26
  22. 30 42
  23. 35 9
  24. 40 12
  25. 45 7
  26. 50 33
  27. 60 4
  28. 70 1
  29. 75 1
  30. 80 1
  31. 90 3
  32. 100 1
  33. 150 1
  34. 200 1
Värv
  1. Hall 236
  2. Kollane 221
  3. Lilla 62
  4. Must 234
  5. Oranž 66
  6. Punane 97
  7. Roheline 96
  8. Roosa 92
  9. Sinine 113
  10. Valge 187
  11. Läbipaistev 5
  12. Helesinine 101
  13. Tumepruun 8
  14. helepruun 6
Page
lehe kohta

1-50 / 3978 toodet

Asukoht
Tootekood
Osa number
Toote nimi
Laoseis
Ühiku hind
Uus
Tööstuslik konverter: 10/100/1000BaseT(X) to 100/1000BaseSX, single mode, SC, 10km, -40 kuni 75°C
Uus
IP kaamera: 4MP 2688 x 1512@25fps H.265, DWDR , IP67, PoE, Onvif
Uus
IP kaamera: 4MP 2688 x 1512@25fps H.265, DWDR , IP67, PoE, Onvif, kuppel
Uus
Võrgukaart: USB-C - RJ45 1Gb + toide USB C (F) 0.11m, must
Uus
Teltonika RMS manageerimis litsents - 3 aastat
Uus
Võrgukaabel Cat8.1 F/FTP 0.3m, Slim,  sinine
Uus
Võrgukaabel Cat8.1 F/FTP 0.5m, Slim,  sinine
Uus
Võrgukaabel Cat8.1 F/FTP 1.0m, Slim,  sinine
Uus
Võrgukaabel Cat8.1 F/FTP 2.0m, Slim,  sinine
Uus
Võrgukaabel Cat8.1 F/FTP 3.0m, Slim,  sinine
Uus
Võrgukaabel Cat8.1 F/FTP 5.0m, Slim,  sinine
Uus
Võrgukaabel Cat8.1 F/FTP 0.25m, Slim Pro, must
Uus
Võrgukaabel Cat8.1 F/FTP 0.5m, Slim Pro, must
Uus
Võrgukaabel Cat8.1 F/FTP 1.0m, Slim Pro, must
Uus
Võrgukaabel Cat8.1 F/FTP 2.0m, Slim Pro, must
Uus
Võrgukaabel Cat8.1 F/FTP 3.0m, Slim Pro, must
Uus
Võrgukaabel Cat8.1 F/FTP 5.0m, Slim Pro, must
Seinakarp modularpesaga 1x RJ45 Cat6 varjestatud
Seinakarp modularpesaga 2x RJ45 Cat6 varjestatud
Modularpistik RJ12, 6/6 kontaktiga, ümarkaablile
Paneel RJ45 Cat6 24 port varjestamata
Suundantenn: 5G/4G LTE, MIMO, 2x2, välitingimustele, 2xSMA, 5.0m
Võrgukaabel Cat6a UTP 0.5m, valge, lapik, CU
Võrgukaabel Cat6a UTP 3.0m, valge, lapik, CU
Võrgukaabel Cat6a UTP 5.0m, valge, lapik, CU
Võrgukaabel Cat6a UTP 7.0m, valge, lapik, CU
Võrgukaabel Cat6a UTP 10.0m, valge, lapik, CU
Võrgukaabel Cat6a UTP 15.0m, valge, lapik, CU
Võrgukaabel Cat6a UTP 20.0m, valge, lapik, CU
Tüüp-D moodul - USB-A 2.0 F - F 90° nurgaga
Tüüp-D moodul - USB-A 3.0 F - F 90° nurgaga
Tüüp-D moodul - RJ45 F - F kruvidega must
Tüüp-D moodul - RJ12 F - F kruvidega must
Tüüp-D moodul - USB-A 3.0 F - F kruvidega
Tüüp-D moodul - HDMI F - F 8K@60Hz kruvidega
Tüüp-D moodul - USB-A 2.0 - USB-B 2.0 F - F kruvidega
Tüüp-D moodul - 3.5mm 3pin M - F kaabliga 0.2m must
Tüüp-D moodul - RCA M - F kaabliga 0.2m must
Võrgukaart: PCIe x1, 1 x Gigabit RJ45 (Standard + Low Profile) RTL8111
Ühendusmoodul Cat5e 2xRJ45 (F), crossover
Ühendusmoodul Cat5e RJ45(M) - RJ45(F), crossover
Võrgukaabel Cat6 UTP 20.0m, valge, CU, Slim
IP kaamera: 5MP 2688 x 1520@20fps H.264+, WDR , IP66, Micro SD, PoE, Kuppel
IP kaamerate videosalvesti: 8x10/100 PoE, kuni 12TB HDD, 4K,HDMI, VGA, 2xUSB, ONVIF ühilduv, 56W
Tööstuslik Ethernet ruuter: 2x10/100Mbps, 802.11b/g/n, -40°C-75°C, IP30
Tööstuslik RS232 ruuter: 2x10/100Mbps, 1x RS232, 802.11b/g/n, -40°C-75°C, IP30
FO adapter singlemode LC duplex metallist
Keerdpaarkaabel Cat7 S/FTP ühekiuline PiMF 23/1AWG, Dca, CU, oranž, 100m/rull
Ringantenn: 3.5 dBi LPWAN 890-960MHz, välitingimustele, N
Ringantenn: 4-6 dBi, LTE, 698-2700 MHz, sise-ja välitingimustele, N
Page
lehe kohta

1-50 / 3978 toodet