Uued tooted

Pliiakud
Elektroonika » Akud ja Patareid » Pliiakud
Pliiaku 12V 7.2 AH (151/65/100mm) lai klemm
Pliiaku 12V 7.2 AH (151/65/100mm) lai klemm Laos
Eesti: 30
11.58€
 
Pliiaku 12V 4Ah 90x70x106mm
Pliiaku 12V 4Ah 90x70x106mm Tellimisel 30.30€  
Varuosad
Töövahendid » Jootmine » Varuosad
Küttekeha koos kinnitushülsiga WSP80
Küttekeha koos kinnitushülsiga WSP80 Laos
Eesti: 1
109.00€  
Butaangaasid
Töövahendid » Jootmine » Butaangaasid
RB-TS PYROPEN REFILL CAN 75ML
RB-TS PYROPEN REFILL CAN 75ML Laos
Eesti: 12
6.00€  
Arvutivõrgu pesad
IT & Multimeedia » Arvutivõrk » Arvutivõrgu materjal » Arvutivõrgu pesad
Jätkupesa RJ45 Cat5e varjestamata, 100 MHz, tööriistavaba
Jätkupesa RJ45 Cat5e varjestamata, 100 MHz, tööriistavaba Laos
Eesti: 50
2.00€  
Powerline
IT & Multimeedia » Arvutivõrk » Arvutivõrgu seadmed » Powerline
Powerline adapter 1Gbit port, 2tk, valge
Powerline adapter 1Gbit port, 2tk, valge Laos
Eesti: 1
59.00€  
FO jätkumuhvid
IT & Multimeedia » Arvutivõrk » Fiiberoptika materjal » FO jätkumuhvid
Kaablikinnitus FIST/TENIO muhvile, 7mm
Kaablikinnitus FIST/TENIO muhvile, 7mm Laos
Eesti: 10
3.08€  
LED lambid
Elektroonika » Valgustus » LED lambid
LED küünlad, komplektis 4 küünalt, punane
LED küünlad, komplektis 4 küünalt, punane Laos
Eesti: 12
16.66€  
Arvutivõrgu kaablid
IT & Multimeedia » Arvutivõrk » Arvutivõrgu materjal » Arvutivõrgu kaablid
Keerdpaarkaabel Cat5e UTP 4x2x0,5 ühekiuline välitingimustele must 500m
Keerdpaarkaabel Cat5e UTP 4x2x0,5 ühekiuline välitingimustele must 500m Laos
Eesti: 6500
0.49€  
Keerdpaarkaabel Cat7 S/FTP 4x2x0,5 ühekiuline 23AWG LSZH Cca valge 305m/rull
Keerdpaarkaabel Cat7 S/FTP 4x2x0,5 ühekiuline 23AWG LSZH Cca valge 305m/rull Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
1.25€  
TV Seina- ja laekinnitused
IT & Multimeedia » Audio / Video » Kinnitused projektoritele ja ekraanidele » TV Seina- ja laekinnitused
TV seinakinnitus liikumatu Pro FIXED (L), 37"-70" kuni 50kg must
TV seinakinnitus liikumatu Pro FIXED (L), 37"-70" kuni 50kg must Laos
Eesti: 3
24.99€  

Kaablispiraal 20...120mm, must 25m/pk
Kaablispiraal 20...120mm, must 25m/pk Laos
Eesti: 4
Soome : 18
23.00€
 
Konverterid
IT & Multimeedia » Audio / Video » Konverterid
Bluetooth audio vastuvõtja/saatja , TosLink, 3.5mm jack
Bluetooth audio vastuvõtja/saatja , TosLink, 3.5mm jack Laos
Eesti: 2
52.00€  
Ruuterid
IT & Multimeedia » Arvutivõrk » Arvutivõrgu seadmed » Ruuterid
Tööstuslik LTE Ruuter, 4 x Gigabit, 2 SIM´i, 2.4GHz + 5GHz WLAN, RMS, VPN (SECONDHAND, GARANTII: 6 KUUD)
Tööstuslik LTE Ruuter, 4 x Gigabit, 2 SIM´i, 2.4GHz + 5GHz WLAN, RMS, VPN (SECONDHAND, GARANTII: 6 KUUD) Laos
Eesti: 2
237.42€  
Akulaadijad (Li-ion)
Elektroonika » Akud ja Patareid » Akulaadijad » Akulaadijad (Li-ion)
USB laadija 2-kohaline Li-Ion akudele, Xtar VC2
USB laadija 2-kohaline Li-Ion akudele, Xtar VC2 Laos
Eesti: 3
16.54€  
USB switchid / hubid
IT & Multimeedia » Arvutitarvikud » USB ja FireWire » USB switchid / hubid
USB 2.0 splitter, 4 porti + toiteplokk
USB 2.0 splitter, 4 porti + toiteplokk Laos
Eesti: 5
18.58€  
FO pigtail
IT & Multimeedia » Arvutivõrk » Fiiberoptika materjal » FO pigtail
FO pigtail singlemode LC G.652D 2.0m, kollane
FO pigtail singlemode LC G.652D 2.0m, kollane Laos
Eesti: 1290
1.28€  
Hoolduskeemia
IT & Multimeedia » Arvutitarvikud » Hoolduskeemia
3M Novec 8200 Engineered Fluid 4 gallon  20kg 3M Novec 8200 Engineered Fluid 4 gallon 20kg Tellimisel 1625.00€  
Kõlarid ja kõrvaklapid
IT & Multimeedia » Audio / Video » Kõlarid ja kõrvaklapid
Kõrvaklapid BNX-60 Replacement Earpads
Kõrvaklapid BNX-60 Replacement Earpads Tellimisel
Tarneaeg 5-7
tööpäeva
8.60€  
Stereo 2.0 arvutikõlarid, 3.5mm, USB toitega
Stereo 2.0 arvutikõlarid, 3.5mm, USB toitega Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
25.00€  
Stereo 2.0 mini arvutikõlarid, 3.5mm, USB toitega
Stereo 2.0 mini arvutikõlarid, 3.5mm, USB toitega Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
18.83€  
CAT6 võrgukaablid
IT & Multimeedia » Arvutivõrk » Arvutivõrgu materjal » Võrgukaablid » CAT6 võrgukaablid
Võrgukaabel Cat6 UTP 0.15m, valge, CU, Slim
Võrgukaabel Cat6 UTP 0.15m, valge, CU, Slim Tellimisel
Tarneaeg 5 - 15
tööpäeva
1.08€  
Võrgukaabel Cat6 UTP 0.25m, valge, CU, Slim
Võrgukaabel Cat6 UTP 0.25m, valge, CU, Slim Tellimisel
Tarneaeg 5 - 7
tööpäeva
1.35€  
Võrgukaabel Cat6 UTP 0.5m, valge, CU, Slim
Võrgukaabel Cat6 UTP 0.5m, valge, CU, Slim Tellimisel
Tarneaeg 5 - 7
tööpäeva
1.86€  
Võrgukaabel Cat6 UTP 1.0m, valge, CU, Slim
Võrgukaabel Cat6 UTP 1.0m, valge, CU, Slim Tellimisel
Tarneaeg 5 - 7
tööpäeva
2.22€  
Võrgukaabel Cat6 UTP 2.0m, valge, CU, Slim
Võrgukaabel Cat6 UTP 2.0m, valge, CU, Slim Tellimisel
Tarneaeg 5 - 7
tööpäeva
2.84€  
Võrgukaabel Cat6 UTP 3.0m, valge, CU, Slim
Võrgukaabel Cat6 UTP 3.0m, valge, CU, Slim Tellimisel
Tarneaeg 5 - 7
tööpäeva
3.27€  
Võrgukaabel Cat6 UTP 5.0m, valge, CU, Slim
Võrgukaabel Cat6 UTP 5.0m, valge, CU, Slim Tellimisel
Tarneaeg 5 - 7
tööpäeva
4.65€  
Võrgukaabel Cat6 UTP 7.5m, valge, CU, Slim
Võrgukaabel Cat6 UTP 7.5m, valge, CU, Slim Tellimisel
Tarneaeg 5 - 15
tööpäeva
5.43€  
Võrgukaabel Cat6 UTP 15.0m, valge, CU, Slim
Võrgukaabel Cat6 UTP 15.0m, valge, CU, Slim Tellimisel
Tarneaeg 5 - 7
tööpäeva
11.59€  
Võrgukaabel Cat6 S/FTP 50.0m, roheline, PiMF, LSZH, CU
Võrgukaabel Cat6 S/FTP 50.0m, roheline, PiMF, LSZH, CU Tellimisel
Tarneaeg 5 - 15
tööpäeva
56.63€  
Võrgukaabel Cat6 S/FTP 50.0m, kollane, PiMF, LSZH, CU
Võrgukaabel Cat6 S/FTP 50.0m, kollane, PiMF, LSZH, CU Tellimisel
Tarneaeg 5 - 15
tööpäeva
56.63€  
Võrgukaabel Cat6 S/FTP 50.0m, sinine, PiMF, LSZH, CU
Võrgukaabel Cat6 S/FTP 50.0m, sinine, PiMF, LSZH, CU Tellimisel
Tarneaeg 5 - 15
tööpäeva
56.63€  
Võrgukaabel Cat6 S/FTP 50.0m, lilla, PiMF, LSZH, CU
Võrgukaabel Cat6 S/FTP 50.0m, lilla, PiMF, LSZH, CU Tellimisel
Tarneaeg 5 - 15
tööpäeva
56.63€  
Meediakonverterid
IT & Multimeedia » Arvutivõrk » Arvutivõrgu seadmed » Meediakonverterid
FO konverter: 10GBase-R SFP+ <> 10GBase-T RJ45 Media Converter
FO konverter: 10GBase-R SFP+ <> 10GBase-T RJ45 Media Converter Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
186.58€  
Kolvialused
Töövahendid » Jootmine » Kolvialused
Kolvialus WPH80 WSP-80 -le
Kolvialus WPH80 WSP-80 -le Tellimisel 36.00€  
Kolvialus KH4  W60, W61
Kolvialus KH4 W60, W61 Tellimisel 28.10€  
Kolvialus KH15  MLR-21
Kolvialus KH15 MLR-21 Tellimisel 25.50€  
Kolvialus KH6 W100, W101
Kolvialus KH6 W100, W101 Tellimisel 28.50€  
Kolvialus KH27LR82, HAP, WSP150
Kolvialus KH27LR82, HAP, WSP150 Tellimisel 26.90€  
Kolvialus WPHM WMP-kolvile
Kolvialus WPHM WMP-kolvile Tellimisel 38.00€  
Kolvialus WDH10T Stop&Go WSP80, kuivpuhastajaga
Kolvialus WDH10T Stop&Go WSP80, kuivpuhastajaga Tellimisel 88.00€  
Kolvialus WDH20T  WMP kolvile, kuivpugastajaga
Kolvialus WDH20T WMP kolvile, kuivpugastajaga Tellimisel 88.00€  
Kolvialus WDH50  imutoruga kolbidele
Kolvialus WDH50 imutoruga kolbidele Tellimisel 86.00€  
Kolvialus AK1  TCP-, W60-, W61-, W100-, W101- ja SPI-seerial
Kolvialus AK1 TCP-, W60-, W61-, W100-, W101- ja SPI-seerial Tellimisel 55.00€  
Kolvialus AK51  WT/WTA-50 - le
Kolvialus AK51 WT/WTA-50 - le Tellimisel 101.00€  
Kolvialus WSR 201 sobib WSP80/WP65/WP80/WP120
Kolvialus WSR 201 sobib WSP80/WP65/WP80/WP120 Tellimisel 64.00€  
Kolvialus WSR 202 sobib  WSP 150/WP/WXP 200
Kolvialus WSR 202 sobib WSP 150/WP/WXP 200 Tellimisel 64.00€  
Kolvialus WSR 203 sobib WMRT
Kolvialus WSR 203 sobib WMRT Tellimisel 64.00€  
Kolvialus WSR 204 sobibWXMT
Kolvialus WSR 204 sobibWXMT Tellimisel 64.00€  
LT-seeria kolviotsad
Töövahendid » Jootmine » Kolviotsad » LT-seeria kolviotsad
Kolviots LT-CS ümar 3,2mm WP80, WSP80, FE75
Kolviots LT-CS ümar 3,2mm WP80, WSP80, FE75 Tellimisel 5.50€
 
LT-CALIBR temperatuuri mõõteotsik WSP80
LT-CALIBR temperatuuri mõõteotsik WSP80 Tellimisel 22.70€  
Kolviots LT-HX  lapik 0,8mm 30° WP80,WSP80
Kolviots LT-HX lapik 0,8mm 30° WP80,WSP80 Tellimisel 7.20€
 
Kolviots LT-S  pikk koonus 0,4mm WP80,WSP80,FE75
Kolviots LT-S pikk koonus 0,4mm WP80,WSP80,FE75 Tellimisel 5.50€
 
Kolviots LT-F ümar 1,2mm 45° lõigatud nurk
Kolviots LT-F ümar 1,2mm 45° lõigatud nurk Tellimisel 5.50€
 
Kolviots LT-1LX pikk koonus 0,2mm painutatud otsaga
Kolviots LT-1LX pikk koonus 0,2mm painutatud otsaga Tellimisel 9.70€
 
Kolviots LT-BX lapik 2,4mm 30° WP80, WSP80
Kolviots LT-BX lapik 2,4mm 30° WP80, WSP80 Tellimisel 9.70€
 
Kolviots LT-A HPB lapik 1,6x0,7mm intensiivseks jooteks
Kolviots LT-A HPB lapik 1,6x0,7mm intensiivseks jooteks Tellimisel 6.80€
 
Kolviots LT-B HPB  lapik 2,4x0,8mm intensiivseks jooteks
Kolviots LT-B HPB lapik 2,4x0,8mm intensiivseks jooteks Tellimisel 6.80€
 
Kolviots LT-KN  4,5mm
Kolviots LT-KN 4,5mm Tellimisel 11.10€
 
Kolviots LT-T ümar, 0,6mm WP80, WSP80, FE75
Kolviots LT-T ümar, 0,6mm WP80, WSP80, FE75 Tellimisel 6.60€
 
Kolviots LT-H HPB  lapik 0,8x0,4mm intensiivseks jooteks
Kolviots LT-H HPB lapik 0,8x0,4mm intensiivseks jooteks Tellimisel 6.80€
 
Kolviots LT-1X ümar 0,4mm 30° WP80, WSP80, FE75
Kolviots LT-1X ümar 0,4mm 30° WP80, WSP80, FE75 Tellimisel 9.70€
 
Kolviots LT B  2.4MM
Kolviots LT B 2.4MM Tellimisel 5.50€
 
Kolviots LT C  3,2mm
Kolviots LT C 3,2mm Tellimisel 5.50€
 
Kolviots LT D 4.6MM
Kolviots LT D 4.6MM Tellimisel 5.50€
 
Kolviots LT H 0.8MM
Kolviots LT H 0.8MM Tellimisel 5.50€
 
Kolviots LT A  1.6MM
Kolviots LT A 1.6MM Tellimisel 5.50€
 
RT-seeria kolviotsad
Töövahendid » Jootmine » Kolviotsad » RT-seeria kolviotsad
RT-10GW kolviots WMRP kolvile nõgus 1, 2x2,0mm 40W
RT-10GW kolviots WMRP kolvile nõgus 1, 2x2,0mm 40W Tellimisel 24.40€  
RT mõõteotsik WMRP kolvile
RT mõõteotsik WMRP kolvile Tellimisel 35.00€  
Kolviots RT-1NW nõel 0,1mm, kroomitud WMRP / WXMP
Kolviots RT-1NW nõel 0,1mm, kroomitud WMRP / WXMP Tellimisel 24.40€  
RTP 025 K MS TIP KNIFE 2.5
RTP 025 K MS TIP KNIFE 2.5 Tellimisel
Tarneaeg 35
tööpäeva
35.00€  
Tinapajad
Töövahendid » Jootmine » Tinapajad
W101H kolvile tinapada 450°C, 17,4mm sügavus 22mm
W101H kolvile tinapada 450°C, 17,4mm sügavus 22mm Tellimisel 51.00€  
Tinaimukolvid
Töövahendid » Jootmine » Tinaimukolvid
Tinaimukolb DXV-80 SET koos alusega WDH40
Tinaimukolb DXV-80 SET koos alusega WDH40 Tellimisel 329.00€  
Tinaimukolb DSX-80  80W ilma aluseta
Tinaimukolb DSX-80 80W ilma aluseta Tellimisel 243.00€  
ESD Lõikurid
Töövahendid » ESD Tööriistad » ESD Lõikurid
Lõikur 530E PCB  F=0,6mm
Lõikur 530E PCB F=0,6mm Tellimisel 114.00€  
Kuumaõhu jootekolvid
Töövahendid » Jootmine » Kuumaõhu jootekolvid
Kuumaõhukolb HAP-200 SET 200W koos alusega WDH30
Kuumaõhukolb HAP-200 SET 200W koos alusega WDH30 Tellimisel 340.00€  
DX-seeria kolviotsad
Töövahendid » Jootmine » Kolviotsad » Imukolbide otsikud » DX-seeria kolviotsad
DX110 kolviots 0,7/1,9mm
DX110 kolviots 0,7/1,9mm Tellimisel 9.20€
 
Jootejaamade kolvid
Töövahendid » Jootmine » Jootejaamade kolvid
Jootekolb WP 80 ROBUST
Jootekolb WP 80 ROBUST Tellimisel 181.00€  
Jootekolb WP 200 200W (XHT otsad)
Jootekolb WP 200 200W (XHT otsad) Tellimisel 254.00€  
Jootekolb WXP80  SET WITH WDH 10
Jootekolb WXP80 SET WITH WDH 10 Tellimisel 261.00€  
NT-seeria kolviotsad
Töövahendid » Jootmine » Kolviotsad » NT-seeria kolviotsad
Kolviots XNT MX  3.2X0.8MM
Kolviots XNT MX 3.2X0.8MM Tellimisel 7.10€  
Kolviots XNT AA 45deg.  1.6MM
Kolviots XNT AA 45deg. 1.6MM Tellimisel 7.10€  
Kolviots XNT BB 45 DEG  2.4MM
Kolviots XNT BB 45 DEG 2.4MM Tellimisel 7.10€  
Kolviots XNT CC 45 kraadi 3.2MM
Kolviots XNT CC 45 kraadi 3.2MM Tellimisel 7.10€  
Metallidetektorite tarvikud
Mõõteriistad » Metallidetektorid ja tarvikud » Metallidetektorite tarvikud
XP DEUS WS5 juhtmevaba klappide LCD ekraan, varuosa
XP DEUS WS5 juhtmevaba klappide LCD ekraan, varuosa Tellimisel
Tarneaeg 1-4
tööpäeva
15.05€  
Kaablid
Elektroonika » Arendusvahendid » Kaablid
Toitejuhe pistikuga DC 7,4/5,0 otse, 0.5mm2; must; 1.2m
Toitejuhe pistikuga DC 7,4/5,0 otse, 0.5mm2; must; 1.2m Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
3.50€  
CAN, Modbus
IT & Multimeedia » Tööstuslik IT » Tööstuslik automaatika » Serial / USB / Fieldbus » CAN, Modbus
1-pordiga J1939 to Modbus/PROFINET/EtherNet/IP gateway, 0 to 60°C
1-pordiga J1939 to Modbus/PROFINET/EtherNet/IP gateway, 0 to 60°C Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
493.00€  
PoE seadmed
IT & Multimeedia » Arvutivõrk » Arvutivõrgu seadmed » PoE seadmed
Tööstuslik PoE Switch: 4 x 10/100/1000Mbps PoE+, 2 x SFP, 120W, kinnitused komplektis
Tööstuslik PoE Switch: 4 x 10/100/1000Mbps PoE+, 2 x SFP, 120W, kinnitused komplektis Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
261.50€  
KVM
IT & Multimeedia » Arvutivõrk » Arvutivõrgu seadmed » KVM
KVM switch: 4 porti, Dual monitor DP, 2xUSB A, audio, mikrofon, 4K UHD 3840x2160
KVM switch: 4 porti, Dual monitor DP, 2xUSB A, audio, mikrofon, 4K UHD 3840x2160 Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
380.17€  
Arvuti sisemised toitekaablid
IT & Multimeedia » Arvutitarvikud » Kaablid » Arvuti sisemised toitekaablid
Adapter IDE 44 pin - 2.5" IDE HDD / SSD 44 pin
Adapter IDE 44 pin - 2.5" IDE HDD / SSD 44 pin Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
7.58€  
Adapter 2.5 IDE HDD 44 pin - SATA 22 pin
Adapter 2.5 IDE HDD 44 pin - SATA 22 pin Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
12.42€  
DC/DC Konverterid
IT & Multimeedia » Toiteallikad » Inverterid / Konverterid » DC/DC Konverterid
DC-DC konverter 120W 16.8~33.6V-24V 5A
DC-DC konverter 120W 16.8~33.6V-24V 5A Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
53.60€  
Seinapesad
IT & Multimeedia » Audio / Video » Seinapesad
Keystone moodul: USB 3.0 A F / M, valge 250° nurgaga, kaabli pikkus 0.5m
Keystone moodul: USB 3.0 A F / M, valge 250° nurgaga, kaabli pikkus 0.5m Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
9.08€  
Katteplaat Easy 45 1-le moodulile, 45 x 22.5mm (pakk/ 10tk)
Katteplaat Easy 45 1-le moodulile, 45 x 22.5mm (pakk/ 10tk) Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
19.00€  
Katteplaat Easy 45 1-le moodulile, adapteri pesaga, 45 x 22.5mm (pakk/ 10tk)
Katteplaat Easy 45 1-le moodulile, adapteri pesaga, 45 x 22.5mm (pakk/ 10tk) Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
19.00€  
Moodul Easy 45 1x USB-C PD laadimispesa
Moodul Easy 45 1x USB-C PD laadimispesa Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
26.17€  
Katteplaat Easy 45 1-le moodulile, adapteri pesaga, 45 x 22.5mm (pakk/ 10tk)
Katteplaat Easy 45 1-le moodulile, adapteri pesaga, 45 x 22.5mm (pakk/ 10tk) Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
19.00€  
Jätkukaabel SingleMode
IT & Multimeedia » Arvutivõrk » Fiiberoptika materjal » FO patch kaablid » Jätkukaabel SingleMode
FO jätkukaabel singlemode LC-LC duplex 50.0m
FO jätkukaabel singlemode LC-LC duplex 50.0m Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
23.20€  
FO jätkukaabel singlemode LC-SC duplex 50.0m
FO jätkukaabel singlemode LC-SC duplex 50.0m Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
23.20€  
FO jätkukaabel singlemode SC-SC duplex 50.0m
FO jätkukaabel singlemode SC-SC duplex 50.0m Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
24.20€  
Jätkukaabel MultiMode
IT & Multimeedia » Arvutivõrk » Fiiberoptika materjal » FO patch kaablid » Jätkukaabel MultiMode
FO jätkukaabel multimode SC-SC duplex OM3 (50/125) 50.0m
FO jätkukaabel multimode SC-SC duplex OM3 (50/125) 50.0m Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
36.56€  
CAT6a võrgukaablid
IT & Multimeedia » Arvutitarvikud » Kaablid » Võrgukaablid » CAT6a võrgukaablid
Võrgukaabel Cat6a S/FTP 50.0m, must, PiMF, LSZH, CU
Võrgukaabel Cat6a S/FTP 50.0m, must, PiMF, LSZH, CU Tellimisel
Tarneaeg 5 - 15
tööpäeva
58.75€  
Võrgukaabel Cat6a S/FTP 50.0m, valge, PiMF, LSZH, CU
Võrgukaabel Cat6a S/FTP 50.0m, valge, PiMF, LSZH, CU Tellimisel
Tarneaeg 5 - 15
tööpäeva
58.75€  
LED tarvikud
Elektroonika » LED komponendid » LED tarvikud
PLUG 2 POLE3.8-8.2MM
PLUG 2 POLE3.8-8.2MM Tellimisel 2.85€
 
Lõikurid
Töövahendid » Lõikurid » Lõikurid
Lõikur kõrile, Ø 13 to 32 mm  100mm
Lõikur kõrile, Ø 13 to 32 mm 100mm Tellimisel
Tarneaeg 7-14
tööpäeva
27.04€  
Liitiumpatareid
Elektroonika » Akud ja Patareid » Liitiumpatareid
Liitiumpatarei 3V, CR2, pakis 2 tk, mittelaetav
Liitiumpatarei 3V, CR2, pakis 2 tk, mittelaetav Tellimisel 7.85€  
Termokaamerad
Mõõteriistad » Termokaamerad ja tarvikud » Termokaamerad
Kompaktne termokaamera 9Hz, MSX, -20°C..+300°C, 128x96
Kompaktne termokaamera 9Hz, MSX, -20°C..+300°C, 128x96 Tellimisel 415.20€  
USB adapterid
IT & Multimeedia » Arvutitarvikud » USB ja FireWire » USB adapterid
Üleminek USB 3.1 A (M) - USB-C (F), must (Gen2-10Gb) 0.15m
Üleminek USB 3.1 A (M) - USB-C (F), must (Gen2-10Gb) 0.15m Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
22.25€  
FireWire / USB lisakaardid
IT & Multimeedia » Arvutitarvikud » USB ja FireWire » FireWire / USB lisakaardid
USB 3.1 laienduskaart : PCIe, 2xUSB 3.1 A 10-Gigabit (Standard + Low Profile)
USB 3.1 laienduskaart : PCIe, 2xUSB 3.1 A 10-Gigabit (Standard + Low Profile) Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
47.33€  
AC/DC Toiteplokid
Elektroonika » Toiteallikad » AC/DC Toiteplokid
Toiteplokk desktop 90W 12V 6.67A
Toiteplokk desktop 90W 12V 6.67A Tellimisel
Tarneaeg 5 - 10
tööpäeva
26.58€  
FO adapterid
IT & Multimeedia » Arvutivõrk » Fiiberoptika materjal » FO adapterid
FO adapterplaat, must 8 pordiga (SCS/LCD) 16F LC MM (adapterid)
FO adapterplaat, must 8 pordiga (SCS/LCD) 16F LC MM (adapterid) Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
29.00€  
FO adapter singlemode SC/APC simplex roheline, XLR kestas
FO adapter singlemode SC/APC simplex roheline, XLR kestas Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
7.50€  
FO seinakarbid
IT & Multimeedia » Arvutivõrk » Fiiberoptika materjal » FO seinakarbid
FO seinakarp must 2 LGX mooduli jaoks, tühi
FO seinakarp must 2 LGX mooduli jaoks, tühi Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
75.30€  
USB laadijad
IT & Multimeedia » Arvutitarvikud » USB ja FireWire » USB laadijad
USB-C PD laadija 5V 3A 20W, must
USB-C PD laadija 5V 3A 20W, must Tellimisel
Tarneaeg 5 - 15
tööpäeva
12.08€  
CAT8 võrgukaablid
IT & Multimeedia » Kaablid ja tarvikud » Arvutikaablid » Võrgukaablid » CAT8 võrgukaablid
Võrgukaabel Cat8.1 S/FTP 0.25m, must, S/FTP, PiMF LSZH, Cu
Võrgukaabel Cat8.1 S/FTP 0.25m, must, S/FTP, PiMF LSZH, Cu Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
8.30€  
Võrgukaabel Cat8.1 S/FTP 0.5m, must, S/FTP, PiMF LSZH, Cu
Võrgukaabel Cat8.1 S/FTP 0.5m, must, S/FTP, PiMF LSZH, Cu Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
9.25€  
Võrgukaabel Cat8.1 S/FTP 1.0m, must, S/FTP, PiMF, LSZH, Cu
Võrgukaabel Cat8.1 S/FTP 1.0m, must, S/FTP, PiMF, LSZH, Cu Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
10.08€  
Võrgukaabel Cat8.1 S/FTP 2.0m, must, S/FTP, PiMF, LSZH, Cu
Võrgukaabel Cat8.1 S/FTP 2.0m, must, S/FTP, PiMF, LSZH, Cu Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
13.63€  
Võrgukaabel Cat8.1 S/FTP 3.0m, must, S/FTP, PiMF, LSZH, Cu
Võrgukaabel Cat8.1 S/FTP 3.0m, must, S/FTP, PiMF, LSZH, Cu Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
17.25€  
Võrgukaabel Cat8.1 S/FTP 5.0m, must, S/FTP, PiMF, LSZH, Cu
Võrgukaabel Cat8.1 S/FTP 5.0m, must, S/FTP, PiMF, LSZH, Cu Tellimisel
Tarneaeg 10 - 15
tööpäeva
24.42€  
USB konverterid
IT & Multimeedia » Arvutitarvikud » USB ja FireWire » USB konverterid
Üleminek PS/2 (M) > USB-A (F)
Üleminek PS/2 (M) > USB-A (F) Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
4.58€  
Metallidetektorid
Mõõteriistad » Metallidetektorid ja tarvikud » Metallidetektorid
Metallidetektor DEUS II - 28 FMF pool (11"), juhtpult ja WS6 klapid, ENG juhend, CE laadija
Metallidetektor DEUS II - 28 FMF pool (11"), juhtpult ja WS6 klapid, ENG juhend, CE laadija Tellimisel 1332.50€  
Kõvakettad ja kõvakettakarbid
IT & Multimeedia » Arvutitarvikud » Andmekandjad » Kõvakettad ja kõvakettakarbid
Kõvakettakarp M.2 NVMe PCIe SSD kettale, USB-C 3.2 SuperSpeed 20 Gbps ühendus
Kõvakettakarp M.2 NVMe PCIe SSD kettale, USB-C 3.2 SuperSpeed 20 Gbps ühendus Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
95.25€  
Elektri pesad
Elektroonika » Elektritarvikud » Elektripaigaldus » Elektri pesad
Moodul Easy 45 1-ne p.pesa (pakk/ 10tk)
Moodul Easy 45 1-ne p.pesa (pakk/ 10tk) Tellimisel
Tarneaeg 7-10
tööpäeva
28.50€  
Kontaktid
Abi ja Info
Meie brändid
Uudiskiri
Kampaaniatooted
Uued tooted
Leiunurk
Pakikapid