USB pikendajad

Pilt Part nr Toote nimi Laoseis Kogus Hind ilma km Lisa ostukorvi
USB 2.0 Micro B pikenduskaabel 1.0m 83248 USB 2.0 Micro B pikenduskaabel 1.0m Laos
Eesti: 13
2.58€  
USB 2.0 Micro B pikenduskaabel 0.5m 83567 USB 2.0 Micro B pikenduskaabel 0.5m Laos
Eesti: 18
2.33€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 15.0m 82689 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 15.0m Laos
Eesti: 7
31.25€  
USB 2.0 pikendaja läbi CAT5/5e/6, kuni 100m, lisatoitega 69074 USB 2.0 pikendaja läbi CAT5/5e/6, kuni 100m, lisatoitega Laos
Eesti: 6
98.42€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 20.0m 82690 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 20.0m Laos
Eesti: 4
41.83€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 30.0m 83453 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 30.0m Laos
Eesti: 5
52.00€  
USB 2.0 hub: 4 porti, 10.0m pikenduskaabel 42630 USB 2.0 hub: 4 porti, 10.0m pikenduskaabel Laos
Eesti: 3
20.17€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 20.0m, Active (kuni 2 kaablit võib kokku panna) 42631 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 20.0m, Active (kuni 2 kaablit võib kokku panna) Laos
Eesti: 4
26.58€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 10.0m 82446 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 10.0m Laos
Eesti: 21
16.00€  
USB 3.0 pikenduskaabel 10.0m (pikendatav kuni 38m) 43157 USB 3.0 pikenduskaabel 10.0m (pikendatav kuni 38m) Laos
Eesti: 3
84.75€  
USB 1.1 pikendaja üle CAT5e, kuni 40m 93321 USB 1.1 pikendaja üle CAT5e, kuni 40m Laos
Eesti: 2
26.42€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 8.0m, (Active Pro kuni 60m) 42780 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 8.0m, (Active Pro kuni 60m) Laos
Eesti: 6
28.25€  
USB 2.0 hub: 4 porti, pikenduskaabel 8.0m + 5V 2A toiteplokk (Active Pro kuni 60m) 42781 USB 2.0 hub: 4 porti, pikenduskaabel 8.0m + 5V 2A toiteplokk (Active Pro kuni 60m) Laos
Eesti: 3
50.08€  
USB-C pikenduskaabel 0.5m, USB 3.1 5Gbps, 3A, must 85532 USB-C pikenduskaabel 0.5m, USB 3.1 5Gbps, 3A, must Laos
Eesti: 5
10.17€  
USB-C pikenduskaabel 1.0m, USB 3.1 5Gbps, 3A, must 85533 USB-C pikenduskaabel 1.0m, USB 3.1 5Gbps, 3A, must Laos
Eesti: 4
11.42€  
USB-C pikenduskaabel 1.5m, USB 3.1 5Gbps, 3A, must 85534 USB-C pikenduskaabel 1.5m, USB 3.1 5Gbps, 3A, must Laos
Eesti: 6
12.75€  
USB-C pikenduskaabel 2.0m, USB 3.1 5Gbps, 3A, must 85542 USB-C pikenduskaabel 2.0m, USB 3.1 5Gbps, 3A, must Laos
Eesti: 12
14.00€  
USB-C pikenduskaabel C-A 5.0m, USB 3.1 5Gbps, 2A, DC väljundiga, must 43270 USB-C pikenduskaabel C-A 5.0m, USB 3.1 5Gbps, 2A, DC väljundiga, must Laos
Eesti: 2
25.83€  
USB-C pikenduskaabel 5.0m,  USB 3.1 5Gbps, 2A, DC väljundiga, must 43271 USB-C pikenduskaabel 5.0m, USB 3.1 5Gbps, 2A, DC väljundiga, must Laos
Eesti: 3
24.17€  
USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 5.0m, Active kuni 5Gbs (max lisatava kaabli pikkus on 1.2m) 43155 USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 5.0m, Active kuni 5Gbs (max lisatava kaabli pikkus on 1.2m) Laos
Eesti: 6
25.67€  
USB 3.0 Y-kaabel A (F) - 2 x A (M) 0.5m
31112 USB 3.0 Y-kaabel A (F) - 2 x A (M) 0.5m Laos
Juurde tellida ei saa!

Eesti: 5
7.92€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 12.0m, (Active Pro kuni 60m) 42782 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 12.0m, (Active Pro kuni 60m) Laos
Eesti: 4
35.00€  
USB 2.0 pikendaja läbi CAT5e/6 kuni 100m, lisatoitega 42694 USB 2.0 pikendaja läbi CAT5e/6 kuni 100m, lisatoitega Laos
Eesti: 2
100.00€  
USB 2.0 IP Server, 4 porti, Gigabit LAN 42633 USB 2.0 IP Server, 4 porti, Gigabit LAN Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
86.50€  
USB 3.0 pikendaja läbi FO multimode kaabli kuni 100m, 2 porti (Duplex LC Connector) USB 3.0 Spectra 3022 USB 3.0 pikendaja läbi FO multimode kaabli kuni 100m, 2 porti (Duplex LC Connector) Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
969.35€  
USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 20.0m, lisatoitega 83739 USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 20.0m, lisatoitega Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
226.67€  
USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 50.0m, lisatoitega 83740 USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 50.0m, lisatoitega Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
313.08€  
USB 3.1 pikendaja läbi CAT.6A kaabli kuni 100m, 4 porti USB Raven 3104 - EU USB 3.1 pikendaja läbi CAT.6A kaabli kuni 100m, 4 porti Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1017.50€  
USB 3.0 Switch 4 Port 43144 USB 3.0 Switch 4 Port Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
60.50€  
USB 2.0 + DVI pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 3 porti EL5353 - EU USB 2.0 + DVI pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 3 porti Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
778.40€  
USB 2.0 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 1 port USB Ranger 2311 - EU USB 2.0 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 1 port Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
338.46€  
USB 2.0 hub: 4 porti, pikenduskaabel 12.0m + 5V 2A toiteplokk 42783 USB 2.0 hub: 4 porti, pikenduskaabel 12.0m + 5V 2A toiteplokk Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
52.42€  
USB hiire ja klaviatuuri pikendaja kuni 300m läbi CAT5e/6 32686 USB hiire ja klaviatuuri pikendaja kuni 300m läbi CAT5e/6 Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
139.17€  
USB 2.0 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 1 port USB Ranger 2201 - EU USB 2.0 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 1 port Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
355.46€  
USB 2.0 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 4 porti USB Ranger 2204 - EU USB 2.0 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 100m, 4 porti Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
363.95€  
USB 2.0 pikendaja läbi FO multi mode kaabli kuni 500m, 4 porti USB Ranger 2224 - EU USB 2.0 pikendaja läbi FO multi mode kaabli kuni 500m, 4 porti Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1064.57€  
USB 2.0 pikendaja läbi FO single mode kaabli kuni 10km, 4 porti 00-00265 USB 2.0 pikendaja läbi FO single mode kaabli kuni 10km, 4 porti Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1064.52€  
USB 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 85m, 1 port, ei vaja eraldi toidet 00-00301 USB 1.1 pikendaja läbi CATx kaabli kuni 85m, 1 port, ei vaja eraldi toidet Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
87.69€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 5.0m, Active Slim (kuni 5 kaablit võib kokku panna) 42817 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 5.0m, Active Slim (kuni 5 kaablit võib kokku panna) Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
15.25€  
USB-C pikenduskaabel C-A 5.0m, USB 3.1 5Gbps, 2A, DC väljundiga, must 85391 USB-C pikenduskaabel C-A 5.0m, USB 3.1 5Gbps, 2A, DC väljundiga, must Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
34.75€  
USB-C pikenduskaabel 5.0m, USB 3.1 5Gbps, 2A, DC väljundiga, must 85392 USB-C pikenduskaabel 5.0m, USB 3.1 5Gbps, 2A, DC väljundiga, must Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
36.33€  
USB 2.0 pikendaja 4porti läbi Cat5e/6 kuni 50.0m, rackitav 42681 USB 2.0 pikendaja 4porti läbi Cat5e/6 kuni 50.0m, rackitav Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
120.83€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 30.0m, (Active Pro kuni 60m)
42923 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 30.0m, (Active Pro kuni 60m) Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
90.83€  
USB 2.0 pikenduskaabel nurgaga Easy-USB 3.0m 83549 USB 2.0 pikenduskaabel nurgaga Easy-USB 3.0m Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
6.00€  
USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 10.0m, Active, kuni 5Gbs (kuni 2 kaablit võib kokku panna) 43156 USB 3.0 pikenduskaabel (võimendiga) 10.0m, Active, kuni 5Gbs (kuni 2 kaablit võib kokku panna) Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
48.25€  
USB 3.0 hub: 4 porti, Active 10.0m pikenduskaabel 43159 USB 3.0 hub: 4 porti, Active 10.0m pikenduskaabel Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
111.00€  
USB 1.1 võimenduskomplekt kuni 50.0m 42805 USB 1.1 võimenduskomplekt kuni 50.0m Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
40.33€  
USB 2.0 pikendaja, multimode LC Simplex kuni 200m 42702 USB 2.0 pikendaja, multimode LC Simplex kuni 200m Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
499.75€  
USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 5.0m 82308 USB 2.0 pikenduskaabel (võimendiga) 5.0m Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
10.25€  
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid

Wentronic 2018

Moxa võrguseadmed ja tarvikud

Weller

YE õpinurk